eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kosutnjak na Adi...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kosutnjak na Adi... Left_bar_bleue3/3Kosutnjak na Adi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... EmptyPon Jun 28, 2010 10:54 am

-A,jbg,nemam inspiraciju,ali vidim da niko nece da pise o okupljanju,svi cekaju slike da bi nesto pisali,valjda su bili pijani,pa hoce da se podsete sta je bilo,resio sam ja da ispisem nesto,samo..Bice vraski tesko. Smile

-Evo,ne znam ni kako da pocnem...Ajde,iz pocetka cu.Dakle,ustao sam veoma rano,u pola 6,popio kafu,plahnuo se cisto toliko da me ljudi ne izbegavaju i krenuo put zeleznicke stanice da docekam Dzonija (nikola 257) koji se iz Berana uptio da bi prisustvovao dogadjaju (svaka mu cast)..usput sam se preznojavao,jer,ja sam bio taj koji je trebalo da ponese rostilj,a od rostilja ni trega ni glasa.Jbt,rascercice me Chow kada cuje da cemo meso morati da jedemo zivo. Smile No,uzput mi je sinula sjajna ideja,pa sam sa malo manje straha prilazio zeleznickoj stanici gde me je cekala neka crnogorska ljudeskara,barem sam tako ocekivao...Ne kazem da je Dzoni sitan decko,ali znate,uvek kad i neko spomene da je Crnogorac,ja ocekujem ljudeskaru od 2 m i ramenima od 3m...Jbg,reklama cini mnogo,pa su i Crnogorci uspeli da se predstave tako,a kada odem na more,jedva da naidjem na nekog visljeg od mene. Smile Dzoni i ja smo se,kao sto je to postalo normalno,pozdravili kao da se znamo godinama,otisli na pice,dok novosadisti ne pristignu.A tamo... Smile Jbt,da ste videli konobara,ma,bilo me strah da narucim pice,da ne bi rekao nesto pogresno,jer,onako kako sam ocekivao da se pojavi Dzoni,takav je bio konobar,samo mnogo lenjiji...Narucis pice,a on te gleda bledo,ma i da mi nije doneo nista,platio bi mu,da se cesao po genitalijama dok mi donosi pice,popio bi,znaci,covek mi nije bas izgledao zdravo...Elem,moram da zapamtim da ne narucujem nikada vise sok od jabuke,Dzoni me nagovorio da je to dobro,rekoh aj da probam,i onako lici bojom na pivo,ma,nista gore u usta nisam metnuo... Mad

-Stgigose novosadisti nekako,da im nije bilo gps-a,verovatno bi jos uvek trazili Karadjordjevu ulicu.Docekasmo ih Dzoni i ja kao pravi domacini,na ulici,a ja im predlozih fenomenalnu iedju,da odemo do buvljaka (moram ljudima da pokazem lepote Beograda). Very Happy
A,da da podsetim da su ti novosadisti Gari (Dragan NS),Crni (petar bla,bla) i Bandi (bandigarf).Prvu dvojicu sam poznavao sa ranijih okupljanja,nisu mi bili zanimljivi,i onako sam sa njima na prst u dupe,ali,Bandi...Znao sam da dolazi,samo nista nisam znao o njemu,nije nikada ni svratio na "nas" chat,pa reko,aj da vidim ko je on.Mogu vam reci da me je covek prvo iznenadio svojim,sto bi rekle nase "zvezde",stajlingom,interesantan nacin izrazavanja,mada i pre nego sto je progovorio,pomislio sam u sebi "konacno i neko pametan da dodje na okupljanje" Smile kasnije,kroz razgovor,Bandi je i potvrdio moje razmisljanje...

-Odosmo do buvljaka,gde sam dobio potvrdu da nikada ne treba zuriti,znaci,dok smo Dzoni i ja kupovali rostilj,neko (Sara ili Chow) je zvao Garija i rekao mu da ne treba rostilj,posto cemo ipak uzeti gotovo mesiste,jbt,koje razocaranje...No,nije strasno,bice jos okupljanja,valjda cemo isprljati taj rostilj jednom...Ali,tu nije bio kraj iznanedjenima.Krenusmo put Kosutnjaka,kad me zove Chow,sav uzbudjen,pominje neko zivo blato,neke azdahe,vanzemaljce na Kosutnjaku,stvarno ga nisam razumeo sta se desavalo tamo,jer je covek bio toliko preplasen onim sta je video tamo,da mu je i glas bio za koju oktavu vislji.Razumeo sam samo da se sve seli na Adu,prihvatili smo predlog,bez nekog propitivanja zasti i kako,jer,mene je,zbog njegove reakcije,bilo strah i da pitam sta su videli na Kosutnjaku,a kamoli da proveravam sta se desava u toj sumetini...

-Dodjosmo konacno na Adu,moram da priznam da je mesto bilo odlicno,sem...Moramo drugi put da razmisljamo o muzici,jer,nikako nije isto kada ima ili kada nema muzike,Palic je to dokazao...Tam nas docekas Chow,Znak i Doca,prvu dvojicu znate,a Doca je jedan mladi dobricina,koji se,cini mi se,smorio za medalju na skupu,a pogotovo kasnije,u kafani. Smile No,ima vremena za njega,pokazace on svoje pravo lice vec sledeci put,ako ga nagovorimo da dodje. Smile
Skupljanje crkavice i organizovanje je proslo idealno,dogovorismo se za minut,samo...Crni ima veeeliku zamerku od mene,jbt,pola sata sam cekao da izvuce medovacu iz torbe,da sperem onu jabuku iz usta (nemojte da pijete sok od jabuke,ni 5 zvaka vam ne pomaze da izbacite gadan ukus iz usta)...Elem,po meso i Ckemalu odose Crni i Gari,a po pice i Saru Chow i Znak (primetili ste da smo na sve mislili,jer,nikako nismo smeli da spojimo Saru i meso,a ni Ckemalu i pice,jer nista od toga ne bi stiglo do nas,tako da smo njih dve spojili sa onim sto ih manje privlaci). Smile A,da,i Doca je otisao sa Chowom i znakom,nemam pojma zasto,ali,sigurno je zbog toga i bio smoren ceo dan... Very Happy
Ostadosmo nas trojica strazara,jbt,stalno na Adi cuvam mesto,mogao bi da zatrazim platu od javnog kupalista,popricasmo malo o V2,da sam znao da ce to nase malo da se pretvori u celodnevnu raspravu o istom,zabranio bi slovo V u startu,pa makar mene svi zvali Egi.Popismo pivo,koje je Bandi izvukao iz njegove torbice,i pricekasmo odsek za nabavku.

E,drustvance je onda vec pocelo da se skuplja,dodje Sara,moja ustanova,ladno je profesorka matematike,nisam mogao da verujem kad sam cuo,po izgledu bi pre rekao da se upravo sprema za popravni iz matematike,a ne da predaju istu,Sarica izgleda bar 10 godina mladje,zahvaljujuci njoj imali smo kafu,frizder,ma sve,da zivi u Bgd-u,garant bi organizovala i kuvare,konobare,mada,nije da konobara nije bilo,makar za mene i znaka. Very Happy
Elem,Sara pije neke cudne sokove,od kojih cakle oci. Smile Ckemala...Pa,eto,dosla je. Smile Sta da vam kazem o njoj,vec je znate. Smile

-E,onda stize Strboni i dovozi moju kumu dragu,Simeonu i malu Sosu,slatkisa malog.Nisam video draze stvorenje od nje. Smile Strboni...Pa,covek me rasplace na chatu,smejem se njegovim upadicama,ali mislim da svoj talenat nije skroz prikazao na Adi,a ne izgleda mi da je stidljiv covek,tako da cu da sve to gledam kao da je imao manjak inspiracije,sledeci put ima da me dobro nasmeje,kao na chatu ili cu da mu operem Yuga,a svi koji vozimo ta kola znamo da to moze da bude katastrofalno po njih. Smile kuma moja,pa nju vec znate,najprimernija devojka sa svih nasih okupljanja,eh,da je vise takvih u Bgd-u. Smile Simeona,siguran sam da sanja erep,znaci,sve o njemu zna,cak i kad neko ePrdne,Simeona je obavestena. Very Happy

-Ono,sta da vam pisem,klopalo se,malo se pilo (DVE gajbe piva nismo mogli da popijemo,mene je sramota Embarassed ) Kasnije pristizu Jecak i Don,kojima sam se posebno obradovao,Jecku,jer je bas dugo nisam video,a Dona,ma on je ludak svoje vrste.Steta sto ga ne vidjam cesce,mogao bi sa njim danima da laprdam,a Jecka je konacno dosla bez maske,i pokazala da je onakva kakvu je ja poznajem,a vi smatrate da je drugacija,niti naocara,niti flastera na ustima,vesela i pricljiava,konacno. Smile

-Dok smo moja kuma i ja lutali po Adi da nadjemo te cudne sokice,bez kojih je ustanova krizirala,pristigli su Aways i Brusa...Zao mi je sto su svratili na kratko,sto se nismo vise ispricali,ali,danas cemo. Smile Inace,Dzoni je bio dezurni paparacu,samo sto cemo slike cekati dok ne dodje u rodnu mu CG...Covek je samo slikao...Moram da napomenem dqa su skupu prisustvaovale jos dve osobe,ali im nisam zapamtio imena. Sad Ckemalina drugarica i Simeonin prijatelj sa erepa,ovim putem im se izvinjavam sto sam glup,pa ne pamtim imena. Very Happy
Hmmm.jesam li jos nekoga izostavio?Neka,radice edit,ako jesam,razumite me,pisem sa posla,pa me prekidaju,jbt takav posao. Very Happy

-Uece,u kafani nam se pridruzio i Djuk,sa kafanom necu da vas davim,a i nemam vremena vise,zao mi je sto jos neke osobe nisu bile sa nama tu,jer su to zelele,ali..Drugi put moram mnogo dosadniji i organizovaniji da budem.... Sad

-Zakljucak,jos jedno lepo druzenje,koje je pocelo sa parolom "nista nas ne sme iznenaditi",a kao takvo je i proslo,jer,bili smo jaci od svega,cak se niko nije ni potukao (moracu da vratim pare od prodatih ulaznica),a i sada znam sta sve tacno treba da se uradi za sledece okupljnje i posebno da zapamtim-VEGI,MUZIKA,makar i simfonijski orkestar budem morao da aktiviram,nece biti bez toga sledeci put...

-izvinite sto sam na kraju zbrzao,ali,moram da idem...Gledamo se uskoro ponovo,nadam se,a kada budu slike,imacu mnogo toga da ispisem,seticu se detalja. Very Happy

-Ljubi vas vas Vegi!
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5270
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kosutnjak na Adi... Left_bar_bleue3/3Kosutnjak na Adi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... EmptyPon Jun 28, 2010 11:46 am

e moj Vegice....sad ti je muzika trebala.....sta bi dao da sam ja bila tu :DDDDD xexexex pozdrav za sve Smile)
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5228
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kosutnjak na Adi... Left_bar_bleue3/3Kosutnjak na Adi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... EmptyPon Jun 28, 2010 12:27 pm

U hhhhh Wegiša -bio sam zabrinut već...gde je komentar za okupljanje na ADi ali kao i uvek .detaljan opis Shocked Shocked cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
mrrrrrrrrr
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 5
Points : 5161
Datum upisa : 05.04.2010

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: hmmmmmmmmmm   Kosutnjak na Adi... EmptyPon Jun 28, 2010 10:39 pm

ala ovaj wegi zna da ga sroči....jbt pa što u novinare ili pisce neode a ne da mladost traćiš u onom hotelu koji nema čak ni 3 zvezdice Smile))))))) šalim se ljudi odlični ste
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5454
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Kosutnjak na Adi... Left_bar_bleue3/3Kosutnjak na Adi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... EmptyUto Jun 29, 2010 12:23 am

cheers
po obicaju,nas Vegica ko da je piso Rat i Mir hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kosutnjak na Adi... Left_bar_bleue3/3Kosutnjak na Adi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... EmptyUto Jun 29, 2010 2:08 am

Gari,ima 5 zvezdica.mada,bolje bi prosao kao cuvar parkinga,nego sto mladost trosim u njemu. Very Happy
Chow,jbg,ni ovo ne bi napisao,da se neko jos nije latio pera,a posto vidim da od nikoga leba nema... :S
Jbt,koliko progutanih,ili izbrisanih slova,razumite me,bio sam na poslu dok sam kuckao... Smile
Sve u svemu,razumeli ste me. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kosutnjak na Adi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kosutnjak na Adi...   Kosutnjak na Adi... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kosutnjak na Adi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kosutnjak
» Slike sa Ade Kosutnjak...
» Kosutnjak,zadnji post! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: