eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Koji vam je k...c???

Ići dole 
+2
zizi1819
stewegi
6 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5656
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue3/3Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyPon Jun 21, 2010 12:34 pm

-Naslov vam sve govori..Samo vas posmatram u zadnjih 15-ak dana,otprilike,od kada nema chata...Svi rezite,lajete jedni na druge,od okupljanja na Kosutnjaku ste napravili sprdnju,zapitajte se ko je i zasto odustao od istog.Mislim da vas za taj Kosutnjak samo veze jos Burekova istrajnost i Choowa tvrdoglavost i nadam se da ce vam poci za rukom da se sve to lepo organizuje,ali...cak i da se sve organizuje kako treba,ko ce da garantuje da se tamo nece dogoditi neka tuca,grebanje,cupanje ili sta god vec...Postali ste gomila egoista,svakom smeta neko ko ce doci,pise se u stilu "neka dodje,jedva cekam da mu (joj) j...m mamu"...Pa,jbt,i Palic i Ada su prosli idealno,ne znam sta vam se to dogodilo,pa je sada sve krenulo naopako...Zasto?Evo,i ako se maksiumalno trudim da pomognem Buureku i Chow,makar savetima,jer ne zelim da se skroz uplicem u nesto u cemu necu ucestvovati,ja ni ne znam ko ce doci tamo,ne znam ko koga mrzi,ko koga voli...Pa,jbt,zar ce ljudi morati da stavljaju i imena ispred stolica,da nekim slucajem dvoje koji se mrze ne bi seli jedan pored drugog...

-Sve je pocelo idealno,Uzivanje na Palicu,dogovor da se drzuenje nastavi,posle par dana smo se dogovorili ko ce da organizuje,gde,ostalo je jos da vidimo kako i ko ce doci...A onda su nastali problemi...Prvo neslaganje oko najbanalnije sitnice,hoce li biti gotovog rostilja ili cemo sami rostiljati,pa do toga ko sme,a ko ne sme da dodje.Sto se mene tice,mogao je da dodje ko hoce,ako je punoletan (ne zelim da se zagledam u neku maloletnu,pa da me uhapse:D ),naravno,na Nemanju i Lunu gledam kao na punoletne osobe,jer i ako to nisu,svojim ponasanjem su punoletniji od nekih od nas...Ipak,kao da je neko pokusao da od nas napravi neku sektu,neke subotare,sta ti ja znam sta,pa je imao spisak "za odstrel"...I dalje se pitam zasto...

-A onda je pocelo totalno banalizovanje svega...Prvo je odustala Vila,onda jos nekoliko ljudi,pa sam se ja zapitao treba li da dodjem,zatim odustaju i neki od organizatora(Aways,Brusa i Zastavnik),ne ulazim u to da li su spreceni ili ne,znam da jesu,ali,da nije sve ispalo kako jeste,siguran sam da im ta sprecenost ne bi bila nepremostiv problem.Nesto pre toga je krenulo i sa onim "jedva cekam da ti j...m mamu na Kosutnjaku"...Napravljen je novi chat,mislio sam da ce to mozda malo da promeni situaciju,video sam da su poceli da dolaze i neki ljudi,koji nisu dolazili na onaj zaslepljujuci chat,ali...Pocelo je igranje,kurcenje sa tim ko sme da kickuje,banuje,bla,bla...Jednostavno,nisi smeo ni da se zezas na tom chatu,ni da pises normalno,i videh da je sve otislo u k...c!Nema od vas leba.

-Zao mi je sto se zbog sujete,tvrdoglavosti,neke neobjasnjive mrznje koja se pojavila medju nekima,sve ono lepo sto sam pamtio sa Ade i Palica,pretvorilo u smesno...razmisljam,pokusavam da nadjem izlaz,ali ne mogu...Vidim ljude sa proslih okupljanja,bezbrizne i vesele,a sada citam sta pisu,ne to nisu isti ljudi,to neko drugi kuca...ili jesu isti,ali su se samo dobro pretvarali...

-Sta god da je u pitanju,nadam se da se do nekog dogovora moze doci,napisite svima poruke na erepu,okupite se na nekom chatu u neko vreme,kazite sta mislite jedni o drugima,pokusajte da prevazidjete pribleme,lepo i mirno se dogovorite kako i sta zelite od tog Kosutnjaka,ako hocete da nastavite druzenje,onda zakopajte ratne sekire i mani te se rasprave o sitnicama,progutajte lazni ponos i glupi ego.A,ako zelite da se pobijete,svadjate zbog gluposti,onda samo napred,oko toga mozete da se dogovorite takodje,jos lakse...

-Toliko od mene,a vi sada radite sta hocete,ja sam samo kreten koji je morao da vam napise nesto povodom svega sto se desava...Nadam se da ce bar neko da shavti ovo moje serendanje kao glas razuma...


Pozdrav svima,i onima koji me vole i onima koji me ne vole! Smile
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5273
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue3/3Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyPon Jun 21, 2010 6:31 pm

?????????? a u tebra pa sta se desava????? ja nisam upucena uopste!!!!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.] Very Happy pozdravvv !!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5287
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue80/80Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyPon Jun 21, 2010 9:23 pm

VOTE vegi.

A ti dodji svejedno, kako na pijacu odes a tamo ima raznih, tako i ovde dodji kosutnjak je velik ako bude hteo neko da se bije oteracemo ga u 3 lepe p....... m....... pa nek se biju.

PS Zizi carice pa gde si ti nema te otkad je pocelo SP znam da nije Juzna Afrika blizu ali posalji bar neku razglednicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5273
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue3/3Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: :D   Koji vam je k...c??? EmptyPon Jun 21, 2010 9:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][img][/img] [You must be registered and logged in to see this image.][img][/img]
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5272
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue3/3Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyPon Jun 21, 2010 11:13 pm

E znaci ako je moj burek opsovao (mada na finjaka) onda mi je jasno dokle je doslo.... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5200
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyUto Jun 22, 2010 1:06 am

bash kad burek psuje...no comment Rolling Eyes

inace nez sta se desavalo to ovih dana jer osim one bitke za LK, kad smo im skakali po bubrezima, uopste nisam udarao sa oruzijem. sve ovako goloruk, pesnicama. ne stizem ni da kupim puce nesto obaveze pritisle ovih dana, nesto skitanje, nesto i prezasicenost eRepom. znaci dvoklik samo work + train...ali ok, sve je to sastavni deo jedne net igre Basketball

e deco, niste vi dovoljno rakije pili kad ste bili mali...


alien
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5243
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Koji vam je k...c??? Left_bar_bleue80/80Koji vam je k...c??? Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? EmptyUto Jun 22, 2010 2:12 am

Za sve treba dvoje - kako za lepa dešavanja tako i za ružna (prepucavanja, svadje, uvrede i sl.)
Svaka rasprava ili ne slaganje u mišljenju može itekako da ima svoj kavalitet ako se vodi zdrava komunikacija.
Vredjanje i sl. u nedostatku reči ili činjenica samo vode u pogrešnom i negativnom pravcu - a to se nažalost dešava u poslednje vreme Sad

Treba imati u vidu da nije isto kada se kucka ovde na forumu, čatu, skajpu, mejlu.... ipak su to slova ispisana, i svaki pojedinac ih prihvata onako kako je tog trenutka raspoložen... slično fotografiji (dvodimenzionalna je Smile)
Susreti na Adi i Paliću su i imali svoju punoću upravo zato jer su bili "živi" !!!

Slažem se sa Vegijem i Burekom...treba prevazići sujetu u svakom pogledu, ali to ne ide tako lako Smile
Bar mi koji smo stariji punoletnici treba da budemo primer mladjima...

Izabraću da verujem da je ovo medju nama što se dešava samo prozni period koji neće povući za sobom posledice ni u kom pogledu, tako bi bar trebalo da bude.
Nadam se da ne grešim?

Pozdrav svima bez izuzetaka! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji vam je k...c??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je k...c???   Koji vam je k...c??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji vam je k...c???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: