eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izlet na Adi iz mog ugla!

Ići dole 
+9
Burekdzija
aways
zastavnik I klase
sve_za_obraz
toothfairy
NemanjaUE
jecka89
brusa
stewegi
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 7:23 pm

I konacno obavismo to istorijsko okupljanje chatera.Po meni,ispalo je mnogo bolje nego sto sam ocekivao.Ljudi su totalno opusteni,sve sami zajebanti... Smile
Bilo nas je 17-oro,zao mi je sto jos neko nije dosao,ali,neki su bili spreceni,nekome nije odgovaralo drustvo,a neko je terao inat.No,sta je tu je.Oni koji su dosli su bili bas raspolozeni i spremni na druzenje,da smo resili da to ponovimo uskoro,na nekom drugom mestu,sada smo prelezali decije boleti,pa cemo i okupljanje mnogo bolje organizovati.Prvo bi zeleo da se izvinem mom prijatelju [You must be registered and logged in to see this link.],jer sam mu poslao PM u kojem je trebalo da upisem i moj broj telefona,ne bi li nas lakse nasao,ali sam,posto sam poslao mnogo poruka taj dan,samo napisao "evo ti moj broj telefona",a broj nisam ostavio. Sad Covek je dosao na Adu,ali nije mogao da nas nadje... Sad
No,pocnimo.U 9 sati ujutru smo se nasli [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] na autobuskoj stanici kod Ade i posle nekoliko minuta se sreli sa [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.].Posto ranije nismo nasli mesto gde ce biti zbor,a rekli smo da ce biti na Makiskoj strani,krenusmo u potragu za mestom.Prepesacismo nas cetvorica podosta,ali dobro mesto nismo nasli,onda je brusa ugledao na drugom kraju odlicno mesto(oko sokolovo) i drzao se njega kao pijan plota.Verujte mi,dok smo isli na drugu stranu,nije ispustao mesto iz vidokruga,srecom,pa nije ujutru bilo mnogo biciklista i rolerista,verovatno bi ga neki pokupio,koliko je bio zagledan u dve klupe i sto.Smile
Odabrasmo mesto,brusa i burek odose da naruce klopu i da uzmu jos neke sitnice,a u zeleni i ja ostasmo da docekujemo goste.Zeleni je poneo domace crno i belo vino,a i rakiju,koje smo bili u obavezi da probamo,jer je to vino i rakija njegovih ruku delo i mogu vam reci da je vino fantasticno,i ako nisam ljubitelj vina.Rakiju nisam probao,srecom,jer verovatno danas ne bi mogao ni da pisem ovo. Smile
Ljudi su poceli polako da pristizu,prvo je stigao [You must be registered and logged in to see this link.],nas kongresmen.Prvo se nekoliko minuta muvao oko zelenog i mene,jer nije bio siguran jesmo li mi ti koje trazi,ali je nekako skupio hrabrosti da nam pridje,kasnije je imao hrabrosti i vise nego sto mu treba(kao pijani mis koji vice MAC)Very Happy Galamio je za sve nas tamo,tako da cu sledeci put,kada cujem grobare kako pevaju,da probam da izdvojim njegov glas,jer je verovatno najbucniji tamo. Smile
Sada,koliko me secanje sluzi,razumite me,slabo prespavana noc pre toga,a i vec sam bio primoran da popijem po casu belog i crnog domaceg vina,mislim da je dosao [You must be registered and logged in to see this link.],pravi Novosadista.Smile miran momak,ali zna da lupi u pravom trenutku.Steta sto je zbog privatnih obaveza morao ranije da ode,jer sam siguran da bi sa njim sve ovo proslo jos ludje.Naravno,i on je bio primoran da popije vino...Zeleni je po tom pitanju bio nepopustljiv.Smile
A onda je naisla [You must be registered and logged in to see this link.],kulturna,stalozena,ali koliko god da nije brbljiva,izbrbljala se taj dan,pa ce sledeci put paziti sta i pred kim nesto prica.Smile Zna ona na sta mislim.Very Happy A onda je trebala da stigne i moja kuma,cuvena [You must be registered and logged in to see this link.].Po nju na stanicu su otisli burek i brusa,jadni brusa,navozao se taj dan...A kumi svaka cast,jer je zapucala iz Subotice samo zbog ovoga,mada je i Dragan dosao iz Novog sada.Stvarno za pohvalu.I posto su oni otisli po nju,a usput su otisli i po klopu koju su narucili,a i po jos pica,nije ih bilo duze vremena,sto je zabrinulo moju drugaruicu aways.Smile A u medjuvremenu su pristigli [You must be registered and logged in to see this link.],mala mrsavica,kulturna,ko bi rekao,na chatu je goropadna)Smile mada,i ako sam u pocetku mislio da je povucena,to me je kasnije razuverila,malo se brinula koja seljancica joj upravo tada masira decka koji je zavrsio utakmicu u "nekom selu",ali joj je ubrzo postalo svejedno...P.S. zizi nije pila! Shocked
E,onda je dosao cuveni svaler [You must be registered and logged in to see this link.],e sada,sta da pisem o njemu?Decko je jos bolji lik in live,nego na chatu,a svi znate koliko je veseo na chatu.A za ostale detalje pitajte devojke.Smile Done,svaleru! Cool
A onda neponovljivi [You must be registered and logged in to see this link.],veseli majstor za nase krseve od aviona,ili sta god vec.Spreman da popije,a da smo malo jos potegli,verovatno i da zapeva.Uglavnom,pokretni jukebox,cini mi se.Smile
Uf,umalo da zaboravim da napisem da je u medjuvremenu dosla i cuvena riba [You must be registered and logged in to see this link.],mlada devojka,a juri piletinu(vidi pod obraz). Smile Nije se mnogo cula,ali dovoljno da je zapazimo.Smile Morala je da ode ranije,jer je morala da "uci".Very Happy
A onda [You must be registered and logged in to see this link.],ni on se nije mnogo cuo,posto je non stop klopao,a i kada bi se cuo,to bi bilo nesto u vezi sa klopom. Very Happy .Inace,najveci kavaljer medju nama,jer je svaku damu pratio do toaleta.A sto moze da trci....Samo,jos mi nije jasno zasto je bezao od zizi... Question
A onda dva momka koji ne vise na chatu,ali su svojim prisustvom veoma razveselili skup,pa ce nam biti drago da se i na sledecem okupljanju pridruze-[You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.].Naravno,moj slatkis,neizostavna [You must be registered and logged in to see this link.].Malo sramezljiva na pocetku,ni blizu one devojke sa chata,a pogotovo onakve kakve je ja znam in live... Wink Ali se vremenom opustila.Steta sto je kasno dosla,jer ko zna kako bi se opustila da je dosla bar u 10... Very Happy
Devojka,koja je takodje uvelicala ovaj dogadjaj je i [You must be registered and logged in to see this link.],ali o njoj ne mogu bas da pisem mnogo,jer nismo bili u kontaktu...Na zalost...Very Happy
Ostao sam vam duzan moje utiske o mojoj kumi,brusi,zelenom i bureku,posto mi se nisu uklopili u pricu koju sam pisao... Very Happy
Kuma tooth,kao i na chatu,ne da na se,nedodirljiva,ali ipak,mnogo brbljivija nego na chatu,ispod Mire sto djavola vire,ukratko.Smile
Brusa-glavni pokretac svega,da njega nije bilo,verovatno ni od ovoga nista ne bi ispalo kako treba.Ja sam bio samo masina za kuckanje,a on je sve zavrsavao in live.Pravi smeker.
Burek,totalni kuler,kaze sta treba,u pravom trenutku i toliko,kao i na chatu.U neke duze price ne upada,jer nema potrebe,ono sto kaze u dve,tri reci je sasvim dovoljno.
Zeleni,on mi se prvi prikacio. Smile Malo se uplasio necega sto smo bili u obavezi da uradimo da bi zastitili mesto koje smo odabrali,pa za malo da ostanemo bez istog...Inace,pravi odlicno vino,sto bi nas narod rekao VINO Q5!
Sve u svemu,odlicna ekipa,fenomenalno vreme,pica i klope po protokolu,za prvo vidjenje i vise nego dobro zezanje(kao da se znamo godinama),i ne znam sta vise da napisem,sem da sem siguran da,i ako je i ovo ispalo predivno,mi mozemo jos bolje i da ce sledeci put to biti jos veselije.P.S. Bicu naspavan sledeci put,obecavam. Smile
Hvala vam svima koji ste bili,hvala onima koji su zeleli da dodju,ali nisu mogli,ima dana za popravni.Led je probijen!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 7:48 pm

ehehe vegi svaka chast,NJegos ti nije ravan cheers jos samo da dodam zakazan je izlet za mesec dana ali na Palicu,gde ce domacini biti nasi Suboticani na celu sa Toothfairy,nadam se da ce svi moci da dodju,a i da ce nam se brojno stanje povecati a na Adi..sta reci bilo je nezaboravno,svi su bili na visini zadatka,odnosim sa Ade vecne uspomene i gomilu novih RL frendova
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 8:21 pm

pa,dajte komentare,ja sam ocekivao i vase utiske... Smile
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5244
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 8:30 pm

Sta bre steta, srecom pa sam kasnije dosla, jer ko zna sta bi tamo bilo da sam se ja malo ranije opustila Very Happy Very Happy Very Happy

E sada...Ja bih svoje utiske zapocela jos u 12h: sedim kuci, usput udjem na chat na kome je od poznatih bio jedino Tirke, sto bih mogla da svrstam u dobar znak jer to znaci da je vecina na putu za Adu ili vec tamo Smile Posle toga jos jedna priprema od, drage mi, Zizi, koja me obavestava da je na Gazeli zakrcenje, te sam stoga resila da idem na 56 (ko me terao, tamo jos gore) Smile Usput po koja nedefinisana poruka od gore navedene, koja mi je samo ulila dodatnu nervozu jer ni jedna poruka nije bila konkretnog sadrzaja, vec, citiram: "Jaoooooooo... pozuri...... strava.....cekamo te...blam...." itd... Very Happy Hvala ti Zizi Very Happy Posle 3 dana geganja po Beogradu (verovatno je Tooth trebalo manje da stigne nego meni) dolazim do Ade... Naravno, kao totalno dezorjentisana osoba jedva se nadjem sa Zizi i Vegijem Smile Odlazimo do mesta sastanka i sta se desava... 16 ljudi iste sekunde pogledaju u mene Shocked , a ja nikog ne znam Very Happy pa nek me onda neko pita sto sam se postidela Very Happy Very Happy Very Happy Tu ide redom pruzanje ruke svima, gde ne znam ni svoje ime, a kamoli tudje Very Happy Do trenutka kada sam stigla do kuma Bruse Very Happy zagrlih coveka, prvi put ga vidim Very Happy naravno posle toga je usledila i kuma Aways Very Happy I tako u krug upoznah se sa svima... bile su tu i neke zavere, od kojih bi izdvojila Dona i Dragana koji su pokusali da zamene identitet, ali bezuspesno, jer gde da ne prepoznam svog prvog eSvalera Very Happy I tako... napravila sam krug oko naroda i scucurila se pored mog dragog Vegija, koji mi je objasnio ko je ko Very Happy Dalje znate, Jecka je po prvi put u svom eZivotu cutala... doduse ne dugo Very Happy Mozda su se neki pokajali sto su mi na pocetku izvlacili reci iz usta, ali sta da im radim, trazili - dobili Very Happy Mislim da necu zaboraviti tegljenje gajbe piva sa Donom, Zizi koja demonstira lizanje sladoleda na sred ulice, Ksendza ludak i njene izvale, a posebno narod koji se oblizivao gledajuci u gajbu ledenog piva Very Happy Sve u svemu... provod fenomenalan, narod divan Smile Bilo je tu i pripitih i onih koji su premalo jeli pa ih je opicilo kako bi oni to rekli, ali su svi bili super Smile Mnogo mi je drago sto sam prisustvovala ovom okupljanju i upoznala ovakvu super ekipu Smile Ljudi strava ste Smile
Ovim bi zavrsila svoje izlaganje... i samo dodala da jedva cekam sledece okupljanje Very Happy
To bi bilo to za danas, a ako se setim jos necega, edit ce uciniti svoje Very Happy


Poslednji izmenio jecka89 dana Ned Apr 18, 2010 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 8:31 pm

nema veze kumo draga bilo je super,a to sto smo na pocetku morali da ti cupamo reci cemo zaboraviti Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
NemanjaUE
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
NemanjaUE


Blizanci Broj poruka : 35
Points : 5236
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 30
Lokacija : Bela Zemlja, Užice, Srbija

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 8:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hehe fenomenalan tekst Wink Krivo mi je što sam bio sprečen da dođem, ali nadam se da će biti druge prilike...
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5263
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 9:02 pm

Au...kako sve sazeti. Smile Ljudi meni je bio sjajno i definitivno je vredelo puta. Ekipa je odlicna i u dobroj meri otkacena. Very Happy Zao mi je sto se sa nekima nisam uspela vise ispricati ali nadam se da ce to biti nadoknadjeno sledecom prilikom. Zelela bih i da se zahvalim mom kolegi Brusi, prvom erepublikancu kojeg sam upoznala, koji me docekao i ispratio kao pravi domacin. Bruso hvala ti, duznik sam ti. :**** Pojedinacne utiske necu stavljati wegi je to odradio majstorski. Sve sto ostaje je da vam kazem pakujte kufere sredinom maja i pravac Palicko jezero na revans. cheers
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 9:04 pm

hvala draga kolegice,bilo mi je cast i zadovoljstvo biti na usluzi,a naravno na Palicu ce biti jos urnebesnije,upisujem se na listu Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 9:17 pm

ih kumooooooooooo,pa supeeeeeeer sad nam sve jasno,hehehhee zivela ti namaaa Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5150
Datum upisa : 16.04.2010

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 9:58 pm

e ovako iy moje perspektive... Obecao sam Brusi da cu doci medju prvima.. Ispunim ja obecanje, dodjem negde oko 12. Samo sto sam iyyasao iy basa zovem brusu. Dobijam odgovor da potrazim vegija i zelenog. Na adi milijardu ljudi smor.... sta da radim sad kako da ih nadjem. Trazim brusi da mi posalje vegijev br mobilnog. 5 mina nema odgovora a yatim stize prazna poruka. Smor x2. Pola sata sadem na nekoj klupi sm nego sam imao srece neke instrutorke za rolere su mi odmarale oci... Gledam sede 2 momka pricaju nesto itd... Nakon duzeg razmisljanja skontam da su to vegi i zeleni. pridjem ja polako a vidim oni su lagano. prolazi nekih 20ak minuta stizu Brusa Aways i Burekdzija. krece prica zezanje smeh, zeleni krece da sipa vince i sipa i sipa i sipa i sipa navalio na mene a ja da se napravim lood pa samo udaram. Dolazi Dragan ns za koga sam siguran da ga znam od ranijeno ne bitno to. takodje veliki maher ma car covek. ne mogu sve da hvalim pojedinacno jer ce potrajati.... stize don zavodnik i svalercina stara malo iza njega eto je i moja ljubav ksendza. upsss preskocio sam djuk123 nas ratnik i vojnik. Tada shvatamo da ce klupa na kojoj smo bili biti mala sklapamo 2 klupe kada stize poziv od zastavnika treba mu pomoc on i 2 drugara nose 2 gajbe Very Happy xaxax samo hteo da se izvuce da ne nosi no ispostujemo mi... u medju vremenu stizu jecka ziziiii... ako sam nekog prevideo ne zamerite... no posto sam vec popio podosta onog vina sto je zelenio doneo prelazim na pivo.... tada krece rvanje sa lavovoima a i sa jezikom... malo sam se bio zapio.... malo.... ekipa nikad jaca sa svima da se ispricas nego ne znas sa kim pre.... malo sam naljutio aways..... Razz xaxax nadam se da je zaboravila.... nadam se da nisam pokvario nekima zabavu mojim ne aratikulisanim kricima..... ovo bi trebali cesce raditi... samo meni ne daj te da pijem sledeci put.... hvala svima koji su dosli... drago mi je da sam vas sve upoznao....
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 10:09 pm

eee kumeee,pa bilo je super,i to je deo nezaboravnog kolorita,a tamo smo se okupili da posedimo i popijemo,a ne da debatujemo tako da ne brini sve je bilo ok Very Happy cheers king
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5263
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 10:13 pm

Shmrc...po tebi ja ko da nisam ni bila tamo..... No
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5150
Datum upisa : 16.04.2010

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 10:19 pm

toothfairy ::
Shmrc...po tebi ja ko da nisam ni bila tamo..... No


tooth rekao sam necu nikoga da hvalim posebno potrajalo bi... i da se prepricava ceo dan dugo bi bilo za citanje.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5263
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 10:31 pm

Ma salim se ja Very Happy :***
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyNed Apr 18, 2010 10:37 pm

Ma,kako si Tooth zaboravio???inace,nisi preterao ni sa cim.Pa,mora neko i da pije,a ne kao mi ostali koji smo na sokicima bili... Smile
Nazad na vrh Ići dole
zastavnik I klase
sektas beba
sektas beba
zastavnik I klase


Škorpija Broj poruka : 9
Points : 5148
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Belgrade bre

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 3:20 am

Sta reci...a ne nasmejati se [You must be registered and logged in to see this link.] S' obzirom da je Wegisha sve objasnio, ja mogu samo da iznesem neke svoje utiske... afro Ko se nadao da ce dan biti tako zanimljiv, misleci pre svega na kombinaciju zanimljivih likova spakovanih na 1 mestu... [You must be registered and logged in to see this link.] Od momenta kada smo se ugledali, pocela je sprdnja kao da se znamo 100 godina(ili par meseci) Very Happy Necu mnogo da vas hvalim jer znam da cete se uobraziti tongue pa cu reci samo da je meni bilo PHENOMENALNO, kao i mojim saborcima koji su dosli samnom...udeljeni su neki komplimenti izmedju ostalog,no dobro,verujem da vas to ne zanima Cool S'obzirom da sam zdrao ceo dan(jel tako Wegi) [You must be registered and logged in to see this link.] , cuvao devojke na putu do toaleta da ih neko ne ukrade bezeci pri tome od Zizike(brza je,nije sala Very Happy ) mogu komotno reci da sam se sjajno proveo...ono sto je bilo.tesko je staviti u text,jer to mora da se dozivi jelte [You must be registered and logged in to see this link.] Do sledeceg vidjanja(ako ne budem bio u CG) mogu samo da odbrojavam dane i da gledam da budem u mogucnosti da ponovo vidim ekipicu koja mi je ulepsala dan !!! Do sledeceg vidjanja gledamo se na chetu Serbia a la national... pozz i svako dobro Very Happy [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 3:28 am

hahahaha svaka cast zacoooooooo fino i sazeto Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue80/80Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 3:40 am

Još uvek sam pod utiscima, sve je bilo više nego sjajno.
Doduše kad se spojiše stolovi bi malo dileme ko je na višem nivou ha ha ha
Svi su extra, a opet tako različiti ... kako je ko dolazio sa neverovatnom lakoćom se uklapao u društvo kao da se svi znamo najmanje 100 godina.

Obraz je na početku gubio malo strpljenje komentarišući: "Gde su devojke, ako pijem a nema devojaka, kao da nisam ni pio!" A kad je Ksendža stigla odišući svojom pojavom i divnim krupnim očima ... transformisao se u deliću sekunde Very Happy
Nakon toga uz pivo bio je dominantan i glasan da se čuo čak do Zrenjanina ha ha ha ...

Zeleni ima fantastičan osećaj kad da insistira na nečemu a kada da posmatra ... pritom uvek spreman da u pravom trenutku dozvoli svom istanačanom humoru da nam uzme široke osmehe ... Moram da naglasim da je bogat šamom koji malo koga može da ostavi ravnodušnim Very Happy

Zastavnik je ostavio poseban utisak na mene ... malo priča, dosta radi a sve postiže uz osmeh koji može da znači sve i ništa ... u njegovom prisustvu teško je ostati ravnodušan ... momak je vatra... Very Happy

Burek je jedna dobričina i duša od momka ... njega sam odmah prepoznala na prvi pogled Very Happy Nije sebe štedeo da pomogne, sačeka, raspoložen i vedrog duha ...

Vegi, ahhh vegi Very Happy sjajan je, brinuo se o svemu onako iz senke, budno držeći sve na oku, verujem da mu ništa nije promaklo Cool

Dragan je bio najkraće (obaveze) ali je ostavio dobar trag ... neizostavno je bilo vidljivo kad i kako mu oči sijaju Very Happy Voli žensko pa to ti je ha ha ha ... Prijatan, druželjubiv, vedar i otvoren ...

Don je krajnje pozitivan ... nekako se uvek nalazio u blizini neke od devojaka pažljiv prema svakoj i brižan bez ustručavanja Very Happy

Žao mi je što su dva momka bila toliko daleko da smo jedva progovorili koju a koji su fini momci, zastavnikovi drugari ali ne dolaze na čat - obećaš da će doći, videćemo Smile

djuk123 je došao i bio sa lakoćom, nije se ustručavao uopšte, raspoložen i krajnje druželjubiv...

Devojke su sjajneeee... zizi kao penica, sva nežna Very Happy Toothfairy izuzetna sa aristokratskim stavom vešto iza toga skrivajući osetljivost i privrženost! Jecka je došla jako kasno ali se nije ustručavala puno mislim dugo ha ha ha ... verujem da je sve nadoknadila za kratko vreme... Very Happy

Možda bih mogla i više da napišem da nisam bila pod utiskom brusinog prisustva i ... Embarassed

Ništa nije manjkalo, bilo je svega ... spontanosti, smeha, raspoloženja, vedrine, hrane, pića, slikanja ... bilo je i nečijih prstiju u nečijoj kosi, sponatnih "slučajnih" dodira, našlo se i sjaja u očima ... bilo je svega ali ono što je najlepše bilo - skup je imao DUŠU!!!

Svi ste više nego sjajni i vredi ovo ponoviti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 3:46 am

andjele moj ovaj post je vredelo cekati :***** cheers I love you
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5448
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 4:37 am

evoooo naaaaaaaas
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 10:19 am

Kakva slika!Steta sto neki fale...Ali,sto bi rekao moj komsija,VRH BRATE! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5278
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Izlet na Adi iz mog ugla! Left_bar_bleue80/80Izlet na Adi iz mog ugla! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 1:11 pm

Sta reci extra ljudi, extra skup. Slika govori ko hiljadu reci.
Jedva cekam sledeci skup mada se malo sekiram oko organizacije ( mozda da posaljemo Brusu par dana ranije Cool )

Ja predlazem da svi koji nedostaju posalju svoje slike pa cemo da ih ubacimo naknadno na grupnu.
Nazad na vrh Ići dole
mrrrrrrrrr
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 5
Points : 5155
Datum upisa : 05.04.2010

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: NAJBOLJI PROVOD   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 5:45 pm

sada bi ja trebalo da ostavim neki komentar tj neke svoje utiske o provodu na Adi. Pa ovako kao prvo mislim da nisam trebao ni ići - ŠALIM SEEEEE. LJUDI BILI STE FENOMENALNI jako mi je žao što nisam ostao duže ali jbg situacija je takva bila. Nikoga nebi posebno da izdvajam osim naravno moje Ežene, svi su bili ekstra nisam ni sanjao kakvi se ljudi kriju iza ovih ekrana u koje po ceo dan buljimo. Smile Sa svim ovim ljudima sam se dopisivao putem chata ali to nije to dok ih ne pogledaš u oči i vidiš ko su oni u stvari.Nikoga neću izdvajati od ljudi jer svaka reč bi bila nedovoljna da se opiše koliko su svi zračili nekom dobrotom.Ma da se manim ja ovog pisanja jer ovaj događaj se nemože opisati tj treba se samo doživeti, mislim da je bilo još više ljudi to možda nebi bilo to.Ovako je sve ispalo FENOMENALNO Very Happy JEDVA ČEKAM SLEDEĆE DRUŽENJE GDE ĆU SE POTRUDITI DA OSTANEM DUŽE. LJUDI UŽIVAJTE VRH STE
Nazad na vrh Ići dole
danguba




Broj poruka : 2
Points : 5140
Datum upisa : 17.04.2010

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 8:08 pm

...iskreno takvoj ekipi, takvim divnim ljudima se nisam nadao...mislio sam bicemo malo...
sat, dva...upoznati se...razmeniti par recenica...i svako svojoj kuci...ALI...
Pa mi kao da se poznajemo ceo zivot Smile)) dva dana bi nam bilo malo !!!!!
DRUGARI, ODUSEVILI STE ME !!!!!!
Ta subota ostaje memorisana zauvek !
Sve je bilo na visokom nivou...zezanje, druzenje...
Sledece okupljanje ce biti jos bolje, uveren sam!
A do tada... CHAT Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
danguba




Broj poruka : 2
Points : 5140
Datum upisa : 17.04.2010

Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! EmptyPon Apr 19, 2010 8:09 pm

... jos da zvrljnem svoje ime...
Don Luchiano Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlet na Adi iz mog ugla! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi iz mog ugla!   Izlet na Adi iz mog ugla! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlet na Adi iz mog ugla!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» izlet na Adi
» izlet,Ada ili Avala?
» izlet nas chatera poll
» Izlet na Adi 2 - neispricana prica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zbivanja Na eRepu-
Skoči na: