eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5231
Datum upisa : 19.02.2010

NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE EmptyČet Mar 04, 2010 8:03 am

Dragi moji prijatelji, flower


U poslednje vreme mnogi od nas se zale na nedostatak sna Sleep (ili sam samo ja u pitanju nemam pojma Embarassed ) , kao i na zavisnost ovog naseg chatovanja koje traje satima flower svakog dana.... What a Face Very Happy

Mozda smo malo jace "trenirali" Basketball chatovanje, pa smo sada ekipa kojoj drugi chatovi na eRepu mogu samo da pozavide lol!

Mi smo veselo bounce Smile drustvo, kojem niko nista ne moze Razz Very Happy

Drago mi je sto sam deo ovog neunistivog tima geek lol!


WE ARE THE CHAMPIONS Laughing cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5231
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Left_bar_bleue3/3NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE EmptyČet Mar 04, 2010 1:37 pm

Ma dobices ti sa valerijanom po.......................! Very Happy jocolor Laughing
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5656
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Left_bar_bleue3/3NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE EmptyČet Mar 04, 2010 2:28 pm

Zeno,pa sta radis do 6 budna,kada mene nema?Stvarno si preterala...A ja te cekam u toplom krevetu,u nasoj q5 kucicu u Sindhu...Dok ja Sleep tebi su oci affraid tolike.A nikako neces da mi kazes ko je taj zbog koga provodis besane noci... Sad
I svakli dan mi rendeer sve vise rastu...Pocecu da proispitujem svoju odluku o braku,a bracne obaveze cu da svedem na minimum....
Ti i dalje vredno treniraj Basketball i budi pig dok ja pokusavam da spasem nas brak... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5231
Datum upisa : 19.02.2010

NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE EmptyČet Mar 04, 2010 3:45 pm

Dakle, idealno resenje za dobar san su kapi ili caj od valerijane Very Happy drunken


medjutin valerijanom ne nikako po....hm..kao sto neki predlazu jel lol! nego konzumirati dve do tri solje caja ove lekovite travcice ,nakon cega uskocite u zagrejan krevet vaseg partnera I love you I love you I love you

Molim, za kontraindikacije obratiti se Chow-u lol!

P.S Weggggiiiiii.....bila sam u eDanskoj na eUltrazvuku Very Happy ...kazu..najverovatnije MUSKO king cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5656
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Left_bar_bleue3/3NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE EmptyČet Mar 04, 2010 3:50 pm

Ma i za to dete sumnjam,dok ne dobijem eDNK izvestaj,nista ne priznajem! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE   NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD INSOMNIJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: