eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sweet girl trazi eMuza!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5656
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Sweet girl trazi eMuza!!! Left_bar_bleue3/3Sweet girl trazi eMuza!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:26 pm

Drage nasi eMomci,iz pouzdanih izvora sam saznao da nasa draga Sweet Girl ocajnicki traga za eMuzem.Do sada nikako nije imala srece,uvek je nailazila na grubijane i nezaposlene bitange,koji su je samo iskorscavali.Tuzna je to prica sa,za sada,tuznim krajem...Nemojte vise dozvoliti da ova umiljata i,kako joj ime samo kaze,slatka devojka i dalje ocajava zbog nesrecnih ljubavi.I ako u vec u poodmaklim godinama(lvl 17),nikada nije imala ozbiljniju eVezu,sve su joj bile kratke i ne bas tako slatke,kao njen nick... Sad
A,kada bi se nasao neko,ko bi joj pokazao pravu eLjubav,nacinio bi od nje najsrecniju devojku na svetu,a i mene bi resio velikih muka,jer je Sweet Girl,zbog svojih frustracija,pocela da rastura moj savrsen brak,ali i brak umiljate Jecke89...Ko zna sta je spremna da uradi,a fali joj samo malo eLjubavi,pa da postane najmilija osoba na chatu,a i sirom nam eSrbije mile...
Sve potencijalne mladozenje mogu da ostave svoje podatke na PM [You must be registered and logged in to see this link.]!
U poruci dajte svoje osnovne podatke,napisite ukratko sta nudite i koji su vasi zahtevi u eBraku,a odgovor ce vam biti prosledjen za nekoliko dana.
Nazad na vrh Ići dole
sweet_girl
veteran sektas
veteran sektas
sweet_girl


Broj poruka : 51
Points : 5267
Datum upisa : 19.02.2010

Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:38 pm

Ovo ni ja ne bi bolje sastavila... evo krenuse mi suze... hehe
Razz
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5457
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Sweet girl trazi eMuza!!! Left_bar_bleue3/3Sweet girl trazi eMuza!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:39 pm

eh,meni se ovo cini kao protiv udar na uvazenu koleginicu novinara,zbog predhodnog teksta,ali nisam siguran affraid What a Face cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
sweet_girl
veteran sektas
veteran sektas
sweet_girl


Broj poruka : 51
Points : 5267
Datum upisa : 19.02.2010

Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:41 pm

brusa ::
eh,meni se ovo cini kao protiv udar na uvazenu koleginicu novinara,zbog predhodnog teksta,ali nisam siguran affraid What a Face cheers

Znas kako to ide... Napad je najbolja odbrana...
Sto dokazuje da u mom tekstu ima istine... :b
Nazad na vrh Ići dole
zastavnik I klase
sektas beba
sektas beba
zastavnik I klase


Škorpija Broj poruka : 9
Points : 5157
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Belgrade bre

Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! EmptyPon Apr 19, 2010 9:54 pm

PRVI !!! Very Happy vote i sub [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sweet girl trazi eMuza!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet girl trazi eMuza!!!   Sweet girl trazi eMuza!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sweet girl trazi eMuza!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: