eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Od TrAčA dO iStInE!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
sweet_girl
veteran sektas
veteran sektas
sweet_girl


Broj poruka : 51
Points : 5264
Datum upisa : 19.02.2010

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:05 pm

Nastavlja se buran ebracni zivot stew i vegija...
Ima li kraja njihovim eneverstvima... :p
Prema potvrdjenim informacijama od izvora bliskog nasem ebracnom paru... Dok je vegi optuzivao svoju ezenu za niz eneverstva sa svim i svakim
u pozadini se krila drugacija prica... Naime, vegi je vodio dvostruki eljubavni zivot i to ni manje ni vise nego sa bliskom prijateljicom svoje ezene... doticnom jeckom89....
Kada smo pokusali da kantaktiramo vinovnike ove price naisli smo na zestok otpor i pretnje ukoliko dodje do objavljivanja ovog clanka...
Vegi je sve negirao.... kao po obicaju... A ja samo na to mogu da dodam...
"Gde ima dima - ima i vatre"...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5454
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Od TrAčA dO iStInE!!! Left_bar_bleue3/3Od TrAčA dO iStInE!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:07 pm

hvala honorarnom reporteru na novoj vrucoj prici,naravno saga o vegi i stew se nastavlja,uskoro novi momenti!!!!!!! cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5269
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Od TrAčA dO iStInE!!! Left_bar_bleue3/3Od TrAčA dO iStInE!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:09 pm

SHOCK SHOCK SHOCK Shocked

Hmmmmm..... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Od TrAčA dO iStInE!!! Left_bar_bleue3/3Od TrAčA dO iStInE!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:39 pm

Kumo,nemoj da te se shokirash!!!Pa znas da su me u prosloj aferi sa tobom povezali,a ti dobro znas koliko je to istina... Ne znam sta je ovim ljudima i zasto zele da rasture jedan divan brak,i to sada,kada nam se blizi rastanak na duze vreme... Sad Ja moju zenu nema potrebe da varam,jer mi ona priusti svako moguce zadovoljstvo,a Jecka je jedna divna devojka,koja je mnogima zapala za oko,ali je i ona eUdata i verna svome eMuzu,a to nekome izgleda mnogo smeta i na sve nacine pokusava da nam rasturi srecne brakove.
Ja sam vec oguglao na ove afere,a Jecki mogu samo da porucim da se ne brine,jer se za dobrim konjem prasina dize! Very Happy
Mojoj dragoj zeni nema sta da porucim pismeno,ona zna gde i kako cu joj sve objasniti. Wink


Poslednji izmenio vegivegi dana Sub Feb 27, 2010 9:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5454
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Od TrAčA dO iStInE!!! Left_bar_bleue3/3Od TrAčA dO iStInE!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:40 pm

odlicno,demanti je taman kakav i treba da bude za nastavak istrazivanja cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
sweet_girl
veteran sektas
veteran sektas
sweet_girl


Broj poruka : 51
Points : 5264
Datum upisa : 19.02.2010

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:53 pm

vegivegi ::
Kumo,nemoj da te se shokirash!!!Pa znas da su me u prosloj aferi sa tobom povezali,a ti dobro znas koliko je to istina... Ne znam sta je ovim ljudima i zasto zele da rasture jedan divan brak,i to sada,kada nam se blizi rastanak na duze vreme... Sad Ja moju zenu nema potrebe da varam,jer mi ona priusti svako moguce zadovoljstvo,a Jecka je jedna divna devojka,koja je mnogima zapala za oko,ali je i ona eUdata i verna svome eMuzu,a to nekome izgleda mnogo smeta i na sve nacine pokusava da nam rasturi srecne brakove.
Ja sam vec oguglao na ove afere,a Jecki mogu samo da porucim da se ne brine,jer se za dobrim konjem prasina dize! Very Happy
Mojoj dragoj zeni nema sta da porucim pismeno,ona zna gde i kako cu joj sve objasniti. Wink


Da li je moguce da uvek tebe povezu sa nekim???
Meni tu nesto smrducka... Mogu ljudi jednom da pogrese, ali vise puta... hehe
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Od TrAčA dO iStInE!!! Left_bar_bleue3/3Od TrAčA dO iStInE!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 9:59 pm

Slatka,tvoj potpis govori dovoljno o tebi...Puno radis,ali si i ovaj put pogresila...Niti imas dokaze,niti si izmislila toplu vodu.Videla zaba... Wink
Ja vise ne zelim da demantujem ovakve gluposti.Znam da mi eZena veruje i to mi je dovoljno,a vi pisite sta hocete,necu vam braniti...
Nazad na vrh Ići dole
sweet_girl
veteran sektas
veteran sektas
sweet_girl


Broj poruka : 51
Points : 5264
Datum upisa : 19.02.2010

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:06 pm

vegivegi ::
Slatka,tvoj potpis govori dovoljno o tebi...Puno radis,ali si i ovaj put pogresila...Niti imas dokaze,niti si izmislila toplu vodu.Videla zaba... Wink
Ja vise ne zelim da demantujem ovakve gluposti.Znam da mi eZena veruje i to mi je dovoljno,a vi pisite sta hocete,necu vam braniti...

I da hoces... ne mozes da branis da pisemo...
A napisala sam ti vec... "Gde ima dima... ima i vatre..." :p
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5228
Datum upisa : 19.02.2010

Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! EmptySub Feb 27, 2010 10:58 pm

pa ja ne mogu da verujem.....kumoooooooooo bounce spremaj poklone za babineeee I love you

Wegi i ja se voleeemo....i ovom prilikom Like a Star @ heaven pozivam sve da se pripreme za devet meseci Laughing da dodju u babineeeee cherry lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Od TrAčA dO iStInE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Od TrAčA dO iStInE!!!   Od TrAčA dO iStInE!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Od TrAčA dO iStInE!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: