eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5268
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 1:29 pm

Haaaa evo dodje red da se i doticna ZIZI1819 predstavi queen
na pocetku ove igre vodila se polemika ko je ZIZI1819 dal je musko,tranvestit ili stvarno zensko kako je i sama govorila...Mnogi mi nisu verovali zbog slike koja mi stoji na profilu ali moja malenkost je uspela da se izbori sa svim nedacama Smile buaxaxxaxaxaxa
Rodjena sam davne 1989 godine u Beogradu a zivim u sada novonastaloj opstini Surcin poznatoj po opasnoj okolini..zato drugari pazite kako se ophodite prema meni Smile
e da brojevi iz mog nicka 18-datum rodjenja a 19-moj srecan broj i mala tetovazica na ledjima Very Happy
moram napomenuti da sam aktuelna MISSICA meseca januara tanannanaaaaa cheers
Nisam eudata,ali imam mnooooogo udvaraca,pak ostace ono ZIZI-NEOSVOJIVA TVRDJAVA Very Happy
Vatreni navijac sam ✩CRVENE ZVEZDE✩ obozavam fudbal...i ludovanje na SEVERU...nadam se da cu jednoga dana postati TETA POLICAJAC(obozavam uniformu) O:)
HVALA BRUSI ON JE BIO MOJ MENTOR-a i sad je kad zagusti...da ga nije bilo,ne bih ste imali ko da vas "smara i pogadja u srcke narodnim pesmama" https://www.youtube.com/watch?v=XPpZYVAiW7I
TOLIKO O MENI Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S(ZIZI JE ZENSKO samo da znas VEGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Very Happy ) zaboravih reci da KAO MISICA ZELIM MIR U ESVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Poslednji put izmenio zizi1819 dana Ned Feb 21, 2010 2:40 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5452
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 2:07 pm

tako zizi upisi se i razjasni te nedoumice cheers nego da pitam,sta bi sa citizenom,dobro znam da je temporary ban,ali zar ga nisi zaprosila? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5268
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 2:28 pm

neee...osta ZIZ neosvojiva Very Happy a citizena nema ni na fb...ko da je u zemlju propao...a i moja firma zajedno sa njim.. lol! xaxaxxa
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5651
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 2:29 pm

Ma sumnjivo je tu meni nesto...Od kada ga je zaprosila,on je banovan....
Ziiiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii je crna udovica!!!!!!!!!!!!!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5452
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 2:34 pm

jaooo vegii,hahaa,nije nasa zizica,mozda jeste femme fatale,ali ne guta svoje muzjake sigurno lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5651
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 2:38 pm

Jok i ne guta!Pa gde je citizen?Objasni mi!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5268
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 3:03 pm

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) 120929[img][/img][img][/img] pa VEGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hvala ti na komplimentima...pazi samo da se neupletes u moju mrezuuuu....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5452
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Left_bar_bleue3/3PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) EmptyNed Feb 21, 2010 3:15 pm

uff koga sam ja nasao da branim lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty
PočaljiNaslov: Re: PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)   PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PAZNJA-PAZNJA-GOTOVO (AVRAM IZRAEL) :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: Dobrodošli, Počnite Ovde! :: Dobrodošli, Predstavite Se!-
Skoči na: