eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5226
Datum upisa : 19.02.2010

zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty
PočaljiNaslov: zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii   zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii EmptyNed Feb 21, 2010 2:16 am

Hello braco i sestre!

Sta da vam kazem...ja sam stjuardesa po zanimanju i mesto boravka menjam svakih par meseci......

inace sam skoro 15 lvl..sto mozda i nije za pohvalu ali ...eto..omeo me onaj moj muz Vegi koji umire affraid da,da preterali smo u braku i eto Shocked
pa sam zbog toga zaboravila na posao.....

drago mi je sto smo svi zajedno zapoceli ovu igricu cheers ..i ne zaboravite...zajedno smo jaci Basketball

i da znate.....za sve je krivo more.... lol!


i zelela bih da se zahvalim ljudima koji su me naveli na sve ovo flower to je moja kumica toothfairy king ....bez koje ja nikada ne bih iskusila kako je to u eBraku..... cyclops zahvaljujem se i znakovima koji je bio moj licni mentor afro

a Brusa je kralj nad kraljevima ..hvalaaa Bruso kuco stara za sav trud lol!

Wegiii............volim teeee I love you


Poslednji izmenio stewardess dana Ned Feb 28, 2010 5:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5452
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Left_bar_bleue3/3zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty
PočaljiNaslov: Re: zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii   zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii EmptyNed Feb 21, 2010 2:23 am

sta je bre ovo prijava ili odjava??? pale
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5651
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Left_bar_bleue3/3zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty
PočaljiNaslov: Re: zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii   zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii EmptyNed Feb 21, 2010 4:00 am

Da,da, svi zasluzni,samo je muz kriv... Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty
PočaljiNaslov: Re: zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii   zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zivele sve zene i njihovi muzeeevviiiii
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: Dobrodošli, Počnite Ovde! :: Dobrodošli, Predstavite Se!-
Skoči na: