eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sa Užičkog betona...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
NemanjaUE
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
NemanjaUE


Blizanci Broj poruka : 35
Points : 5240
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 30
Lokacija : Bela Zemlja, Užice, Srbija

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Sa Užičkog betona... Left_bar_bleue3/3Sa Užičkog betona... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Sa Užičkog betona... Empty
PočaljiNaslov: Sa Užičkog betona...   Sa Užičkog betona... EmptySub Feb 20, 2010 7:29 pm

Pa da počnem...

Kao što je već poznato, zovem se Nemanja i iz Užica sam, za porodicu i prijatelje Neco ili Neno. Ujak postao sa 5 godina. Pripadnik srednjeg staleža. U horoskopu blizanac/škorpija. Učenik 2. razreda Ekonomske škole, opšti smer, solidan đak. Naravno Zvezdaš. Šta da kažem, obično neobičan 16-ogodišnjak... Volim izlaske u prirodu a ne u kafiće jer me to opušta i preraslo je u hobi, i na sreću, takvih mesta u ovim krajevima ima dosta pa svaki slobodan trenutak koristim za šetnju ili vožnju bajsom. Hobi mi je, pored toga, i bavljenje nekim sportom ili praćenje preko TV-a. Volim zezanciju sa društvom, slušanje mjuze, geografiju, igru sa životinjama, ali pre svega, trenuci koje provedem uz porodicu su mi zlatni. Velika maza i spavalica Embarassed Što se tiče psovki, nisam baš neki pro, jer ih veoma slabo i koristim... Ne volim gnjavatore, patriJote, arogantne, drske Sa Užičkog betona... Krsti... Kada osetim da smetam, mogu lagano da odstupim. Trudim se da budem fer prema svima, a neprijatelja u životu nemam. Ne pijem, ne pušim, nisam "alav", nisam opsednut novcem... Uvek zahvaljujem Bogu što sam Srbin, jer je to velika čast, bezobzira šta drugi misle o tome... Sa Užičkog betona... Icon_triprsta Toliko o RL

A sad o mojoj eKarijeri...

Fan ove igre. Za one koji ne znaju, nick mi je NemanjaUE. eRođen sam 11.07.2009. (599 dan). Za igru sam saznao preko Interfejsovog sajta. Trenutno sam 20lvl, a do sada nisam imao nijednu firmu. Posedujem novine "Capedunum News" koja trenutno nemaju nijedan članak. Član paravojne jedinice Ajkule. Mogu reći da sam prošao mnoge eZemlje, ali nijedna nije kao eSrbija. Zahvaljujući ovoj igri upoznao sam mnogo dobrih ljudi, pre svega ekipu sa chata, a jedna osoba je osvojila moje srce - <333 LunaL <333 Sa Užičkog betona... AngelSa Užičkog betona... Wub

Toliko o meni Wink


Poslednji izmenio NeNo_UCZ dana Sub Feb 20, 2010 9:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5452
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Sa Užičkog betona... Left_bar_bleue3/3Sa Užičkog betona... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Sa Užičkog betona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa Užičkog betona...   Sa Užičkog betona... EmptySub Feb 20, 2010 8:53 pm

hvala nemanjaaaovo je zaista hit post naseg foruma,izgleda da nisam pogresio sto sam te predlozio za mistera,imas moj glas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
 
Sa Užičkog betona...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: Dobrodošli, Počnite Ovde! :: Dobrodošli, Predstavite Se!-
Skoči na: