eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vako! Da vi nesta kazem...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5174
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Uzice / Novi sad

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptyUto Apr 12, 2011 12:02 pm

bounce ovo znaci da je vreme za zagrevanje Very Happy


Samo smo na par dana od IstoriJskog okupljanja u Potocanju Very Happy Jeste, IstoriJskog jer studiram istoriju Very Happy

Kao sto Vas je Vegi sigurno ljubazno obavestio u mom odsustvu, potrebno je da znamo priblizan broj ljudi koji dolaze!

Elem:

Vako! Da vi nesta kazem... 18099073

Posto sam upoznat da dobar deo Vas dolazi sa kolima, bilo bi dobro da oni koji nemaju prevoz kontaktiraju ostale... Vegi je najavio da dolazi sa kolima, pominjao je Brusu, ali i Apis i Flajko ce sigurno barem jedan doci sa kolima, tako da su to vec 3 automobila iz pravca Beograda koji dolaze Very Happy
Nikola dolazi dan ranije, a Sara i Kulin ce vrv sa kolima, koliko sam upoznat Very Happy

Za sada spisak ljudi za koje verujemo da dolaze su: Vila, Obraz, Kulin, Sara, Nikola, Brusa , Vegi, Crni,Sandra , Danijel, Apis, Flajko i Kuguar. Od lokalnih sa kojima smo u kontaktu a koji nisu potvrdili su Ratkov Sinovac, i NemanjaUE. Naravno, ukoliko se neko ne nalazi na spisku, a zeli da dodje, uvek je dobrodosao, samo nek nam se (Meni i Vegiju javi na vreme) cheers

Malo li je? afro

E sad, predvidjen je kulturni program:

- Rostilj i propratno meze
- Pivo i sokovi (ovo drugo u minimalnim kolicinama)
- Rakija Sljiva i Medovaca
- Torta

Ukoliko neko ima specijalne zelje mimo ovog spiska neka mi se slobodno javi na IGM! scratch


Od rekreacije tu je stoni tenis, fudbal na seljackom poljancetu, divljina, sume , planine, reka, ili jednostavno " izvali se na livadu i lezi" a zamolio bih Brusu ukoliko je u mogucnosti da ponese i Gitaru Very Happy

Licno ja king Vas necu pozurivati , i sami znate da od Bga treba par sati (3-4h) voznje, ali ste svesni da sto pre dodjete, duze cemo se druziti Very Happy Za sve informacije i poteskoce koje Vas muce u vezi okupljanja, slobodno me kontaktirtajte, jer kad Ga vec pravimo, neka bude vrhunsko okupljanje... Uostalom, bitno je da se mi okupimo, sve ostalo su nijanse Very Happy

Potrudicu se da uploadujem neke slike samog lokaliteta, a ujedno bi i vozaci mogli da mi se jave da im pomognem oko samog dolaska... Suspect

Toliko za sada od mene, i vidjamo se u Potochanju albino
Nazad na vrh Ići dole
Diske




Broj poruka : 2
Points : 4895
Datum upisa : 24.12.2010

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptyUto Apr 12, 2011 12:15 pm

ima neka kola iz bg-a? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Vako! Da vi nesta kazem... Left_bar_bleue3/3Vako! Da vi nesta kazem... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptyUto Apr 12, 2011 8:21 pm

Imam jednu tuznu vest, vrlo je moguce da u subotu radim, tako da se jos ne zna hocu li moci da dodjem... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5284
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Vako! Da vi nesta kazem... Left_bar_bleue80/80Vako! Da vi nesta kazem... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptySre Apr 13, 2011 1:32 am

Vegi nemoj da si ispala ko ja.
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5269
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Vako! Da vi nesta kazem... Left_bar_bleue3/3Vako! Da vi nesta kazem... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptySre Apr 13, 2011 8:58 pm

Ljudi ja ne bih da vas smorim, ali moguce je da ni ja necu prisustvovati, pricala sam vec sa Crnim i zna razloge tako da...ebiga. Ako uspem da se iskombinujem javicu. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5653
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Vako! Da vi nesta kazem... Left_bar_bleue3/3Vako! Da vi nesta kazem... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... EmptyČet Apr 14, 2011 10:59 am

Petar Popara Crni ::
Za sada spisak ljudi za koje verujemo da dolaze su: Vila, Obraz, Kulin, Sara, Nikola, Brusa , Vegi, Crni,Sandra , Danijel, Apis, Flajko i Kuguar

Dakle, sa ovog spiska nas mozemo podeliti u 4 kategorije, za sada...

Sigurni

-Apis, Flajko, Kuguar, Ore, Nikola, Danijel i Crni

Ne dolaze

-Brusa

Ne znam, jos nisu kontaktirani

-Kulin, Sara, Obraz

Nisu sigurni

-Vila, Sandra i ja.

Nadam se da cu uspeti da iskontaktiram ove sto jos nisam i da ce nas troje, koji nismo sigurni, saznati koliko danas da li dolazimo ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vako! Da vi nesta kazem... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vako! Da vi nesta kazem...   Vako! Da vi nesta kazem... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vako! Da vi nesta kazem...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ajde da se opipamo...
» Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Okupljanja-
Skoči na: