eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!

Ići dole 
+2
Burekdzija
stewegi
6 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue3/3U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptyPon Jan 24, 2011 10:41 pm

E, tako, metnuo sam vodu da provri, da skuvam sebi 3 u 1, pa da pocnem lepo, potanko da opisujem onaj gubiglav od subote... Malo da docaram vama sto bili niste, a vise da docaram ovima sto su bili, a kao da bili nisu, bar se toliko secaju da su bili, ostalog ne... drunken

Vila je prva pristigla u Novi Sad, sedosmo u kafanicu, kafica, malo tracarenja, i vec se javlja Burek da pristize, nisam stigao ni da se isplacem kad mi je kuma rekla da Stewardess nece doci, a eto ti vec njega. Nadjosmo se sa njim na parkingu autobuske, izljubismo se kao rod rodjeni... cekaj!!! Pa oni i jesu rod rodjeni! Koji moj sam se ja onda toliko obradovao Bureku? Au, a ja mislio da tako mora... pale
No, sta je tu je. Ima nas troje, imamo kvorum za kafanu, pa ajmo odmah tamo, sta da se radi?

Jedva i da smo spustili guzeta, kad eto ti Beogradjana, javljaju da pristizu. Ljubazna konobarka im objasni kako da dodju do kafane i oni razdragani stigose... Jecka, Chow i Brusa. Kasnije ce se ispostaviti da je ova ekipa, poptomognuta Djukom i deda Obradom, bila dream team! No, otom, potom.

Krenuse da se narucuju ture, pivo se pilo kao da smo na oktobar festu, Maki kulturno opali po pelinkovcu, a Jecka mila muskaraca nasa pije pivo barabar sa nama. U medjuvremenu pristigose, ne znam tacno i kojim redom Obrad, Dada, Paun, Djuka i Gari, a da i nasa eBeba - gazdarica na kafanu. Elem, pre nego sto pocnem da nas nagrdjujem zelim da pohvalim konobarku koja je izdrzala sa nama do 3,4 ujutru. Jedino sto mi se cini da nas ona nije zagotivila kao ove konobarke sa leve obale Dunava, ali verovatno je razlog to sto ona ima mnogo bolju guzu od Mile i Johane, pa su i nase muskarcine bile navalentnije. pig

I kako je vece odmicalo, tako je atmosfera dostizala kriticnu tacku... Gari donese od kuce rakiju, kao da nismo imali dovoljno alkohola, Brusa je maltretirao nepostojeceg DJ-a, to jest, ko mu se nasao pri ruci on je trazio da regulise nesto za muziku, ali je bio i najveseliji od nas, Chow je samo cekao priliku da se neka dama osami, pa da krene u svoj zavodnicki pohod, Djuka je pricekao da malo popije, pa je, cim mu se veca kolicina alkohola priblizila mozgu poceo da ubedjuje ljude u svoju pamet, Obrad i Paun su malko razgovarali o erepu, a malo vise o i sa Jeckom, koja je sve to stojicki podnela, a falilo joj je da bude slobodna u nedelju, tesko da bi stojecki podnela... Ne mislim na onu dvojicu, nego jednostavno je toliko poterala, da bi garant vremenom noge prestale da je slusaju. Sreca, pa je radila u nedelju, nije bas lagana za nosenje... Dobro, bio je Burek tu, a cak nije mnogo ni popio, poneo bi je on... Cuj nije. Popio je i on, govedo, al bre ljudi, njemu treba cela apatinska pivara da se ubrizga direktno u grlo, pa da ga malo ufati... Apelujem na Bila Kapiju da nam pozajmi neki dolar, da probamo jedared i Bureka da napijemo... Maki je bila kulturna, kao i uvek, ali jedino musko da sedne sa Brusom i sa mnom, pa da opalimo po cugopolisu! Pije Maki, ako je za opkladu, ne odbija... Jes da pije vodu a mi rakiju, al mi smo krivi, nismo bas regulisali pravila... Dada... Ma, vi je ne poznajete, ona nece ni citati ovo... Sto da vam pisem o njoj? A i ne znam sta bi...

I tako kafana gori, mi pevamo "The roof, the roof, the roof is on fire!
The roof, the roof, the roof is on fire!
The roof, the roof, the roof is on fire!
We don't need no water let the motherfucker burn!
Burn motherfucker burn!"
(dobro, to je Vila pevala nesto kasnije, al mi dodje zgodno da sad napisem king ) i pucketa nam... Neko lomi case pri odlasku, da se zna da je Munze konza vaistinu Borca bila u Sadu Novome, bre! Neko mazi konobarku po ledjima, neko pokusava da otvori oci drugima, neko peva... Ma, svasta nesto radismo... cheers
Ne mogu da povatam kad je sta bilo, razumite me, jes da nisam poterao kao dream team, ali sam igrao cugopolis, drma malko ona rakija sto je Djuka kuci ponese... Cek da se prisetim nekih detalja iz kafane...

Uf, najbolje se secam kad sam isao u pekaru sa Burekom po leba nam. Opet smo nas dvojica sarmirali prodavacice... Ako jos koji put odemo tamo, imacemo dzabe zu-zu i jogurt svaki put kad dodjemo u tu pekaru. Ammmmm.... Ma, nekako su mi bili svi rastrkani, nisam stigao da povatam sve... Neutral Znam da su se neki kao deca prepirali da li su bolji lavovi ili skorpije, a pri tom nisu mislili na horoskopske znakove... Ili da je Djuka rekao Jecki da je glava boli zato sto pije kao musko, znam da smo u jednom trenutku zapevali kao slavuji, bas u trenutku kada je Duja zvala, pa ispadosmo mi pijanci... Ali nekako mi sve zbrda, zdola, bre! Kanda sam i ja bio pijan! jocolor

E, da. Antologijska scena... Dosli Beogradjani, seli, naruci se tura, a Brusa nekako utucen... Druga tura, Brusa i dalje utucen... Ja se vec zabrinuo sta mu je, upitah ga, a on me podseti da smo se pre dolaska u Novi Sad dogovorili da se kola parkiraju u blizini mog stana... I resismo mi da tako i bude. Jes da sam jos vise osedeo prilikom voznje do stana, Vilo, Vilo, hoces li nauciti uparkiravanje i isparkiravanje? geek ali se isplatilo, Brusa je, istog trenutka kada su kola odvezena otvorio diznu i lumperaj je za njega tog trenutka mogao da pocne! Koliko nekome malo treba da bude srecan! Smile

Posle visecasovnog maltretiranja Garijevog komsiluka, resismo da napustimo objekat. A i vreme je bilo da zeludac napunimo i necim tvrdim, a da to nije ono bezobrazno na sta ste svi vi pomislili u trenutku dok citate prethodni deo recenice, sramote jedne... Otidosmo na veceru ili dorucak, ne znam kako to da nazovem. Narucismo neke ustajale pljeske i jos gore sendvice, okrepismo se i dodje vreme da se kuci krene. Obrad ode svojim putem, Djuk i Chow na bus, pa za Beograd, za Beograd... A Brusa, Vila, Burek i ja odosmo kod mene u stan na prenociste.

Tu prozborismo par reci i legosmo da spijemo, nismo imali snage za vise...
A ujutru, pojma nemam koliko sati bejase, popismo kaficu, Brusa je resio da ode, a nas troje odgledasmo neke tupave filmove, sumirasmo utiske, popismo jos koju kafu, Burek mi izjede zalihe hrane za sledeci mesec, tako da cu morati da se hranim u narodnoj kuhinji, ali neka, bilo mi zanimljivo sa njima. bounce

Slike cete dobiti u sledecem izdanju, aj pa dosta sam kuckao, ne mogu ni da gledam ima li gramatickih ili slovnih gresaka, a i popio sam kafu!

Ljubi vas vas cika Vegi! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5286
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue80/80U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptyPon Jan 24, 2011 11:28 pm

Bilo je ekstra. Very Happy u onu pekaru ima da idem kad god sam u NS, najbolja pekara ikad.
Inace Vegi ostavio sam ti hrane za par dana dok se ne snadjes. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5286
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue80/80U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptyUto Jan 25, 2011 9:50 pm

komentar
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue3/3U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptyUto Jan 25, 2011 9:51 pm

Komentar!
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5271
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue3/3U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptySre Jan 26, 2011 2:33 am

Prosto ne verujem da uvek samo nas par pise po ovom forumu. Neutral Ma meni bilo super u subotu iako to izgleda nikoga osim Vegija i Bureka ne zanima.... confused
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5252
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue3/3U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptySre Jan 26, 2011 2:36 am

ljudovi i ja sam tu Very Happy a subotu necu da komentarisem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marko Grof




Jarac Broj poruka : 1
Points : 4863
Datum upisa : 26.01.2011
Godina : 36
Lokacija : Beograd

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Hello! xD   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptySre Jan 26, 2011 9:15 am

Kada cete mene da vodite u NS? Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5456
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Left_bar_bleue3/3U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! EmptyPon Jan 31, 2011 6:41 pm

evo komentar...ne secam se nicega i to nije istina!!!!
Twisted Evil Cool bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!   U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U Novom Sadu eeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Okupljanja-
Skoči na: