eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kafana je nasa sudbina!

Ići dole 
+4
Petar Popara Crni
chow-chow BGD
duska
stewegi
8 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue3/3Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 12:38 am

-Znaci, sta reci o jucerasnjem, pa aj da ga nazovem skupu, samo kakvom skupu? Hmmm... Pa najblaze receno juce je bio skup "nikada izlecenih pijanaca"... Kakav crni erep skup, ni reci o erepu nije bilo. Konacno! Very Happy

-Daklen, sve je pocelo u nekih 20 do 8, u koliko je Brusa dosao po mene, doduse, trebao je da bude tu u 8, pa je morao da me saceka, dok ja odvezem babu na pijacu. Very Happy Onda nas dvojica lagano odosmo po Dzonija, nasu crnogorsku vezu. Nikola257 je bio jos u 7 sati u Bgd-u, prosetao do hrama Svetog Save i nazad, dok mi nismo stigli po njega, svaka mu cast. Neko (JA) bi se zabio u kafanu, ali ne i on. Smile Elem, posto smo pokupili njega, nadjosmo jednu kafanicu u Borci, posto je bilo suvise rano da odemo na mesto buduceg zlocina i popismo po kafu, sok i neku mnooogo lepu kajsijevacu (da sam znao kakvu jabukovacu Dzoni ima u steku, kajsiju ne bi ni liznuo)... vazda neki kontakt izmedju Dzonija, mene i jabuke, bilo da je to sok od jabuke ili rakija od iste... Smile

-Onda nas u 9 sati zove Popara... Poranio decko sat vremena sa dolazskom, pa nas nazvao da dodjemo po njega. Mi se razmisljamo hocemo li ici ili ne, sta da radimo... I donosimo sudbonosnu odluku, Crni uzmi taksi. Very Happy
-Objasnimo coveku gde da dodje i mi lagano krenusmo ka kafani gde skup treba da se odrzi... Donesemo pice, klopu i sacekasmo malko da se gazde probude, rano smo stigli, nestrpljivi, sta ces. Very Happy
-Posto se gazdarica lokala tesko budi, ja odem na mesto gde je Crni trebao da napusti vozilo... Cekam ja, cekam..Odjednom zvoni meni mobilna sprava, zove crni Crni. Very Happy Kaze ostavio me taksista na 300 metara od mesta planiranog za docek, uz neko nejasno objasnjenje da dalje ne moze da vozi i naplatio mi voznju 2500 dinara!!!. Ja se zacudih... Ono, jeste Borca na kraj sveta, ali sam sasvim siguran da nije napustila granice istog... Ili smo po nekoj direktivi prebaceni na Mars, a da ja nisam saznao za to... Very Happy
-Sta da se radi, malo sam se nervirao, Crni malo vise, ali sta ces, ima raznih ljudi, iskreno, prvo sam rekao za taksistu da Bog mu za lekove trebalo, ali mu sada ne zelim to. Neka ide na njegov obraz sto je od jednog postenog coveka uzeo tesko skupljene pare na taj nacin, sve ce se to vratiti... A Crni je, na tezi nacin, naucio lekciju za sledeci put. Neutral

-Ekipa se lagano skupljala, Dosli je ekipa sa severa, Vila, Suza, Tasana i Gari. Malko su obisli banatske njive, pre nego sto su nasli kafanu, ali to je sve posledica pametovanja i principa lako cemo. Lepo sam napisao da me nazovete kada skrenete u ulicu, i da je kafana na nekih 400 m od zrenjaninca, ali su njih cetvoro, valjda iz straha sto nece biti rostilja, isli da kradu kukuruz postenim banatskim zemljoradnicima. cheers

-Gospoda Don i Raspali su prvo upoznali dosta kafana na desnoj strani zrenjaninskog puta, pre negoi sto su pronasli lokal koji treba, opet posledica slabog citanja onoga sta napisem, i imali su srece. kad su mi rekli u koju su kafanu prvu svratili... What a Face Da znate ko tamo zalazi... Zna Djuk, koji je dosao autobusom, bez ikakve najave, pozivanja telefonom, ispitivanja gde i kako sad...Kanda je on jedini citao forum...svratili smo u tu kafanu na kratko, posle Besnog Foke. Very Happy Elem, poruka obojici, otidjite kod doktora, proverite da li su vam bubrezi i dalje na broju...

-Zeleni je krenuo na drugu stranu, laganica covek krenuo ka Borchi, pa resio da zove. Very Happy Dobro je, on je bar ubo sve ostalo. Samo smo Don i ja morali da ga trazimo po bespucima Borce... Very Happy

-Moji Borcanci su stigli bez problema, Obraz i Raziel, prvi je lepo ispraznio zalihe sarenih sokica, koji su bili namenjani za devojke, ali, sama navijacka orijentacija mu je dala za pravo da i on konzumira iste, a Raziel je pustio pricu da sam ga ja zaustavio na bicikli u mojoj ulici i pretio da cu da mu zovem policiju, ako mi ne vrati biciklu. Raziele, kad budes gledao slike, uporedi nas, pa se zamisli da li bi pozvao policiju ili samo uzeo ono sta je moje. Very Happy I sta ti krades bicikle po mom kraju? Popricacemo. Very Happy naravo i Mila je bila tu, najveci ereplija, koji ne igra erep. Very Happy

-Sta reci za Kragujevcane? Kulin, Sara i Dule, prave drugarcine, veseljaci, i oni su imali malih problema sa dolaskom, ali nista strasno. Very Happy Jbt, lakse ste se snasli u Besnom Foku, dodje mi da se zapitam gde je Borca. Very Happy

-Burekdzija i Chow su malko kasnili, prosli su pored Novog Groblja i isli zrenjanincem, koji ide ka groblju Mali Zbeg (kako lepo ime za groblje) Very Happy a taj dan su bile zadusnice, pa su upali u guzvu, a i presli su pola Beograda u potrazi za sarenim sokicima...

-E sad... Sofija.. Very Happy Kakav komad budale. Very Happy Znaci, zove me da je kod Ofkinog stadiona i pita da li da dodje autobusom ili ce neko doci po nju. Predlozim Donu da odemo po nju, on, naravno zensko je u pitanju, odmah pristane, krene i Vila sa nama i lagano mi zrenjanincem, stignemo na okretnicu autobusa 101, 104, 105... I zovem je, ona objasnjava gde je, ja odlazim tamo, gledamo isti tramvaj, on nam je bio orijentir, ja mislim na stanicije, gledam ko tamo prica na telefon, posto je nikada ranije nisam video, masem ljudima na stanici, rekoh, provalice me, ljudi me gledaju zacudjeno, majke kriju decu, devojke se nadaju da je mahanje njima upuceno (lazem i one su se krile, ali malko da sam sebi nabijem samopuzdanje)... kad ono Jefimija na totalno drugom kraju... Kako god, spakova so je u kola, pa u povratku pokupimo i Zastavnika, koji se takodje put Borce uputio gradskim... I sve uradio po uputima... Very Happy

-Kad smo stigli nazad u kafanu, tu je vec bio i Beli, dosao je sam na mesto gde je neko trebao da se pokupi, cuo se sa Obrazom, pretpostavljam, njegov broj sam mu dao, i seo sam, piuckao svoje pice... Kasnije se prosektario, trebalo mu je malo vremena. Very Happy

-Jecka i Zizi su dosle kasnije... Steta, nisu uspele da se sretnu sa Suzom, a bas su sve tri imale zelju da se konacno upoznaju... Sad Suza je morala da krene ranije zbog Garijevih obaveza, a ove dve su morale da dodju kasnije zbog posla... Sad Nadam se da cemo sledeci put videti osnivacice "legionarki" na gomili... I NE, nisam tako mislio, bezobraznici jedni...

-To je to, koliko se ja secam da je bilo ljudi, ako sam nekoga zaboravio, nemoj da mi zameri, mnogo sam "umoran" od jucerasnjeg dana. Very Happy

-Inace, sve je proslo fantasticno, bar sto se mene tice, veseli smo bili, Zizi nije ufatila mikrofon geek , niko nije prebio Rapalina Cool...
-Ceo dan smo terali po alkoholu, skoro svi... drunken , a opet, niko se nije razvalio od istog. Dobro, Sofija je imala svojih pola sata odmora... Very Happy

Kako sam vas video u subotu? One sa tankim zivcima i losim srcem ne preporucujem da citaju ovo

-Brusa, bio je prateci vokal svima, covek je pevao, pa se nije primecivalo kako ostali nemaju sluha, uspevao je da ih prikrije. Inace, ne znam zasto je insistirao na karaokama, kad u monitor nije ni gledao. Steta sto je morao da ode rano. Sad
-Dzoni, prespavao veliki deo skupa, s' tim sto nije spavao javno, kao neki, vec u kolima, izgleda da nije navikao na pice koje sam ne napravi. Very Happy
-Crni, momak kojeg beogradski taksisti u buduce ima da cekaju sa crvenim tepihom kad bude izlazio iz autobuske ili zeleznicke stanice. Very Happy Prvi je probio led sa karaokama, i brzo zaboravio na pomenuti incident. Pevao je za sve dame eRepublika...
-Vila, ceo dan ista, vesela, vredna, moja pomoc u kuhinji, kad nas je Mila napustila, steta sto nije vise drzala mikrofon u ruci. Sad
-Tasana, ma, malo smo pricali. Sad Dok je bila tu, ja sam imao obaveze prema pridoslicama i jos neke sitnice... Posle, kad sam mogao da se opustim, ona je vec morala da krene... Sad
-Isto vazi i za Suzo, sem jedne poruke... Suzo, dete, jedi nesto. Jbt, kad uzmem da je podignem, jednostavno ne osetim otpor zemljine teze, kao da sam uzeo neku pero, sta ja znam... Very Happy A jesam je izvrteo. Very Happy
-Gari, svaka ti cast. I ako je imao obaveze taj dan, opet je nasao vremena da doveze devojke, tj, da im ustupi svoja kola. Very Happy Da ih je on dovezao, dosle bi verovatno mnogo ranije... A onda je nasao i vremena da posedi sa nama. Samo nismo nasli vremena da popricamo. Very Happy
-Don, stari smeker, svalercina, dosao je da razveseli skup i poslo mu je za rukom. Cak je odbio i interesantnu ponudu za taj dan koja mu je stigla putem sms-a, samo da bi bio sa nama. Very Happy
-Rapalino, glavna pricalica na chatu, a uzivo... Ma, niko ga nije prebio, to je najvaznije. Very Happy Inace, mudro se predstavljao kao Nemanja, cisto da vidi prvu reakciju ljudi, posle se opustio, kada je video da mu ne preti opasnost. Very Happy
-Djuka je bio tu. Very Happy Usao je tiho, popio mnogo, ali opet ne dovoljno. Very Happy Malko se umorio pri kraju, ne znam zasto. Sad
-Zeleni, imam osecaj da me se covek plasi od onog mog predloga za cuvanje mesta na Adi. Zeleni covece, opusti se. Very Happy Necu ti nista. Very Happy
-Obraz, pio, pevao, pio i na kraju plesao. Very Happy Zavrsio vece u nepoznatomk pravcu, sa nepoznatom osobom...
-Raziel, dosao kod "drugara da uci", pa se zapio. Very Happy
-Sara, vazda ista. Very Happy Ma, sto nisi pevala?!?!?! Uglavnom, ustanovica je uvela sarene sokice u sektu, pa skupovi vise ne mogu da prodju bez istih... kad se samo setim kad ih je donela prvi put na Adu... Svi smo okretali flasu, kao majmuni koji gledaju falsu coca-cole, a sad se obilazi pola Bgd-a, ne bi li se nasli isti za nase devojke. Smile
-Duska, legenda. Smile Kako ta devojka peva... Sreca moja, pa sam vec bio dobrano popio kad je pocela, a i njena, jer ne mogu da je ocrnim zbog istog. Very Happy Bilo nam je zao kad smo se pozdravljali, jedva sam cekao da je upoznam, a ko zna kad cemo se opet videti.
-Kulin Ban, covek kome se mnogo svidela Dzonijeva jabukovaca. Very Happy Pucketalo mu vise nego meni za sve. Very Happy Terao po veselju, mislim da sam primetio da je i narodnjake zapevao... Very Happy Ako neko ima snimak, molio bi da mi ga posalje, ide odmah u shout. Very Happy
-Chow promukli... Ljudi, da ste mogli da ga cujete oko 2 sata... Kao da je upravo dosao sa stadiona. Pa ja toliko nisam promukao posle Zvezda - Roma. Very Happy
-Burek zajebani. Smetala mu glasna muzika, pa je veci deo dana proveo ispred lokala. Kasnije mi davao savete oko Yuga. Very Happy Kaze dimilo kad stisnem kocnicu. Very Happy Ma, to yugic dimi kad dam gas, bre. Very Happy
-Sofija spavalica. Very Happy Dosla puna predrasuda o nama, mislila da smo smaraci, tako mi je rekla, ali kad je otkrila da mozemo da popijemo skoro koliko i ona, zagotivila nas.
-Zastavnik, nova nada zvezdi granda. Very Happy Pitam se samo kako li je ustao jutros... Very Happy
-White Power, samotnjak. Nije hteo mnogo da pije, jer je isao pravo na neku zurku... Sta bi bilo da je hteo mnogo da pije? Very Happy
-Jecka. Very Happy Da li jos nesto da napisem ili je samo ime dovoljno? Very Happy A bas je bila vesela, vratila mi za put sa Fruske Gore, sad mene boli glava od njenog pevanja. Very Happy
-Ziziiiiiii!!!!!!! A sto si otisla rano? Sad I sto nisi pevala? Sad Ja sam se samo salio, a bas smo mogli da opicimo par Sinana. Very Happy

-Elem, kad se party zavrsio, neki su otisli kucama, a neki su nastavili da vilene po borcanskim kafanama, da traze kafane po Beogradu, da jedu burek u 1 ujutru, na kraju da nadju mesto gde ce popiti kafu tek u Zemunu. Very Happy

-Zeleo bi da zahvalim svima, ali bas svima, na jucerasnjem danu, stvarno ste mi ulepsali ne samo taj dan, vec i neke buduce. Hvala vam sto ste dosli, hvala vam sto ste bili veseli, sto ste, bez obzira na razlike u godinama, na navijacke strasti, politicke opredeljenosti ili neopredeljenosti, na neke razmirice sa chata... svi bili kao jedno juce, sto ste dali razlog da ovo moramo da radimo i ubuduce...

P.S. Yugo je popravljen, koci skoro u mestu. king

-Svima vam mase vas Vegi! cheers
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue3/3Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 12:38 am

Jbt, preterao sam sa smajlicima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
duska
sektas beba
sektas beba
duska


Rak Broj poruka : 8
Points : 5134
Datum upisa : 08.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 12:58 am

Pa dobro.. Very Happy

U suštini si sve pogodio, što nam daje do znanja da nisi bio "mnogo" pijan... Da, i meni je najteže pao rastanak. Ekipica je bila na mestu i stvarno je bilo super.
Mogu samo reći: Hoću reprizu Very Happy


P.S. Videćemo se mi još, prerano se raduješ. Razz
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5230
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue3/3Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 1:13 am

Very Happy bilo je jako dobro ..naravno da ce biti reprize, sto se tice sokica ..vazno da su nam devojke bile vesele i opustene ..nabavicemo ih i drugi put ..samo u vecoj kolicni cheers ,,pocnite da trenirate na vreme za sledeci skup, lol!
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5176
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Uzice / Novi sad

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 2:06 am

Da...

"Uzmi taxi!" umalo da mi skenja dan...

Elem, ko da bude nervozan pored toliko ljudi velikog srcana jednom mestu?

Stvarno sam se odusevio, na kraju konacno sve sabrao, i oduzeo, i onako u krajnje emotivnom stanju dok je autobus grabio za Ue, shvatio da sam stekao veliki broj prijatelja kakvi se samo pozeleti mogu!

Izvinite me sto psujem, al igra je otisla u k****, jedini razlog sto sam i dalje tu, ste Vi!

Hvala Vam sto postojite!
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5230
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue3/3Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 2:17 am

PS Crni i Nidza su odbili smestaj kod mene ..... Embarassed a taman sam pomislio bice romanticna noc u Medaku Laughing Razz
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5456
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue3/3Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 2:49 am

e,ovo je onaj vegi koga poznajem,do detalja...Very Happy
salu na stranu bilo je predivno,i zaista mi je zao sto sam morao da zbrisem u 6,ali sto se mene tice ovo je bilo potpuni uspeh,upoznao sam nove ljude u najboljem svetlu,popilo se nije da nije,a bogami se i pevalo,istina je ja sam insistirao na karaokama,samo iz razloga da cujem Zizi i kume iz Su(Mara i Duska),ali mi se nije posrecilo,doduse zizi je dovatila mikrofon ali ga je drzala pola metra od sebe,tako da se nista nije culo Very Happy pirat ,Duska nije ni dosla(stewardess)a Marija je iskulirala crne kose Very Happy:D eee kolegice lol!
bez obzira i ma koliko pateticno zvucalo nosim vecne uspomene na subotu,6.novembra 2010.
P.S nadam se i nekim slikama What a Face
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5199
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyPon Nov 08, 2010 4:28 am

odlicno napisano, a provod jos bolji Very Happy

aj linkovao sam te u novinama Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
avlijas




Broj poruka : 4
Points : 5085
Datum upisa : 22.06.2010

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyUto Nov 09, 2010 12:41 am

Malo je napisati SAVRSENSTVO...
...chat nas je sastavio, ali nas nece RASTAVITI !

SONG za dokone Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

Za ovakve trenutke se vredelo registrovati na eRep !!!

Organizatorima svaka cast!
Sve je bilo na noVO!

Sve vas LJUBI DoN :***
hehehe

Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Rapalino
sektas beba
sektas beba
Rapalino


Broj poruka : 9
Points : 5212
Datum upisa : 21.02.2010

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Kafana je nasa sudbina! Left_bar_bleue80/80Kafana je nasa sudbina! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptyUto Nov 09, 2010 7:01 pm

avlijas mnogo seres :S (znam da si to ti batice)
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5199
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! EmptySre Nov 10, 2010 3:27 am

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafana je nasa sudbina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafana je nasa sudbina!   Kafana je nasa sudbina! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafana je nasa sudbina!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: