eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da se razdrmamo?????????

Ići dole 
+2
Raziel_Blaze
Petar Popara Crni
6 posters
AutorPoruka
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5168
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Uzice / Novi sad

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptyNed Okt 31, 2010 2:27 am

Sledi malo duzi clanak, za one sa slabijim ocima,NE preporucujem!

Elem, ukoliko ste se odlucili za citanje, sledi text...


Oduvek se znalo da smo mi nacionalisti jedna posebna vrsta erepublikanaca, tzv Sektasi... Ja sam ponosan sto sam takav! Kada su nam ukinuli nacionalni chat, snasli smo se formirali niz chatova, onaj sareni nikad necu zaboraviti, oci me i dalje zezaju, a ni onog konja sto me podsecao na Vegija...

Elem, nekako, uvek smo bili odvojena drzava, od onih mibbitasa, ma koliko mi bili druzeljubivi na velikim okuplkjanjima, uvek znas da mozes da se oslonis na svoje sektase!

Ovo ste svi vec lepo znali, osecali, krili ili vikali na sav glas...

No, pre nekog vremena pala mi je na pamet neka fina zamisao...

Ide zima, imacemo vise vremena da blejimo na kompu, samim tim i na chatu... Sve je veci broj onih koji nam ulecu na nacionalni, psuju, narusavaju harmoniju, da ne pricam o predivnim makedoncima koji kao da na njihovom chatu vlada zaraza, pa beze kod nas...


Prosto, da se covek odcepi i da ode u neku nedodjiju, i da ih zaboravi! E , U TOM GRMU LEZI ZEC... Very Happy
Necemo otici u Nedodjiju, destinacija nam je Nederland!


Da, Holandija, ili zemlja lala, vetrenjaca, klompi, piva, Berkampa, i ostale bratije sto nas shila sa 6:1 ...

U erepubliku, to je zemlja sa 4 autenticne regije, od kojih su 3 sa medium, a cetvrta High zito regija!
Nisu nam saveznici, ali ni protivnici, [You must be registered and logged in to see this link.] , krajnje letargican narod, za oko mi je zapala jedna lepooka Holandjanka ( fina cura, malo priglupa, evropa bacjo) , kojima su glavni neprijatelji i svi uspesi ratni i neuspesi vezani za susednu Belgiju!

ZASTO PISEM O TOME?

Prvi put sam u Holandiji video da su dva redsednika imala isto glasova , tacno po 32 (trideset i dva)

[You must be registered and logged in to see this link.]

a o kongresu da jos i ne pricam, prvi put sam video coveka da je usao u kongres sa nula (citaj NULA kao broj nula) dakle, nije ni sam za sebe glasao! Very Happy whahhahah

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sta je moj predlog!

Prosto, zasto mi nacionalisti, bar jedan mandat, ili ti mesec, ne bi imali svoju drzavu! Time bi se malo razmrdali, zezali, doveli igru da nam bude malo zanimljivija, a usput, ono najvaznije i najvrednije, druzenje ne bi trpelo!

Nije poenta u tim kongresnim medaljama, predsednickoj, ministarskim foteljama, i ostalom...

Bitno je da se zezamo, jer ja bih svakako voleo da vidim Vegijev plan za ekonomiju, Znakov plan okupacije Belgije, Chowow finansijski aspekt i sl... Zatim nase drage dame koje bi dobile vrlo vazne funkcije, postale Ministarke, itd, itd...

STA NAM JE ZA OVO POTREBNO?

Ono sto vec imamo, brojnost, i kada se tu pridoda broj multija koje posedujemo, postasmo glasacka sila, samo da se organizujemo!

Broj od 30ak nas STAROSEDELACA nacionalnog, sa prijateljima multijima, i onima koji nam duguju uslugu, par onih koje cemo podplatiti, nije zanemarljiv!


Ono sto zelim, jeste da vidim sta vi mislite o ovome,
Da li sam ja to samo malo prso, ili je ovo zanimljiva ideja???


Hvala!









Nazad na vrh Ići dole
Raziel_Blaze
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 6
Points : 4958
Datum upisa : 20.10.2010

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptyNed Okt 31, 2010 4:37 am

Ја сам за! Али да после бар 2 месеца добијем ЦП медаљу. :Р
Шалим се, може, није проблем, али како ћемо за ЦС?
Ко се бре шали, не шалим се. хД
Nazad na vrh Ići dole
Raziel_Blaze
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 6
Points : 4958
Datum upisa : 20.10.2010

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptyNed Okt 31, 2010 4:41 am

Тај лик што је ушао у конгрес је њихов најјачи играш, и има више конгресних медаља од ХВ. :Д
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Da se razdrmamo????????? Left_bar_bleue3/3Da se razdrmamo????????? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptyNed Okt 31, 2010 10:59 am

-Ja sam za to da joj ime promenimo u sektandiju ili sektozemsku, kako se dogovorimo.

-Elem, zanimljiva ideja, samo... Odakle nama multiji? Rolling Eyes

-Razradicemo plan u subotu, posle konzumiranja nektara koje doneses... Smile
Nazad na vrh Ići dole
duska
sektas beba
sektas beba
duska


Rak Broj poruka : 8
Points : 5126
Datum upisa : 08.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptySre Nov 03, 2010 2:32 am

Naravno da sam ZA! Very Happy
Duška je uvek ZA! Very Happy

Fina ideja, malo da unesemo čari u ovoj već dosadnoj igri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5647
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Da se razdrmamo????????? Left_bar_bleue3/3Da se razdrmamo????????? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptySre Nov 03, 2010 10:52 am

-Duska,moras jednom nauciti da kazes NE! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Da se razdrmamo????????? Left_bar_bleue80/80Da se razdrmamo????????? Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptySre Nov 03, 2010 1:20 pm

Interesantno zvuci, sto se mene tice - ja se slazem Smile
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5150
Datum upisa : 16.04.2010

Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? EmptyPon Nov 08, 2010 8:50 pm

Crni sefe prevideo si jednu jedinu stvarcicu Smile Smile ko ce nama 30 da da drzavljanstva? Nisu ni oni sisali vesla Very Happy tako da mora da se podmiti neki njihov kongresmen za par drzavljanstava i da se prvog meseca izglasa samo 1 nas kongresmen koji bi u svom prvom mandatu sva svoja drzavljanstva mogao da ispuca na nase ljude, inace plan ok, ja cu videti da sa mojima iz stranke da mi se zamrzne status dok budemo tamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da se razdrmamo????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da se razdrmamo?????????   Da se razdrmamo????????? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da se razdrmamo?????????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zbivanja Na eRepu-
Skoči na: