eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Skup u kafani,obavestenje...

Ići dole 
+11
aways
Zeleni EO
zastavnik I klase
Petar Popara Crni
avlijas
Raziel_Blaze
Beli_IMBA
sve_za_obraz
NIKOLA257
brusa
stewegi
15 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5646
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 7:37 pm

-Daklen ljudi...Ovo je definitivno obavestenje... Smile

-Danas sam bio u Pink Panteru da se vidim sa Brusom i Aways i ispismo po kafu, a i malko se dogovorismo oko predstojeceg okupljanja, pa su donete sledece odredbe :

-Skup ce se odrzati 06. 11. 2010. godine, sa pocetkom u 12 h, u kafani, kaficu, kako vam volja. Kafic se nalazi u Borchi, pojma nemam kako mu je ime, da me ubijete. Ali fino izgleda. Smile

-Imaceo DJ-a, karaoke, koje su svima na raspolaganju, osim za Zizi cheers
Pice ce se sluziti za sankom, a gazdarica ce da bude za sankom, ili neko od njenih radnika. Tako da nemojte mene da jurite za pice.

-Klopa ce biti obican mezetluk, ne znamo ni mi sta jos, ali ne ocekujte neki rostilj, ili opasan krkanjac, vec samo ono, da vas ne uvati previse, a i primetili smo da ste se od prvog okupljanja na Adi mnogo ugojili, pa smo resili da pripazimo na vasu liniju. Smile Takodje, klopa ce biti u fazonu svedskog akcionog, ne, bre... kako ono bese... scratch A, da, po principu svedskog stola. Daklen dodjes, uzmes sta ti treba i nadjes sebi neki cosak da izjedes, a da te niko ne vidi. Znam da ce se ovo Zastavniku najvise svideti. Very Happy

-Kako doci do kafane? Veoma jednostavno, ako znate gde je,a ako ne znate,jbg, snadjite se. Very Happy
Znaci za one koji dolaze iz Bgd-a. Predjete most pancevacki, pa krenete ka Borci, picite zrenjanincem, i pazite na raskrsnicu Borcha-Ovcha. Kada dodjete do raskrnice, nemojte da skrecete, nego picite jos napred, pa na sledecem semaforu skrenite desno. Onda me cimnite na tel, mada od skretanja imate jos 400 m, pa mozete i bez da me maltretirate.
Oni koji dolaze iz pravca Zrenjanina je jednostavno, picite zrenjanincem, pa kad naletite na prvi semafor vi skrenite levo. Kad skrenete vazi ista prica kao i za one sto dolaze iz pravce Bgd-a.
Ako se neko izgubi, neka se vrati kuci, sta da mu radim...

-Elem, par dana pre te subote cemo se svi okupiti na [You must be registered and logged in to see this link.] da se dogovorimo oko detalja. takodje sve sto vas interesuje pitajte me preko PM-a, a ne na javnom chatu, jer tad me mrzi da vam kuckam, a i nije u redu da me vazda smarate oko detalja, kad vam sve ovde lepo nacrtam. geek
[You must be registered and logged in to see this link.] 9moras biti ulogovan na erep, da bi te link bacio direktno na pisanje poruke ovom caru, zivoj legendi, neodoljivom sarmeru...itd...dosta sam bio skroman... Smile

-Novci problem nisu, ko nema makar [You must be registered and logged in to see this image.], nemoj ni da dolazi, jelte. Smile
Salu na stranu, kao i uvek ce biti sto se novca tice, ko koliko moze...

-Pojma nemam sta vise da vam pisem, ako se setim, editovacu ovo moje izlaganje, a do tada, pucketajte se ljudi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5447
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 8:05 pm

kad smo kod pucketanja...pade mi na pamet vegijev monolog na danima piva oko 4 ujutro ihahahhaha,naime,pokusao je da udarivsi dlanom po listu koji mu se nalazi u drugoj ruci napravi onaj cuveni reski zvuk al mu nesto nije islo...nakon nekoliko bezuspesnih pokusaja upitao se..."pa sto nece da mi pucketa"
aj ziveli,vidimo se 6. bice ali sigurno najbolje okupljanje dosada,poruka za zizi:zizi sine,spremaj repertoar,ne slusaj ovog zlog cika Vegija,ima etata i mikrofon da ti nabavi za ovu priliku ehehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5116
Datum upisa : 23.05.2010

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 8:08 pm

What a Face


Poslednji izmenio NIKOLA257 dana Uto Okt 26, 2010 11:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5646
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 8:16 pm

-Link od ovog teksta sam poslao sledecim osobama:
Vila,
Brusa,
Nemanja UE,
Zizi,
Petar Radovanovic,
Sweet Girl,
Burekdzija,
Zastavnik,
Marko Savanovic,
Zeleni,
Ksendza,
Simeona,
Sara,
Ckemala,
Rapalino,
Zvezdica,
Tirke,
Crni,
Obraz,
Don,
Dzoni 257,
Strboni,
Helen,
Duska,
Aways,
Danijel,
Nedjeljko,
NenoPG,
Chow,
Raziel,
Sofija,
Done,
Glory Peace,
Zeka Peka,
Marko Mare,
Kuli ban,
Jecka,
takodje, tu treba uracunati i Stewardes,ako bude u Srbadiji i Natasu dr, koja je prestala da djuska, mada je i Zizi prestala da igra... Ma,njima cu poslati sms...
Dakle, ako imate jos nekoga da dodate, samo javite, posto sam ja isao po prijateljima na erepu, pa je moguce da sam nekoga izostavio.
EDIT-Gari je obavesten,takodje. Smile
Unapred vi fala. Smile


Poslednji izmenio vegivegi dana Uto Okt 26, 2010 11:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5149
Datum upisa : 16.04.2010

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 8:19 pm

dolazim:))) i meni ne daj te mikrofon Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Beli_IMBA




Broj poruka : 1
Points : 4967
Datum upisa : 05.10.2010

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 8:49 pm

I ja sam dobio ovaj link,mene si zaboravio ccc,sram te bilo vegi Twisted Evil ...Al dobro nema veze,da se ljudi ne iznenade kad me vide... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Raziel_Blaze
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 6
Points : 4957
Datum upisa : 20.10.2010

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 10:13 pm

sve_za_obraz ::
dolazim:))) i meni ne daj te mikrofon Smile))

'Оћемо заједно? :Д
Nazad na vrh Ići dole
avlijas




Broj poruka : 4
Points : 5076
Datum upisa : 22.06.2010

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyUto Okt 26, 2010 11:25 pm

...mene me se mnogo svidja ideJa.
Ima da se sredim samo tako!
Nisam bre nigde izasao, pa ima par godina...sada je taj trenutak!
Sada je vreme da se opustim i uzivam u carima kafane!
Godina za to imam! Nego, ne znam da li da obucem belu ili rozE kosulju majku mu?!
Ipak, ne izlazim sa eRepublikancima svaki dan.
Da ga ne tupim vise, DOLAZIM !
WEGIu, za sve ovo sto radi za nas i sto se bavi organizacijom vec dugi niz godinama, sledi mali poklon!
Jes da je davno kupljeno al' sada je pravi cas.
Ko zna, mozda se jednom i upotrebi...
Eto toliko od mene, ako je neko uopste citao ovo gore napisano.
Dakle...

DON DOLAZI!
SPREMITE SE ZA PLES!
cekaj bre, kako ovde...aaa...evo ih...u mamicu im al' su ih sakrili...

Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5167
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Uzice / Novi sad

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 12:32 am

Imam jos par propratnih pitanja, al to cu licno, da ne zamaram forum...

Elem, kao sto sam napomenuo, dolazim, sem ako nesto, nedaj Boze, iskrsne, jel?

Elem, nadam se da cu ovaj put doci i u zenskom drustvu, mislim, ona je pozvana, sad je sve na njenoj ndobroj volji Very Happy

Tako da imacete nekog novog da gnjavite! whhahah

Medovace ce biti vise nego sto je prosli put ostalo za Jecku, tako da bih samo zamolio sledece:

LJUDI, DODJITE, NEMOJ PONOVO DA SLUSAM GLUPE IZGOVORE!

Ako ja mogu da dignem svoje debelo studentsko dupe da iz provincije potegnem u velegrad da vidim Vas, mozete i vi da se pojavite da ne bude da dolazim samo zbog Vegija!

Oduzih, sve Vas pozdravlja Crni, vidjamo se tamo...
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5646
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 12:51 am

Petar Popara Crni ::

Ako ja mogu da dignem svoje debelo studentsko dupe da iz provincije potegnem u velegrad da vidim Vas, mozete i vi da se pojavite da ne bude da dolazim samo zbog Vegija!

Aj da cujem nekoga da mi sad kaze da Borcha nije velegrad... Cool
Nazad na vrh Ići dole
zastavnik I klase
sektas beba
sektas beba
zastavnik I klase


Škorpija Broj poruka : 9
Points : 5147
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Belgrade bre

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 2:17 am

ma pucketaaaa mi bree,al' doci cu narawski cheers treba se nakvasiti sa familijom sunny
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5190
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 5:41 am

aj sad i ja da raspalim po tastaturi...znaci mnogo kritika, ali one mogu da budu veoma pozitivne, ako se gledaju iz pravog ugla Wink
prvo "Kafic se nalazi u Borchi, pojma nemam kako mu je ime, da me ubijete. Ali fino izgleda"
da, pretrazicemo apsolutno sve lokale po toj selendri borci, pa onaj koji nam se najvise bude svideo - sigurno je to pravo mesto. e sad, znajuci vegija, moram da posumnjam da to nije onaj motel gde uglavnom spavaju severinine kamiondzije i nocne dame. pobogu vegi, pa zar si opet poceo?! Shocked Suspect

druga stvar, vi borcanci ste preterali u diskriminaciji. ali ok, kad se banat oslobodi i kad zacepimo teritoriju sve do tise i dunava - kukace borca jer ima najgori status od svih sela. ali ok, tek su se zavrsili kong. izbori, ljudima je dosta politike. znaci kako to da nema vodica za one koji idu iz pravca panceva? (inace, kad smo vec ko toga, ide li neko odavde? Smile ) mislim, mogu i ja da palim spejs satl, ali...skupo gorivo, narocito za svemirski modul koji se odbaci prilikom izletanja iz orbite.

i tako...

koji bend si angazovao? ovi su slobodni u subotu, nemaju tezgu nigde


p.s. bruso, brate, gitara... Cool
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5646
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 9:31 am

-Joj, bre, svi pametuju. Very Happy

-Bruso, za Zizi nema mikrofon i tacka. Very Happy

-Ovih par Borcanaca sto je ovde pisalo, nemoj da mi piskarate to "dolazim", nego na vas racunam sledece cele nedelje, ako mi zatrebate za nesto, uglavnom za fizikaliju. Twisted Evil

-Done, znam sta mi donosis, a i bilo je krajnje vreme. Mogao bi i neke vunene carape pride, ide zima...

-Popara care, sta reci? VELEGRAD! Very Happy

-E, sad ovaj najpametniji medju vama... Zeleni, prvo, nemoj da te nema 6-og, moramo da cuvamo mesto. Cool Drugo. Kakve veze ima kako se zove kafana, kad sam vam nacrtao kako do nje da dodjete? Trece, iz pravca Panceva se dolazi tako sto pre pancevackog mosta skrenes ka glavnom gradu Banata, Borchi, a onda pratis upute kao i ovi koji nam dolaze iz pravca Beograda. Za tebe mi je lako, dolazis iz Panceva, verovatno svetlis finom zelenom bojom, pa cemo te lako uociti. Ne znam zasto me svaki zitelj Panceva i okoline podseca na Homera Simpsona na radnom mestu... Very Happy

-Znace, nisi ostavio komentar, ali si me napao na chatu za tacno vreme skupa, daklen iznenadio si me jer nisi citao ceo tekst.
Pod jedan: -Skup ce se odrzati 06. 11. 2010. godine, sa pocetkom u 12 h
Pod dva: takodje sve sto vas interesuje pitajte me preko PM-a, a ne na javnom chatu, jer tad me mrzi da vam kuckam, a i nije u redu da me vazda smarate oko detalja, kad vam sve ovde lepo nacrtam.
Ponovili ti se ovo, u sledecim clancima cu sve da preskocim, a samo tebe da ljubim... Razz
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5233
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue80/80Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 12:09 pm

Lepo, lepo.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5243
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 11:29 pm

Ja radim do 3, nemoj da me nije sacekala MEDOVACA u 4 polupacu kafanu cheers
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5277
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue80/80Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptySre Okt 27, 2010 11:40 pm

Ovo su ozbiljne optuzbe vegi!!!!

Nece mi se ponoviti ista greska. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5221
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Skup u kafani,obavestenje... Left_bar_bleue3/3Skup u kafani,obavestenje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyČet Okt 28, 2010 4:09 am

šta reci u ovom trenutku ......nista bez nacionalista -sektasa ...mislim da se dugo nismo okupili svi (sektaši) pa j e red da ovo bude zabelezeno kao >> epic battle<<
naravno ..da dolazim . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
duska
sektas beba
sektas beba
duska


Rak Broj poruka : 8
Points : 5125
Datum upisa : 08.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... EmptyPet Nov 05, 2010 3:51 am

Very Happy
Ajd' pa se vidimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skup u kafani,obavestenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skup u kafani,obavestenje...   Skup u kafani,obavestenje... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skup u kafani,obavestenje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kafanski skup, poslednja opomena...
» obavestenje za Palic
» Palicki susreti :))) Obavestenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: