eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Subotica part two-apokalipsa utorkom

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5646
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Subotica part two-apokalipsa utorkom Left_bar_bleue3/3Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom EmptyČet Sep 23, 2010 10:58 am

-Utorak jutro,pola 8...Poruka na mom telefonu "idemo u Suboticu".Gledam,a ne verujem...Koliko sinoc sam mislio da cu se konacno naspavati kad se vratim sa posla,ali kao i mnogo puta,pogresno sam mislio... Mad

-Odmah se kacim na fejs,nacionalni,saljem sms-ove,treba to dogovoriti na brzaka,bas onako kako ja to volim. Smile
Naravno da je pao dogovor.Suboticanke su voljne da nas docekaju,mi voljni da putujemo Vojvodinom,Borcha,Novi Sad (valjalo je pokupiti Danijela),Subotica.Srem,Banat i Backa.Dobro,ajde geograficari,nismo prosli kroz Srem,al mi lepo zvucalo da napisem. Smile

-Ali,na poslu vreme nikako da prodje...Kad ce 2,mislim u sebi,a jos treba docekati da Brusa zavrsi sa poslom...A ja jedva cekam da ponovo odem u Suboticu...Posaljem Brusi sms,cisto da se dogovrimo gde da me pokupi,kad on javlja da je on zavrsio,a tek je 1 sat.Au,brze bolje okreci telefon,kolega voljan da dodje ranije. Smile Kreci Bruso ka meni,vristim preko sms-a.
-Brusa dolazi,cekam ga na "oj ti duga zrenjaniska cesto",pa lagano ka NS-u.ne onako lagano,kao kad sam prosli put kolima isao u Su. Very Happy Nadooooo!!!!Dzaba njima brzina,kad niko ne sme polukruzno na autoputu,a cikao sam ih. Very Happy
-U NS-u se nadjosmo sa Garijem i Danijelom,popismo kafu,sacekasmo da se Danijel oshisha (da,da,u Novom Sadu nekada i rade frizeri,samo kad ja hocu da se shisham,onda pozatvaraju radnje,kao da imam glavudzu ko globus,pa im se ne isplati da kruze oko iste Mad ).Ispricasmo se sa Garijem,steta sto nije mogao sa nama,ne zna sta je propustio...Danijel nam dodje lepsi od frizerke,Garijeve supruge (mislim,ne lepsi od nje,nego lepsi otuda),popusismo jos po jednu,kako poznata recenica,pa put pod noge (tockove),e tu krecu muke nase...Vozac (Brusa) bas i nije upucen u putanju,navigator (Danijel) je zabagovao,a onom trecem (Vegi) pucketa...Jedan zatvoren most i ispadosmo iz koloseka...Pravo da vam kazem ni sam ne znam koja smo mesta sve prosli,neka nisam umeo ni da izgovorim kad sam trebao da pitam za put slucajnim odabirom izabrane prolaznike... Exclamation
I dok je Danijel gledao u kartu,pokusavajuci da nas izvede na pravi put study ,Brusa pokusavao da prestigne ko zna koji po redu traktor koji se nacrtao ispred nas afro ,ja sam samo cutao silent i razmisljao da li da pozovem neku spasilacku ekipu,da nas izvuce iz neke zabiti u koju smo dospeli...
konacno naidjosmo na autoput.Posle toga nam je svima pao kamen sa srca...E,sad pravac Subotica.A Suboticanke vec spremne,cekaju...Neka cekaju,to im je za subotu. geek

-Mada,nisu Suboticanke gubile vreme dok su nas cekale,nadjosmo ih u Rodicu,gde su razgledale izloge,birale carape,gace,patike,ne znam ni ja sta.Sta ti je zensko,krene u kupovinu,a pojma nema sta ce da kupi...Nas trojica malo razgledasmo sportsku opremu,dok nas nije smorilo,pa na kraju ispade da mi njih opet cekamo...Ne vredi,ne mogu im vratiti za subotu. Evil or Very Mad
-E,sad,posto smo vremenski putovali kao da smo iz Istambula krenuli,morali smo i da klopamo nesto,Maki i Duja nam rekose gde su dobre pljeske,da li sam bio mnogo gladan,ili je tamo stvarno dobra pljeska,ne znam,ali mi se cini da su bile u pravu,pljeska je bila odlicna.

-Setnja Suboticom,koja je stvarno predivna,pa onda odlazimo u jednu retro kafanu,kojoj naravno ne znam ime,tu se razradjuje ratni plan za ostatak veceri,mada...Nas plan za utorak je bio sledeci:odemo na pice,dva,malo se ispricamo,pa kucama.Sutra se radi i nemamo vremena da zaglavimo negde.Ali,kakav bi bio plan A,kad ne bi bilo plana B?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Duja i Brusa u retro fazonu (kafani)
[You must be registered and logged in to see this image.]
ostatak ekipe u retro kafani
Posle krace konstultacije,shvatamo da je plan A glup i odmah prelazimo na plan B.Doduse,za takvo razmisljanje je kriv jagger,toceno svetlo,toceno tamno,votka sa energetskim napitkom i koka kola (dobro,nepravedno sam optuzio koka kolu,ali sta ona radi u losem drustvu). Smile
U retro kafani nam se pridruzuje i Sanja (heh,njoj sam zapamtio ime),Danijelova drugarica iz RL-a.Dumamo gde,sta,kako?Sta nam je ciniti jer plan B jeste bio u opticaju,ali nije bio razradjen do kraja.Ma,naravno,preovladava razum i pravac kafana u kojoj smo bili u subotu, narodnjaci bato!!!

-Stizemo do kafane,a ona sablasno prazna...Hocemo,necemo..Ma hocemo,ubrzo ce muzika.Valjda ce neko pristici u medjuvremenu,a ako i ne pristigne,spremili smo i plan C,jer su svi u drustvu,sem mene,bili muzicko potkovani.Napravicemo mi provod sami sebi,a dotle-aj da ne dozvolimo da krvna zrnca preovladaju u odnosu na alkohol u krvotoku.Jedno,drugo...Ko broji vise?Muzika pristize,ali pristizu i gosti,tj gosce,na veselje muske populacije nase male druzine... Wink
Uboli smo vece kada je jednoj devojci bio rodjendan,a nekoj drugoj devojacko vece...A klinkice napucaneeee...Samo sto sve lice jedna na drugu,il su u Ceca fazonu ili u JK fazonu.Stvarno nemaju maste ni malo.... No

-E,a moram da napomenem da je u utorak bilo mnogo veselije nego u subotu.Da li zato sto nas je bilo vise iz sektaske ekipe,da li zato sto je i gomila oko nas bila vesela,a mozda i zato sto se Duja navikla na tvrdo TLO,nije ni bitno,cak ni tuc,tuc muzika sa pocetka veceri nam nije pokvarila narodnjacki ugodjaj koji je kasnije dosao...
Kakva je atmosfera bila,editovacu kasnije,kad prebacim snimak sa telefona na YT,a do tada morate da me citate,sta da vam radim... Very Happy

-Ovako,Duska vesela i ako je bila najprisebnija od nas,samo mi se cini da joj malcice nedostaje brod,a kad ode na brod,onda joj nedostaje glupiranje...Marija,necu vise da vam pisem vesela,jer smo svi bili veseli,Marija je uz veselost pokazala i da NE zna da igra. Razz Ali da lepo peva. Smile Malkice mi je bila zamisljena u nekom trenutku,ali to bi je proslo za sekund,pa nazad na podijum za igru.Sanja,pa ne poznajem je bas...Uglavnom znam da joj se telefon usijao...Brzo se uklopila u drustvo.Danijel ladan ko spricer,dok ne zapeva,a onda provalim zasto je kaparisan za nekoliko buducih svadbi koje planiraju ovi nasi nacionalisti.Brusa ozbiljan,ali srecan,nisam mogao da ga izvalim,malkice ga je brinulo kad cemo vise krenuti,jer on je morao da vozi nazad,a nas je bilo briga bas,mi smo mogli i da odremamo u kolima. Cool Ja sam cobanin,budala,sta vam pucketa kakav sam ja bio. Razz
-Lumpovanje do nekih jedan sat,a kad su klinke pobacale cigare jer su mislile da su se matorci vratili sa ranca,shvatili smo da je vreme da napustimo objekat i malkice se proveselimo ispred istog,samo za nasu dusu...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ekipa nacionalista na okupu ispred objekta
[You must be registered and logged in to see this image.]
Duska,neces se uslikati Razz
[You must be registered and logged in to see this image.]
pametan komentar ne postoji
[You must be registered and logged in to see this image.]
ona je kriva sto nema vise slika,ja stvarno ne znam gde su se pogubile

-Ispred kafane nam je bilo jos zanimljivije nego unutra.Cak sm opalili i kolo,doduse kratkotrajno,jer nismo mogli da se slozimo koje cemo da djuskamo,a i konacno sam cuo sve,a ne samo onoga ko mi je uz uvo,doduse,meni su svi uz uvo,al mi je usna skoljka daleko... Very Happy

-Oko 15 do 2 konacno razlaz..Toliko o par pica. Smile Putesestvije nazad,koje sam Sleep a u trenutcima dok sam kroz san cuo dvojicu sapatnika,mogao sam da nacujem da smo opet imali problem sa navigacijom.Ko zna kuda smo isli,mozda sam prespavao i Budimpestu...
Danijel je izasao u NS-u,Brusa i ja jos malo sabirali utiske od te veceri,a onda sam opet zaspao.Probudio me Brusa ispred moje kapije.Ladno me covek dovezao do ispred kuce.Jedina zamerka njemu je sto me nije izuo i ususkao,pa da ne moram da se mucim. Very Happy
Mada,nije bilo potrebe za tim,samo sam se istusirao (da,da,ja se ponekad i tusiram),popio kafu,pa u nove radne pobede. Smile

-Stvarno ne znam ko je citao ovo. Very Happy Ako jeste,onda vam svaka cest,jer ni ja necu procitati sta sam napisao... lol!

-P.S. Treci deo ce biti uskoro,TJ rezime prva dva dela,samo da dobijem inspiraciju,zato molim verne citaoce na malo strpljenja...Edit sa snimkom i mozda novim slikama ce biti takodje uskoro.Vase je samo da pozovete 999-0054-99856-99584 i za jedinstvenu cenu od 25.36 dinara plus PDV dobije te kod sa kojim cete moci da citate dogadjaje nase male druzine... Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
cekajuci inspiraciju,ili bar da mi neko donese toalet papir... scratch

-Stvarno ste blesavi,ako ste sve ovo procitali. Very Happy Aj,smarate,odoh ja. cheers
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5447
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Subotica part two-apokalipsa utorkom Left_bar_bleue3/3Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom EmptyČet Sep 23, 2010 7:05 pm

NARAVNO PROCITQALI NAJVERNIJI CITAOCI,SAMO MI ZAO STO SE NE OGLASAVA OSTALI DEO LUDE DRUZINE,JAO EPSKI PROVOD NA SEVERU BACKE Very Happy
a sto se klinkica tice,ono je ljudi cudo,ko da su ih na traci nekoj stancali ijaoooooo Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Danijel82




Broj poruka : 2
Points : 5048
Datum upisa : 17.07.2010

Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom EmptyČet Sep 23, 2010 7:45 pm

Bilo je extra, samo bi bilo jos bolje da nas je jos bilo.
Dobra ekipa se nikad ne menja Smile
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5221
Datum upisa : 19.02.2010

Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom EmptyPet Sep 24, 2010 12:57 am

Wegiceee , vrati mi snalicuuuu Very Happy

ja puno pozdravljam Micu , Danijela, Wegicu i Brusu sto su odvojili vreme za nas Very Happy

VIDIMO SE OPET pa, recimo , tamo negde u novembru....Bruso , kuco stara, ajd da rezervisemo onu kafanu lol!

ljubim vas sve Smile
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5262
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Subotica part two-apokalipsa utorkom Left_bar_bleue3/3Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom EmptyPet Sep 24, 2010 1:37 am

Ja ne stizem da tipkam...zauzeta sam pravljenjem plesne koreografije. Razz Dva levo, dva desno, okret, cup cup...da to je to. bounce
Nego ljudi meni je bilo fantasticno! Hvala vam na predivnom drustvu i extra provodu. Nadam se da cemo sve ponoviti ubrzo...samo molim vas ne dajte mi vise da pijem te sarene sokice. geek
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part two-apokalipsa utorkom   Subotica part two-apokalipsa utorkom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Subotica part two-apokalipsa utorkom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Subotica part three-Malo morgen
» Subotica part one-groznica subotnje veceri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: