eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gora,pa jos Fruska...

Ići dole 
+2
Burekdzija
stewegi
6 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyUto Sep 07, 2010 9:33 pm

- Jbt,al ste zapustili ovaj forum,mislim stvarno ste...ono...kao...itd... Very Happy

-Elem,pisem vam najvise zbog [You must be registered and logged in to see this link.].
Ajmo da se lepo organizujemo,ako neko zeli da ide,pa kad mi ne pravimo nista,da se uklopimo sa drugima.Ja cu da idem,znam da idu i Sara i njen suprug Kulin Ban,A voleo bi da nas sto vise bude tamo,tako da onaj ko je zainteresovan napise to u komentaru,pa da se lepo dogovorimo da odemo tamo ko ljudi,posedimo,malo se ispricamo...odavno nismo,a i prosli su odmori,letovanja,bilo bi mi bas drago da se pojavimo u sto vecem broju,da se izglupiramo kako mi umemo,pa paljba kucama. Smile

-I,da,povodom sve veceg broja ludaka koji dolaze na nacionalni,ja sam napravio malu sobicu,samo za nas sektase i starosedeoce nacionalnog.Dobro,ja sam je napravio na svoj acc,ali smo Mare i ja dali po pola potrebnih golda.Mogu da kikujem,banujem,kao i Znak,kojem sam jedinom dao to ovlascenje,ali verujte mi da to necemo raditi nikada starosedeocima,a ako se pojavi neko nov,naravno da ga necemo izbaciti samo zato sto nije "nas",bice izbaceni samo oni koji budu preterali sa nepristojnim ponasanjem. Very Happy

-Umalo da zaboravim da vam ostavim [You must be registered and logged in to see this link.].

-Ajmo sektasi da se vratimo starom,dobrom druzenju,ide zima... Cool

-Ljubi vas vas steWEGI!
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5286
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue80/80Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptySre Sep 08, 2010 1:45 am

Nije losa ideja i ja sam za generalno, moram samo da vidim jos sutra da li je i ostvarivo mada verujem da jeste. Shocked Znam zapetljao sam se.

PS. Sve cu da uradim sto treba samo da izbegnem te wegijeve poljupce.
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5456
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptySre Sep 08, 2010 3:27 pm

ja sam definitivno in zato iz bg ko oce ima jos tri mesta u puntu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5252
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 12:45 am

Kume jos dva:) Jecka89 is IN Smile
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5230
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 1:01 am

Bruso javljam se .za par dana za mesto ..ne znam još ..računaj ipak
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 8:14 am

Bruso,opusteno,ja cu palcem da stignem. Very Happy
Glupo je da ja koji znam da cu da idem zauzimam mesto. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 9:56 am

-Znace,dovoljno je da se pojavis na Fruskoj,pa te ljubiti necu.Smile
A ako te ne bude tamo,nista ne garantujem,ima na gajbu da ti dodjem,pa ti vidi sta ces... Very Happy
-Jecka je vazda IN,idi u Sloveniju,pa da opet odmorimo dusu. Very Happy
-Bruso,kazi ljudima da moraju da podele troskove puta,mozda ih se manje prijavi. Very Happy
-Chow,valjda ces znati do ponedeljka. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5271
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 3:04 pm

Ajdeee idem i ja. rabbit Vidim bice dobra ekipa. Jeeeeeej cheers Samo mi treba dobrovoljac da u ponedeljak ode na posao umesto mene. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5230
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 94
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 3:41 pm

Wegi tebi javljam najkasnije do utorka Smile
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5655
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Gora,pa jos Fruska... Left_bar_bleue3/3Gora,pa jos Fruska... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... EmptyČet Sep 09, 2010 9:49 pm

Very Happy
E,lepo. Very Happy Salim se ja Chow,aj javljajte se,da se okupi ekipa,pa da ima ko da me NOSI kuci. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gora,pa jos Fruska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gora,pa jos Fruska...   Gora,pa jos Fruska... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gora,pa jos Fruska...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: