eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5125
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? EmptyPon Jun 14, 2010 4:57 pm

Briga me za gramaticke nepravilnosti naslova...
Brine me to, gde nestadosmo svi? Da li je bag nacionalnog chata stvarno izgovor da se vise ne druzimo kao pre? ko ima zelju docice na sareni chat, savladati ga, oci se vremenom naviknu, i tu smo, isto zezanje, ista ekipa...
Pitanje je da li zelimo da sve bude kao pre?
Ja zelim, zelim i da napustim erep sa uvodjenjem V2 , ali ako nista, org uvek postoji da dodjem na chat!
Vidim nema vise ni obavestenja NAPUSTAM IGRU, ljudi samo odu, povuku se u sebe...
Jel zna ko od vas da se eZenim? retko ko...
mislim da postoji mnogo nacina da nastavimo da se druzimo, samo ko zeli...
toliko...
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Left_bar_bleue3/3HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? EmptyPon Jun 14, 2010 6:55 pm

Niti ce ista da se desi,niti ce biti vise ikada isto...Zasto i kako,glupo je raspravljati o tome,nije samo nestanak chata prouzrokovao to...
Elem,pamticemo,bilo je lepo,sta da se radi?Zivot ide dalje.pa,jbt,izgubi se kontakt i sa drustvom iz RL-a,zasto bi ovo bilo cudno.
No,svima ce nam ostati lepe uspomene,mnogi ce nastaviti svoje druzenje,ali...
Toliko od mene...ne znam da li da stavim smajlica ili tugica...
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5235
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Left_bar_bleue80/80HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? EmptyPon Jun 14, 2010 7:19 pm

Sta reci ja predlazem da napravimo neku chat sobu gde mozemo da se cujemo ili tako nesto. U svakom slucaju mogu samo da kazem pozz svima koji napustaju i ne vracaju se.

pozz od burekdzije aka znaka

Da se razumemo ja ne idem nigde ( mogu da izdvojim sat vremena dnevno )
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5191
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Left_bar_bleue80/80HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? EmptyUto Jun 15, 2010 3:52 am

Uhh... mogla bi predavanje na ovu temu da održim, ali čemu... Rolling Eyes
Šreni čat nije problem samo optičke prirode već i neslanih šala, tipa: prijavljivanje pod tudjim nikom i sl. no nebitno...
Bilo je i biva mnogo lepih susreta i dogadjaja bez obzira na nacionalni čat i nemam osećaj da smo se rasturili.
Manje/više imamo razmenjen msn, skajp, brojeve telefona...
Činjenica je da su dva susreta učinila svoje i u pozitivnom i u negativnom smislu, ali to je tako normalno i neizbežno...nije tome kraj naravno Very Happy
Naravno ostajem i ne idem nikuda što reče naš burekdžija Cool

Imam predlog: mogli bi admini king ovog foruma lepo da naprave čat ovde na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Left_bar_bleue3/3HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? EmptyUto Jun 15, 2010 12:22 pm

Aways,ja se polomih da nadjem neki chat,koji bi bio slican nasem...Da ima pvt,whisper i licno obracanje nekome...Ali,ne vredi,nista normalno nisam nasao...Ako neko zna za neki slican chat,neka se javi,pa da vidimo sta nam je ciniti...Ili da nadjem nekog kompijuterskog genija koj ice nam napraviti chat po nasim zeljama. Smile
Ovako,ma ljudi,bre!!LETO JE!Malo pauze nikome ne skodi,kuckamo se ponovo ko ludi u novembru. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???   HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nije nesto al aj...
» Nesto bzv...tradicije radi...
» Nesto nam na pamet pade...
» Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...
» pa evo nesto o chow-chow

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: