eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jecka89 nisam cutljiva :)

Ići dole 
+3
Zeleni EO
stewegi
jecka89
7 posters
AutorPoruka
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5229
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 2:41 am

Ajde evo malo i o meni Smile Poznata kao Jecka89 cheers Veoma pricljiva, sem kada 16 ljudi affraid u mene, tada sam Embarassed Very Happy Inace iz Zemuna queen Na eRep sam dosla ponovo ( jednom krenula pa umrla ) nakon svakodnevnog ispiranja mozda Petra1989 da mu trebaju goldi Very Happy Na chat dosla samo da pitam kako da odem u bolnicu... i eto, nije prosao dan a da ne odem barem jednom Rolling Eyes Nije mi zao, ode mladost ali barem na cool ljude Very Happy Bila sam u ozbiljnoj eVezi sa don Luchianom koji me je ostavio (jako tesko to podnela) Crying or Very sad , pa u eBraku sa mladjanim momkom IgorBBGK Very Happy koji je cini mi se preminuo Very Happy a sada sam konacno pronasla svoju srecu sa svojim eVerenikom (kome je trebalo skoro 3 meseca da obelodani nasu eVezu) steWEGIJEM (eBebe jos uvek nisu u planu) Very Happy I tako... jos koji dan pa 17lvl Very Happy Sada teram sebe da sednem za study a samo trazim izgovor da to ne radim Very Happy Dosta od mene Very Happy lol!

Morao je da padne EDIT: haha ovo kao dnevnik:D
Dragi dnevnice, ima novosti...Very Happy To sto sam kao terala sebe da sednem da ucim, e pa ucila nisam, a i bolje sto nisam...
Sa onim steWEGIJEM u brak fala bogu usla nisam, nismo ni eVereni vise:D
Ali sam sada pronasla novu eSrecu u ponovo eVerenoj fazi sa Aty87, ne obecavam happy end i eLjubav do kraja eZivota, al videcemo, mozda potraje duze od prethodnika Smile))
queen
EDIT no2. vise ne verujem u eLjubav Very Happy


Poslednji put izmenio jecka89 dana Uto Maj 24, 2011 1:35 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 8:27 am

Au,pa ti si mi buduca eZeno bas bila ili eLaka ili si strasna eRiba.... Very Happy
Ali,nadam se da je tvom ludovanju dosao kraj. Rolling Eyes
Ljudi,nije cutljiuva,verujte mi,usta ne zatvara.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5176
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 11:16 am

glasam za eBebe!
dajte ljudi, uradite nesto dobro za ovu nasu zemlju... Wink
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5249
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 12:35 pm

xaxaxxa zenooooooooooooo Smile nasa buduca missica :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
ksendza
sektas beba
sektas beba
ksendza


Broj poruka : 12
Points : 5148
Datum upisa : 06.04.2010

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 2:23 pm

vote sub Very Happy ma cutljiva si nego sta nego si cutljiva Smile a jos si i eSmor Very Happy koja kombinacija Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5229
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 7:49 pm

Vegi- veoma eLaka Very Happy
Zeleni- sanse nema Very Happy
Zizi - od titule odustala Very Happy
Ksendzo - cekam te na Palicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 8:08 pm

Vidim ja da cu odustati od eSvadbe na Palicu.... Twisted Evil
Pa ti i dalje budi veoma eLaka... Smile
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5229
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 11:45 pm

Ma ajde, pa smem valjda pre eBraka Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptySre Apr 21, 2010 11:57 pm

ma,jednom eLaka,uvek eLaka... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5229
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptyČet Apr 22, 2010 3:19 am

Ma more, ti se ne javljaj eLjubavni staz ti nije nista bolji od mog, sta vise imas vise afera nego ja... Ja sam imala samo ozbiljne eVeze Very Happy i jedan eBrak Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5433
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptyPet Apr 23, 2010 12:29 am

lepo kumo draga kratko jasno i nadasve edukativno Very Happy:D hvala!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5153
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptyPon Maj 24, 2010 3:07 am

Da me ne bi svako ponaosob molio da mu pisem detaljno misljenje o njemu resio sam oVde da napisem o tebi, pa ko vidi , VIDI! What a Face Posto ja jako volim da pisem, a ima ljudi koji vole da citaju, ispunjavam ti sa zadovoljstvom zelju!


Jednog lepog suncanog eRepublik dana, nakon tezeg dvoklika, uleteo sam na Nacionani chat... Tada mi je nik i dalje bio (po defaultu) plave boje, a zizi me je tek zamolila da se vratim u igru nakon smrti mog starijeg eBrata... Zeljan da upoznam gomilu novih ljudi, prednost su imale, kao i uvek u zivotu, devojke, sta cu, dzentlmen bio, dzentlmen osto, 100 posto. No,,, drecava nijansa jedne devojke koja je imala poznato ime , opevano sto od Tome sto od mnogih drugih, ali i prefiks 89.
"Jao, rekoh sebi, em 89 , generacija, em jelena, tu bar imam sijaset fora za prilazak devojkama..."
Kofa puna samopouzdanja, klik na doticnu, i samouvereno:
"Cao, jel se poznajemo?"
To je fora koju skoro pa uvek koristim, i uvek upali, jer imam par takvih nastavaka da devojke ne ostaju ravnodusne! Elem, ona kofa puna samopouzdanja ispade sa 112og sprata Wolks banke, i prosu se po chatu kad Jecka izusti:
"Ne, i ne zelim da se upoznamo..."
BANG! MAN DOWN MAN DOWN... CALL AN AMBULANCE... uz tuk-tuk, tuk-tuk, tuk... gubio sam svest dok se u pozadini culo tiho, kao na whisper, ajoj ispali te, ajoj ispali teee...
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Nakon izlecenja cutanjem, nastavio sam da primenjujem terapiju , i neko vreme sam samo citao sta pise, bez komentarisanja, ili slicnog...
Bila je i u Legionarkama, druzila se i sa Zizi, i sa Suzy, svi su je znali, samo je ja nisam komentarisao...
Nakon duzeg vremena, prosli je mnogo od tad, terapija je delovala, a mene je sve vise kopkalo da ponovo probam...

Sedevsi za stolom jedno vece, opustencija, kao kad igramo karte, opusteno, dosao je kolega Karlo V, koga sam zvao danima da nam se pridruzim i bio je kao moj kec iz rukava! Kada je JECKA89 rekla da Karlo mora da slusa seficu, kao da je bacila 1 na duplu desetku! Naravno, budala ne bi iskoristila onog keca iz rukava, i pljas, sledilo je...
"A ko je sefica???" kao slucajno karlu, i stigao ocekivani odg od nje"PA JA! i smesak Wink"
naravno tu se vec negde uglavilo ono jel se znamo, i ostale fore, tako da sam ovaj put prosao bez intervencije Hitne i terapije, cak sam dobio i izvinjenje jer prvi put nije bio pokusaj ubistva sa predumisljajem, nego se to okarakterisalo kao izazivanje opste opasnosti, da se tako HOOLIGANSKI izrazim!

Jecka je jedna divna osoba, bez puno mana, a prvo sto su mi rekli jeste da je jako cutljiva... Sto bi jedan moj Era rekao, ima tu nesto, lezi, cuci u njoj, iva vatra je to, al nikako da bukne!I iskreno, posle dana provedenih na chatu bez mirisa paljevine, ocekivao sam da se Palic zapali!
Dodje i Palic, ja obukao narandzastu majicu da budem upadljiv kad vatrogasci dodju i pomognem ljudiam, sta cu kad sam taki, kad ono cvrc, drugarice i drugovi, cvrc!
Jecka je nakon hladnog "CAO" navukla naocare na oci, sesirce kao Surda na glavu, i uklopila se u cari Palica, i kao kameleon bila neprimetna! Iskreno da kazem, ocekivao sam da cemo se ona , zizi, strale, zastavnik , marko, pa i shone, prisnije druziti, jer smo pribliznih godina generacijski... Ne kazem da mi je nesto falilo sa ostalma, ali, ima se vise tema sigurno sa vrsnjacima! Ne, nas kameleon je napustao skroviste tek ponekad da ode na PVT sa zizushkom, i to je sve!
U jednom momentu dogodio se prelomni momenat, i ona je kao onaj tipus iz X-MANA skinula naocare, i pocela da zraci po okolini, sesir je odbacen kosa raspustena, a oci su konacno bile vidljive za javnost! E od tad malo vise pricamo, zezali smo se, u dugim i dugim, i dugim momentima cekanja CkeGarija imali smo par zanimljivih razgovora, cime sam bio odusevljen, nakon svog onog utapanja u sredinu! Iako sam rastanka sa svima bio svestan tek kada je Gari dodao gas i ostavio ih u kisi iza nas, (pazi rimuje se, cek cek, da napisem,)

" I tek kada je Gari dodao gas
i ostavio ih u kisi iza nas,
na um mi je tada pala,
cokoladica sto mi zizi dala,
i osmeh sto dobih od jecke,
do sledeceg okupljanja, da lupam recke!"


Nije bas po zakonima poezije, al zato sam za prozu PRO! (NE SHONE , SAMO PRO)

elem, stvarno sam se cudno osecao jer smo se to vece pozdravljali sto puta, a taj zadnji ce mi bas ostati u pamcenju i jedva cekam sledece okupljanje!
Da nije vise ni prema meni onako cutljiva, shvatio sam odmah sutradan na chatu... Bezbroz smesaka a svaki seca na onaj kod pumpe(kako ruzno zvuci xaxa al st cu na palicu mi se nije smejala, pa da kazem :kraj jezera...) i zanimljve price! Tako npr kad sam rekao da idem u London da kupim neke krpice devojci, ponudio sam se da nekom nesto kupim, ona je najzad vrisnula na publik, i rekla "Hocu neki suvenir , i pozdravi mi Princa Harija" Ma i 200 ako imam mesta u inventaru, kad mi tako lepo kazes... Posto je Hardzo (Princ Hari) moj dobar dobar drugar, rekao sam joj da cu joj dati njen br, i reci cu mu da ce se cuti! Posto je Hardzo u problemima u zadnje vreme, pa su mu ukinuli dzeparac, nemoze puno da prica, pa smo skontali da kupimo MTS karticu,cak i dobija cd Zdravka Colica, sa "JAVI SE , JAVI SE" ringtonom Smile Elem, Hardzo ne voli previse Cholu vise voli Zeljka Samardzica kao i ja, resio sam da skratim muku, pa cu dati jecki moju karticu, ionako sam HARDZU u omiljenim brojevima pa ce se jeftino cuti! Ko zna, mozda konacno pronadje pravog princa, i eNapusti ovog Vegija, jedva je skupio za Q3 puce. Mada, malo njih zna da je Ricard lavlje srce bas od vegija ukrao nadimak, ali, o tom drugom prilikom...
Tako da, sve u svemu, Jecka me je zamolila, i ja sam napisao, detaljno misljenje o njoj! Nadam se da ce ovim krenuti jos gomila PM ka meni od nje, da nisam za DZ kucao..


Od mene toliko, nadam se da si zadovoljna Princezo! Smile

Racunajte na mene,

Vas


Petar Popara Crni
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5229
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Jecka89 nisam cutljiva :) Left_bar_bleue3/3Jecka89 nisam cutljiva :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) EmptyPon Maj 24, 2010 3:28 am

Dragi moj Peco, opis krajnje potpun Very Happy
Ja ti se ovde javno ponovo izvinjavam zbog korpe koju si od mene popio, ali sta cu, visa sila, nisam sigurna da li sam tada bila u eVezi, eBraku ili eVerenickom momentu Very Happy mada ko zna zasto je to dobro, ipak si posle te korpe pronasao svoju srecu uz dragu mi zvezdicu Like a Star @ heaven Very Happy
Sto se tice kapice i naocara, ja sam komunicirala i dok sam se skrivala od sunca Very Happy
Hvala ti na komplimentima koje si mi udelio, a jos vise hvala sto si imao hrabrosti da mi se obratis posle mog I'll kill you prvog nastupa prema tebi na chatu Very Happy Vidis da i nisam toliko surova Very Happy
Umalo bez pozdrava sa pumpe da odem, srecom na vreme sam se ispravila, u poslednjem momentu dotrcavsi ti u zagrljaj Very Happy Very Happy Very Happy
Sto se Harry-ja tice, reci mu da pozuri i bolje bi mu bilo da ima neku dobru pricu, jer se bojim da ce ga neki drugi eUdvarac preduhitriti, a ja mlada i sama... sta ces... Smile Hvala ti sto ces mi ustupiti svoju karticu, ipak mts ka vip.... skupi bre ti razgovori, a ja ovako pricljiva... visoka cena tog zadovoljstva Very Happy
Ljubi te tvoja generacija Jecka89 queen Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jecka89 nisam cutljiva :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Jecka89 nisam cutljiva :)   Jecka89 nisam cutljiva :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jecka89 nisam cutljiva :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: Dobrodošli, Počnite Ovde! :: Dobrodošli, Predstavite Se!-
Skoči na: