eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izlet na Adi 2 - neispricana prica

Ići dole 
+5
brusa
Burekdzija
zizi1819
stewegi
Zeleni EO
9 posters
AutorPoruka
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5169
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 7:54 am

dakle ovako...text je parodija na [You must be registered and logged in to see this link.]...necu do komentarisem pravopisne greske. prica je istinita i nije stvar autorovog ludila, ali ovako glasi "storija" iz mog ugla plus neke stvari koje nisu ispricane. doduse, nisam brojao sve ljude koji su bili prisutni, neke sam poznavao preko avatara, neke ne, ali uglavnom ovo je moja prica sa primesama psiholoske analize likova Wink

u subotu 17.4. dolazim iz nocnog provoda kuci u 06h ujutru. unistavanje u svakom smislu je pocelo - nedelju dana godisnjeg odmora krece upravo sad. znam da je danas okupljanje chatera na adi. oci su mi dovoljno krvave kao da se to okupljanje vec desilo. ali ne, najgore tek dolazi...dusa mi spava, mozak je na off, a ja kao svaki trezven covek, shvatajuci situaciju u kojoj se nalazim, ipak se odlucih za autobus varijantu. i ko bi rekao, udjem u pogresan bus onako sanjiv i neispavan. sreca pa sam posle 5-10 minuta bio primoran da platim kartu i shvatio da to nije bus u koji je trebalo da udjem. ovo nikome nisam ispricao, ali eto, otvorio sam dusu pod nabojem emocija Sleep

08:30 ili 9:00 - obavio sam u BGu sve sto sam imao...a imao sam vrlo malo tada Surprised zvoni telefon. naravno, ne zovu mene nego ja zovem. na jutros poslatu poruku nije mi odgovoreno. "de si zelenko" zacuh grubi, skripuci jutarnji glas sa druge strane zice. hm, zelenko...pa nisam ja konj, pa da se zovem zelenko. ali ok, neka mu bude...mozda i jesam konj kad pravo iz kafane galopiram u BG na adu. u svakom slucaju, nadjemo se nesto kasnije [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] ispred ade. tako je otpoceo moj prvi RL organizovani napad sa nekim iz eRep-a. namazani svim ratnim bojama koracali smo hrabro ka adi wegi i ja. bez ikakvih puca i giftova, goloruki sa snaznom voljom i verom u bolje sutra krenuli smo u pohod. makiska strana ade bila je nase odrediste. u tom silnom jurisu naleteli smo na [You must be registered and logged in to see this link.]. a brusa ko brusa...5 ipo litara banatske krvi tece njegovim venama, spremno svakog casa da se prolije u resistance war za oslobodjenje banata od srbije, madjarske i rumunije. covek je nasao odlicno mesto na google earth-u, ali ocigledno da su paceri sa ade te klupe preko noci pomerili, pa smo morali da se preselimo sa one druge strane. (*napomena sebi: ako sledeci put budem u poziciji da uticem na biranje mesta - neka bude malo blize kod wc-a...blizina u odnosu na skolu rolera je skroz ok). inace, jadan brusa navozao se toga dana (*jos jedna napomena sebi - na ovakva okupljanja nikako ne dolaziti kolima...osim ako ne nameravam da smuvam nesto). te narucuj klopu, te trci po klopu kad je gotova, te tegli pice, te vozi levom stranom jer je sa desne guzva, te plati parking 5 hiljada puta kad god udjes, te wtf gde mi je auto...ma haos.

nego, gde sam ono stao...od silne brusine voznje vec me polako spopala muka, pa sam malo i skrenuo sa teme. uglavnom, sve ovo sa kolima je manje-vise istina. brusa jeste platio parking svaki put kad je ponovo ulazio na adu, do trenutka kad je [You must be registered and logged in to see this link.] prekipelo i kad je izasao iz kola, pa onom sto naplacuje prozborio umilim glasom: "hoces da ti nalupam 250 samara ili 250 samara u drugi obraz?" hm, obraz...hehe Very Happy od tog trenutka parking je za njih bio besplatan...
a odakle burek u celoj ovoj prici? pa, kao sto sam za wegija pomislio da je igrao krilnog centra u KK tamisu (kosarkaski, ne konjicki klub), tako sam i za bureka pomislio "ovaj ili igra u defanzivnoj liniju u NFL-u ili jede radnike obezbedjenja za dorucak". e pa, upravo je doruckovao kad se vozio sa brusom po parkingu...mada sam nekako imao sve utisak da nije dovoljno jeo, moze on i vise, ubedjen sam u to. ako imate naspram sebe filozofa - susta suprotnost vam je burek. on sve isprica kratko i jasno, jasnije ne moze biti. sedeo je preko puta mene i u jednom trenutku sam ga upitao: "a sto burek? zasto nije pica, kifla ili djevrek?", a on mi umilim glasom odgovara kratko i jasno: "a sto ne?!" sve to kombinovano sa figurom podbocenih ruku u obliku slova F cirilicom i umilim stavom "hoces da ti jebem mamu malo?" ubedilo me je da je ipak burek najbolje ime za njega...nisam vise potezao to pitanje - nisam smeo...mozda jednog dana kad postanem kongresmen, ali to je neka druga prica...

fantasticna cetvorka je vrlo brzo postavila temelje naseg druzenja na adi. wegi, brusa, burek i ja zaboli smo nevidljivu chatersku eRep zastavu za jednim stolom i tu obelezili svoju teritoriju. posle kraceg ubedjivanja pao je dogovor da brusa i burek budu mobilne jedinice zaduzeni za dovoz i razvoz ljudi i materijala, a wegi i ja vodimo rovovsku borbu sa svima koji pokusaju da nam okupiraju sto ili na bilo koji drugi nacin pokvare skup.

i dok su burek i brusa imali svoje dogodovstine po beogradskom asfaltu, vegi i ja smo sedeli i duvali...ovaj, divanili (da, da paralela sa "kad porastem bicu kengur"). wegi je, kako bih ga u dve reci najbolje opisao - zajeban lik. nisam skoro video da neko moze toliko gluposti da izvaljuje i da se pritom ne nasmeje, vec da izgleda mrtav 'ladan. velika koncentracija ironije na jednom mestu, zajedno sa tipicnim engleskim humorom del boja, rezultovala je scenom kad on izjavljuje "kukoc postao selektor golf reprezentacije hrvatske". prvo sam mislio da je wegi skroz puk'o...a onda shvatih da cita naslov iz novina. e to mi kazi, sad kontam da je i kukoc puk'o.
i tako, dok smo prepricavali desavanja sa bojista - prilazi nam jedan lik i poce da se skida pored naseg stola...jebem ti sranje, nisam znao da se danas odrzava gej parada na adi!!! ko je narucio stripera ruke mu se osusile...a onda sam pogledao malo bolje, lik je prvo sa distance gledao i buljio u wegija i mene, a onda prisao i kad se skinuo u majicu shvatih da je to [You must be registered and logged in to see this link.]. pa da, na majici sve pise za pismene. sa nastupom i osmehom kongresmena uverava nas da nije imao lose namere i da ce njegova "sexualna robinja" (taj izraz je upotrebio) doci nesto kasnije...ispostavilo se na kraju da je to [You must be registered and logged in to see this link.] bounce o njoj ne mogu nista da vam pisem (osim da je popila casu mog vina i to je sve). cim je dosla obraz joj je okacio tablu oko vrata na kojoj pise "access denied". postujem to, nisam nerazuman.
i tako sede obraz sa nama i oljusti nam pola flase vina...sta ces, kongresmenske navike. ali ok, tolerancija na prvom mestu, pa kad je krenuo i on - pridruzismo se i mi. da polako nisu pristizali ostali clanovi ekipe - od obraza bih dosta toga naucio jer lik poznaje eRep 10 puta bolje nego ja. a tek kad su stigli ostali... covece, ispostavilo se da [You must be registered and logged in to see this link.] drzi pola nase ekonomije u saci. sa svojih 30 kompanija i preko 350 land radnika postala je pravi robovlasnik i maher na nasem trzistu. to sto sam cuo od nje cini mi se da nigde vise necu cuti. sto kazu, u stanju je muslimanima u teheranu svinju da proda i da ih ubedi da je to krto meso bez trunke masnoce, a slanina i kozura su samo "zanimljivo pakovanje". surovo, nema sta...skidam kapu. svi je oslovljavaju sa "sefice" jer vise od polovine ljudi koji su se okupili rade kod nje. u jednom trenutku sam pomislio da smo na nekom sastanku kod nje u firmi. dobro mi nije dala neki referat da spremim...a tek kad je tatoo majstor [You must be registered and logged in to see this link.] izjavio da joj je dao 18 golda...majko moja, pa za te pare smo mogli da se ozderemo na adi Basketball tako da eto, dragan je potegnuo cak iz nova sada da bi dosao do nas. ovaj gari pare salje preko neta, a uzivo deli samo smekerske poglede preko puta stola. bacao je dragan svoje oci na sve strane, ali navikao covek da gleda pravo, pa mu slucajno ili namerno preko puta posadili [You must be registered and logged in to see this link.]. ih, sta ti je prolece. guarana mojito, idemoooo...beo od nespavanja, a lud od kofeina.

i tako, ja nahvalih dragana, a iz daleke subotice doletela toothfairy. uh brate, dzabe sto te neko fascinira kad je zubar izvor tvojih najvecih strahova. opusteno, kao kod zubara..."hajde sada lepo zini i kazi UPOMOC!" eto, nestade mi inspiracije u ovom trenutku, vec mogu da zavrsim pricu. trudio sam se da je izbegavam u sirokom luku. sve sam se bojao da se ne nasmejem slucajno malo jace, a ona da kaze da mi je sedmica pokvarena, a na prednjim zubima imam ostatke od mesa. ok, meso se skine lako, ali me brine sedmica. dragane kralju, hvala sto si joj odvracao paznju sa mojih zuba.

a kad vec pomenuh jelo...tek da se zna da su piletinu i cevepe pojeli [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.], a ne brusa.
kad se djuk123 prvi put priblizavao nasem stolu videli smo ga na kilometar kako se smeje. e sad, razmenjivali smo misljenja medju sobom i nikako nismo uspeli da skontamo da li je mozda tog jutra pojeo neki med sto su pcele skupljale sa smesnih trava ili mu je jednostavno toliko bilo drago sto nas vidi. inace, veseo covek, razume se u avione...i ljude sve poznaje. teko pocnem da pricam za nekog komsiju on kaze: "to mi je stric". neko drugi pocne da prica za prijatelja, on kaze: "to mi je sinovac". neko potegne pricu za kolegu, on kaze: "ih, pa to mi je bratanac". ujne, strine, sogori, komsiluk...svi su mu rodjaci, sve ih zna, sa svima je saradjivao. boze, kako je druzeljubiv taj covek sa velikom rodbinom.

osim klopanja i pijancenja imali smo jos dve nove discipline - trcanje kroz sumu i voznja rolerima. ovu prvu su uspesno demonstrirali vec pomenuti zastavnik prve klase i [You must be registered and logged in to see this link.]. cak ni [You must be registered and logged in to see this link.] se ne bi postideo takve trke kakvu su oni istrcali. zizi juri zastavnika oko drveta, a ovaj ima dva kruga prednosti. ok, necu da gresim dusu jer nije bilo bas oko drveta, ali tako bi se nekako opisalo. kao da smo ih doveli na adu da se igraju. ih bre, da mene pojuri sta mislis da li bih bezao? muahahaha...ne znam sta je bilo u pitanju, ali zizi je delovala kao da joj je zastavnik uzeo gumicu za kosu ili neku snalu, pa nece da vrati. sa druge strane, zastavnik je bezao kao da joj je ukrao flasu piva. ali hvala bogu, piva je bilo dovoljno. dve gajbe su podigle raspolozenje, a treca je dotukla i ranjenike...a ko je tu trecu doneo? pa naravno cuveni smeker, covek zbog koga devojke ostavljaju trag kao puzevi kad ih on pogleda u oci. jedan jedini i neponovljivi [You must be registered and logged in to see this link.]...u tom trenutku don izlazi na binu, a razjarena zenska masa vristi kao na koncertu bitlsa, ribe padaju u trans, lezbejke odjednom osete potrebu za cvrstom muskom rukom, pobedjuje ljubav, don luciano masovno seje svoju decu po zemlji srbiji, stvara se novi baby boom bounce . hoce li iko uspeti da stane na put eSrbiji u sveCkoj dominaciji? nece, ako se don luchiano pita...jedva nakupismo par devojaka i on ih sve odvede negde...KAO idemo do prodavnice. pa sta smo mi prerijske stonoge pa ne znamo gde don luchiano vodi devojke? c c c...jadne one, ne znaju u sta se upustaju...u stvari, hm, "jadne"...
i tako, ne znam gde je zavrsila treca gajba, ali znam da su prve dve zavrsile kod lokalne ekipe u sastavu [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. kako su zizi i zastavnik za kratke staze, tako su ova dvojica za maraton. hektolitri piva slili su se u njihov zeludac u ime prvog okupljanja chatera u eRepu. i treba tako. neka se zna da srbija nije saka pirindza, pa da je pozoba svaka vrana koju donese vetar! svoje polozaje cemo braniti zivotima, makar morali i cetvrtu gajbu da popijemo. ortaci sa faxa, ortaci sa eRepa, ortaci u RL...a provaljuju se kao da su dosli na svetsko prvenstvo u zajebancijama, a ne na skup chatera.

druga disciplina u kojoj smo ucestvovali je voznja rolerima. od ranog jutra smo buljili u instruktorke koje su tik pored nas ucile decu i ljude da voze rolere...kako je ko dolazio, svi su manje-vise komentarisali isto...a burek je otisao najdalje od svih nas i onako mrtav ozbiljan gleda kako neki jadnik pokusava da nauci da vozi rolere, a instruktorka ga bukvalno gura rukama i on se tocilja po betonu...tek ce burek: "vidi ovo, on se ukrutio, a ona ga gura". zato nemojte nikad izvlaciti iz konteksta pojedine recenice, jer gube smisao i moze svasta da ispadne...sreca po bureka, pa niko nista lose ne sme da mu kaze. i tako malo po malo, roll po roll, dodju i dve devojke na rolerima do nas. jedna je [You must be registered and logged in to see this link.], a drugu ne znam...kasnije sam saznao da je to nensijeva (pazi koji padez) dugarica. drugarica ubrzo ode, ocigledno da ne voli ova porodicna okupljanja, a nensi sedne sa nama. guzza i coja se negde izgube, a nensi i ja ostanemo malo po strani odvojeni od svih. najblizi su nam bili burek i don luchiano koji su sedeli malo dalje od nas...i tako potece prica...u stvari tek krene da kaplje, ali nema veze. nensi se smeska (mozda zbog onog mog mesa medju zubima), ja se smeskam (da ne propadne fora) i u tom trenutku ona skine cvike za sunce. zrak sunca odbije se od njenih braon ociju ka mojim sucmurastim i u tom trenutku ubacuje se cuveni smele beogradskog podzemlja don luchiano...pomislih: "aaaaaa, bezi sabane jedan, dok nije skinula cvike kuliras je, a sad odjednom igras napadacku formaciju 4:3:3 kao mancester. nije ti dosta njih 3 nego hoces i ovu? da neces mozda i njen broj telefona? evo mogu wegijev broj da ti dam..." i tako don luchiano jos jednom dokazuje kako je suvereni vladar zenskim srcima...baby boom je neminovan.

i to vam je otprilike to, osim [You must be registered and logged in to see this link.] koja je cini mi se poslednja stigla na ovo okupljanje, i odmah su je uzeli pod svoje da je moj jedini kontakt sa njom bio pruzanje ruke. ona je jadna toliko bila zgranuta sto svi zveramo u nju kad je stigla, da sam mogao ladno da kazem i [You must be registered and logged in to see this link.] prilikom upoznavanja, ona to ne bi ni primetila.

i tako lepi dani, nasmejani...da vam ne pricam detalje, ali svratio sam u povratku jos na 3 mesta pre nego sto sam uvece otisao na svirku. budim se sutradan u 08h. u stvari probudio me je grc u desnoj nozi - odmah sam znao da sam preterao. grc je prosao, ali dozivljaj i zezanje sa drustvom ce jos dugo ostati tu negde medju nama...

ne znamerite ako nekoga nisam spomenuo (a cini mi se da jesam sve, jer ako nisam odmah mi javite preko PM da radim EDIT)...ne zamerite na predugacnkom textu, a narocito nemojte biti zajedljivi i namcorasti jer je ovo pisano iskljucivo zbog zezanja i vase "psiholoske analize". kome se ne svidja - neka dodje na dugu seansu da popravimo stvari.


klikni na sliku
[You must be registered and logged in to see this link.]


alien
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 10:13 am

Zeleni,brate,sve sto sam napisao gubi smisao.Svaka ti cast.Do najsitnijeg detalja.NIsta bolje nisam procitao!Samo,gde nadje sliku???Very Happy ja jesam ruzan,ali na ovoj slici sam prevazisao i sebe! Very Happy
Ovo ide u top news!Pravim novine koliko danas i prepisujem od reci do reci! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5242
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 1:19 pm

XAXXXAXXA Very Happy zeleni-kralju...a zbog cega smo se Zastavnik i ja jurili....xaxaxaxa nek ostane tajna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue80/80Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 2:01 pm

Svaka cast zelenko upsss ovaj zeleni Very Happy

I cik reci nesto ako smes nacicu te ja lol!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5426
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 4:32 pm

zaista divan text koji je lepo oslikao atmosferu sa Ade zeleni alal vera da mogu dao bi ti Pulicera Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5212
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue80/80Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 4:51 pm

Auu što se slatko nasmejah Laughing
Zeleni sve reči pohvale su male ... najlepše je da su velika "tvojih ruku" dela Cool
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5222
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Izlet na Adi 2 - neispricana prica Left_bar_bleue3/3Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 6:23 pm

"i tako, dok smo prepricavali desavanja sa bojista - prilazi nam jedan lik i poce da se skida pored naseg stola...jebem ti sranje, nisam znao da se danas odrzava gej parada na adi!!! ko je narucio stripera ruke mu se osusile...a onda sam pogledao malo bolje, lik je prvo sa distance gledao i buljio u wegija i mene, a onda prisao i kad se skinuo u majicu shvatih da je to SVE ZA OBRAZ. pa da, na majici sve pise za pismene. sa nastupom i osmehom kongresmena uverava nas da nije imao lose namere..."

Ovaj deo me unistio, znaci mislim da cu se mesec dana svakodnevno smejati ovom delu Very Happy Very Happy Very Happy
Zeleni, svaka ti se dala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zastavnik I klase
sektas beba
sektas beba
zastavnik I klase


Škorpija Broj poruka : 9
Points : 5126
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Belgrade bre

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptyPon Apr 19, 2010 10:10 pm

NO COMMENT !!! [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ksendza
sektas beba
sektas beba
ksendza


Broj poruka : 12
Points : 5141
Datum upisa : 06.04.2010

Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica EmptySre Apr 21, 2010 5:10 pm

hahahaha seksualna sta???? hahahahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlet na Adi 2 - neispricana prica   Izlet na Adi 2 - neispricana prica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlet na Adi 2 - neispricana prica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» izlet na Adi
» izlet,Ada ili Avala?
» Izlet na Adi iz mog ugla!
» izlet nas chatera poll

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zbivanja Na eRepu-
Skoči na: