eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 oprostajno pismo....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
oprostajno pismo.... Left_bar_bleue3/3oprostajno pismo.... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

oprostajno pismo.... Empty
PočaljiNaslov: oprostajno pismo....   oprostajno pismo.... EmptyUto Feb 23, 2010 10:31 pm

Sutra sam eMrtav i vracam se ponovo,ali nece niko znati moj novi acc,jer me je moja zena strasno uvredila.Svi mene napadaju da ja nju varam,a ona se na moje oci muva sa Jacrnogorcem...I bez imalo stida pusta mu najvulgarnije pesme i flertuje na sve moguce nacine sa njim,ne obaziruci se sto sam ja tu! Sad
Nisam mogao da verujem svojim ocima! affraid A najbolje dane svog eZivota sam proveo sa njom,obecao sam joj da cu je cekati dok se ne vrati sa dugog puta... I?Kako mi vraca?Flertujuci sa Jacrnogorcem dok sam ja tu!A ne smem ni da zamislim sta radi dok mene nema... Suspect
Nista,jedino po cemu mozete da me prepoznate na novom acc-u je to sto ce mi ostati rendeer od ovog,koje mi je moja jedina i nikada prezaljena ljubav ostavila...
Vas vegivegi...
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5200
Datum upisa : 19.02.2010

oprostajno pismo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: oprostajno pismo....   oprostajno pismo.... EmptyUto Feb 23, 2010 10:44 pm

affraid moja ljubav...jedina...neponovljiva......moj Vegi.......on me napusta.... affraid


Nikada ga nisam varala.......nikada nisam ni pogledala drugog No No

i kada je bilo tesko i jos teze i lepo i jos lepse ..bila sam uz njega...I UVEK CU BITI UZ NJEGA Exclamation Exclamation

a moj konekting sa Jacrnogorcem ne moze niko razumeti... bounce ali to nije ono na sta se sumlja Suspect

ja ostajem verna do smrti i posle smrti mom jedinom Vegici Crying or Very sad rendeer

vooolim teeee Veeeeiiii I love you Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
 
oprostajno pismo....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: