eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine

Ići dole 
+4
toothfairy
stewegi
stewardess
brusa
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptySub Feb 20, 2010 8:49 pm

otvaram ovu temu zbog veoma velikog interesovanja javnosti,naime kako ste vec procitali u rubrici tractractrac doslo je do neocekivanog zapleta u ebraku izmedju vegivegi i stew,naime po izjavi ocevidaca(imena poznata redakciji)doslo je do emotivnih suglasica izmedju vegija i njegove neodoljive kume tooth,ocevici se kunu u lipeca i admina da su dobro sve videli,ja kao nepristrasan reporter samo zelim da dodjem do istine...i naravno redovno cu vas izvestavati o razvoju situacije cheers alien lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5219
Datum upisa : 19.02.2010

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: paznja paznja   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 1:50 am

Dragi moji ePiplovi...ja moram sa velikim razocaranjem da dam izjavu na datu temu.....

Mene moj dragi Vegi,kako saznajem iz pouzdanih nepouzdanih izvora, vara....sa kim jos nije dokazano. Samo cu reci da me je neki spartanac obavestio i verujem da nije izmisljkotina . pale ljudi..ja moram saznati istinu bounce

Moji ljudi vec rade na terenu kako bi spartanca priveli affraid i ispitali ovu neprijatnu situaciju Shocked

umreeeeecccuuuuuuu affraid lol!

volim vaaaas lol!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 2:05 am

novinar reporter trci na teren da bi ugrabio specijalnu reportazu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 4:09 am

Zeno,ostavi link od tog spartance,da mu ja nadjem ahilovu petu!Laze ko pas! Ja volem samo tebe! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5219
Datum upisa : 19.02.2010

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:56 am

Dragi moj muzicu alien .....a kako se uklapa thooth u sve ovo..more i kumicu si umesao..jooj affraid

Ja sutra dajem intervju i svi mi iz ovog zacaranog trugla scratch treba da informisemo javnost i poFatamo te nase svalere i svalerke Rolling Eyes

Ahocemo mi da izadjemo na eTV....hocemo li hocemo li .. bounce bounce lol!
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 1:48 pm

Ma kakvu kumu,pre bi se eUbio,nego sa kumom da te eVaram! flower
More,ovo je nameran udar na moj ugled.sve zbog toga sto su zlobnici videli da sam glavni favorit na izborima za mistera,pa mi sada naemstaju aferu!CCCC,cime se sve sluze. affraid
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 2:10 pm

ovde se sve vise zakuvava,reporter ima pune ruke posla kao i gomilu podataka koji su kopuni kotroverznosti,ocekujte nove vesti uskoro...NAJAVA:
interview sa stew
interwiev sa anonimnim ocevicom
flower
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 2:34 pm

Da,da,samo mene niko nista ne pita.... More,samo izmisljate afere.... Na sledecem prijemu u hol slavnih chatera cu doci zajedno sa svojom suprugom,da vam dokazemo koliko se volimo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 2:36 pm

evo novinar zeli cuti i pricu vegijevu,ovom prilikom pitam kad je raspolozen za davanje interviewa drunken
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5260
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 4:01 pm

Ja bih samo zelela da kazem mojoj kumici jednu stvar...pa kuuumooo ne bih ja sa vegijem pa i da je poslednji na eSvetu, ma i da ga je sam Admin poslao. Exclamation A ovi zlobnici sto vam kvare srecu ..ma u bele misove cu da ih pretvorim. albino Jedan mah sa mojim carobnim stapicem i da vidis cuda, samo nek se oni zaebaju. Razz
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 4:03 pm

jao:(,znao sam da ce novinar da strada,jooooj ko me vuko za penkalooooo lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: interview sa anonimnim ocevicem   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 5:54 pm

i pored nastojanja da otkrije svoj identitet,anonimni ocevidac je ostao pri svome da ne zeli da se zna ko je on,tako da ostaje anoniman
objavljujemo exkluzivni interview,jedino kod nas u rubrici!!!!
novinar nacionalnog chata(nnc):predstavite se...
anonimni ocevidac(ao):vec sam ti rekao necu,pisi ovako ili palim...
NNC:recite mi sta ste videli povodom ovog skandala?
AO:video sam tooth i vegija kako se domundjavaju i nakon toga su nestali u nepoznatom pravcu
NNC: i to je sve??????
AO:ne,kasnije sam ih snimio sa online statusima,a pritom nista nisu cukali na javnom...
NNC:i to dokazuje nesto???????
AO:i kasnije sam video kako razmenjuje zadovoljne osmehe sa tooth,bez nekog vidljivog povoda
NNC hmmm...pa to opet nista ne znaci...
AO:jao eno ih palim...
NNC...

eto toliko...nadam se da niste razocarani koliko ja...

lol! afro
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 5:59 pm

I to je dokaz? Question Question Question Pa posle ovoga nema ni potrebe da dajem intervju! flower
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:01 pm

pa...valjalo bi zbog reputacije... alien
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5260
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:12 pm

Cije? Vegijeve? ma njega ni eDunav ne bi mogao da opere......ja pravo da vam kazem verujem tom spartancu..jer sam i sama nacula nesto takvo......veca je nesreca sto mene mladu i neiskvarenu hoce da blate. STA CE BITI SA MOJOM REPUTACIJOM????!!!!! Aaaaaaaaaaaaa Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:16 pm

toothfairy ::
Cije? Vegijeve? ma njega ni eDunav ne bi mogao da opere......ja pravo da vam kazem verujem tom spartancu..jer sam i sama nacula nesto takvo......veca je nesreca sto mene mladu i neiskvarenu hoce da blate. STA CE BITI SA MOJOM REPUTACIJOM????!!!!! Aaaaaaaaaaaaa Exclamation Exclamation Exclamation

pa naravno evo ponude za interview,ako zelis da popravis reputaciju cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:18 pm

Zar i ti sine kumo? Sad Pa ljudi,ja sam najverniji covek na chatu!!!
A za kumu sam napisao da bi pre eUmro,samo zbog toga sto mi je kuma,rod najrodjeniji!Svi znamo koliko je momci traze,ali niko jos nije dostigao njen nivo,pa otkud vam ideja da bi ja bio njen nivo? Kakve je ona sve odbacivala,niste ni svesni!
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5261
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 6:29 pm

SAD CE ZIZI DA POMRSI KONCE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5219
Datum upisa : 19.02.2010

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 8:18 pm

Ovim putem se obracam tom anonimusu Spartancu.....

More ti eCovece.......smesta da si se nacrtao ovde i das izjavu .... Mad

PAZNJA PAZNJA......meni je doticna zenska osoba pripretila affraid ...i navodno to je eZena tog spartanca....mnogo je ljubomorna Rolling Eyes

na moju kumicu tooth......za koju ona tvrdi da ima eVezu sa doticnim spartancem affraid Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5275
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue80/80stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 8:50 pm

WTF!? Sta si sad rekla bre moram da radim tabelu mesec dana da se ispetljam iz ovog tvog posta. Rolling Eyes
Ko je kome sta i zasto sad?
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 8:52 pm

Izgleda da sam ja sa sobaricin sin i povratio mi se vid tek kada sam napunio 17 godina...A Stew je u stvari usvojena cerka Hoze Armanda....
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 8:59 pm

jao,novinar je naleteo na extra pricu hehehe smesi mi se ePulicer Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5260
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 9:09 pm

Jeste jeste Exclamation ....mene je taj Spartanac muvao a ja sam ga odbila...a to je sve saznala njegova zena koja je i napravila ovaj kurshlus da se osveti...i smislila pricu o meni i vegiju, a jadna stew mora da ispasta zbog toga. Ma ja cu njega da pronadjem i izvedem pred lice Admina. Me be angry..very aaaaangry Mad
Wink
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 9:13 pm

Eto,jos jedan koji je muvao moju kumu,bezuspesno,naravno.Pa nije moja kuma za bilo koga! A sad je nekom Spartancu povredila muski ego,pa joj se sveti na kumi!!!
Nazad na vrh Ići dole
NemanjaUE
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
NemanjaUE


Blizanci Broj poruka : 35
Points : 5233
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 30
Lokacija : Bela Zemlja, Užice, Srbija

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Left_bar_bleue3/3stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine EmptyNed Feb 21, 2010 10:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty
PočaljiNaslov: Re: stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine   stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
stew vegi tooth trougao istine i izmisljotine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Trac, trac, trac...
» Od TrAčA dO iStInE!!!
» Ziv je forum, umro nije, dok se Vegi ne napije...
» novi ebracni par: draganns i toothfairy,EDIT jecka i vegi takodje
» My name is fairy....tooth-fairy ;)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: