eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesto nam na pamet pade...

Ići dole 
+4
NatashaDR
Burekdzija
brusa
stewegi
8 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue3/3Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptySub Feb 26, 2011 12:19 pm

'vako... Jedan dan smo Jecka, Djuka i ja isli vozom iz Beograda za Novi Sad. I tako u dokolici, dok je voz jurcao brzim prugama majke nam Srbije, u tih 4 sata putovanja, nama pade na pamet ideja... Strasna ideja...

Pade nam na pamet da bi mogli lepo da se skupimo jedan dan, kupimo pivo, klopu, sokove, rakiju, sta nam vec treba, ali i kupimo vozne karte za Nis ili Bar i sednemo na voz u Novom Sadu, a ako smo malo ludji, mozemo i do Subotice, pa da tamo kupimo vozne karte za jedan od ta dva grada, a mozemo i iz Beograda, ako smo smaraci. Ponesmo, naravno, neku muziku, i napravimo lumperaj u kupeu. Ili u dva kupea, ako nas bude vise... A mozda i u celom vagonu. cheers
E, sad u komentarima kakite koliko vam se svidja ideja, pa ako smo zainteresovani, da se organizuje nesto. A, da. naravno da ne bi isli samo do nekog od ta dva grada. i o'ma' nazad. Ako bi isli do Nisa, obisli bi znamenitosti grada, a ako bi isli do Bara, malo bi se proveli u tom gradu, pa kucama. A mozda sidjemo i u Podgorici, pa da nam Neno pokaze znamenitosti glavnog grada Crnje i jos Gore. Very Happy

Ma, smislicemo neki lumperaj, vazno je da se u vozu provedemo ko budale. Very Happy

Aj, pa tako...
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5426
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue3/3Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyNed Feb 27, 2011 12:53 pm

prvi!!!! Razz
zao mi je vegi ali cenim da sam premator za takav sport Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue80/80Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyPon Feb 28, 2011 3:09 am

Drugi. cheers

Komplikacija bi bila do crne nam gore, nis je bolja opcija ili tako nesto ( mozda Uzice).
Probem je sto treba natrefiti vreme da nije ni mnogo hladno ni mnogo vruce, ipak su to nase zeleznice.
Nazad na vrh Ići dole
NatashaDR
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
NatashaDR


Ovan Broj poruka : 39
Points : 4893
Datum upisa : 10.01.2011
Godina : 34
Lokacija : New Now

persona
perika: izleci se
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue80/80Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyPon Feb 28, 2011 2:31 pm

ja kad polozim anatomiju ima da idem na put oko sveta Very Happy cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5146
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Nesto nam na pamet pade... EmptyNed Mar 13, 2011 3:01 am

Ma za UE, a onda ja sa Vama natrag Barcem, pa dokle hocete Very Happy

Ovo moze lepo da se organizuje, ae da to vidimo...

Barac iz Subotice nocni je u UE oko 3-4 , al vidimo neki jutarnji iz BG, da dodjete do UE bar do 11 (vozom treba 4h) , ceo dan ste kod mene u vikendici, poljance za fudbal, reka, potok, vodenica, priroda... Predvece mozemo do UE, oko 20h, plaza, stari grad, kaficji, to do 1, kada na zeleznicku dolazi Barac koji ide za suboticu Very Happy

Odatle mogu i ja sa vama, ako dogovorimo sta, ali mislim da ce i ovo biti u fulu Very Happy

Naravno, kum ce da dodje kod mene dan ranije, da dogadjaj bude potpun Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue80/80Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyNed Mar 13, 2011 10:11 pm

hteo sam da ostavim post da je mrtav forum ali ...

Slazem se crni a posle mozemo na palic ceo dan, pa hvatamo voz za bar i tako u krug. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5241
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue3/3Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyUto Mar 15, 2011 1:51 am

E nista bez Crnog Very Happy Tri put ura za Crnog cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto nam na pamet pade... Left_bar_bleue3/3Nesto nam na pamet pade... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyČet Mar 17, 2011 11:15 pm

Hmmm...Svidza mi se od Crnog ideja... Aj, razradicemo ovo. Smile

Pazi kad sam i ja prestao da dolazim na forum, mislio sam da je dibidus mertav... Sad
Nazad na vrh Ići dole
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5098
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... EmptyPet Mar 18, 2011 3:37 am

hocu i ja na skupic geek
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5128
Datum upisa : 16.04.2010

Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: UVEK ZA   Nesto nam na pamet pade... EmptyUto Mar 22, 2011 10:27 pm

Ovo sto je Crni rekao i predlozio je dobitna kombinacija Smile)) xD ja sam za
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto nam na pamet pade... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto nam na pamet pade...   Nesto nam na pamet pade... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto nam na pamet pade...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nije nesto al aj...
» Nesto bzv...tradicije radi...
» HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???
» Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...
» pa evo nesto o chow-chow

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Okupljanja-
Skoči na: