eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moj dnevnik

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5232
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Moj dnevnik Left_bar_bleue3/3Moj dnevnik Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySub Nov 20, 2010 5:03 am

dan1.
Dragi dnevice,
svi kazu da napamet znaju pricu kako sam dosla na chat, evo ti ne znas:)) Sve je pocelo onoga dana kada ja za malo d'umrem... No nije ni bitno, ja dosla, tu narod, ovo ono i eto mene cheers
Tu sam se prvi put zaljubila... Videla sam njega, bio je tako muzevan, ljudi su mi pricali da je svaler, ali nisam ih slusala, nisu me mogli razuveriti... Crying or Very sad Kako sam samo glupa bila... a taj prstic... ufff kakav je bio, leva noga, mali prstic, secam ga se kao da je juce bilo... zaveo me... msm, nije da sam se mnogo opirala... posle njega (dona) izgubih veru u muski rod...
Do sledeceg dana, kada sam se udala...za IgoraBBGK (ili tako nesto)... umro covek ubrzo,nismo ni konzumirali valjano eBrak, i bolje sto nismo, mogao bi da me tuzi taj maloletnik....
I to sam brzo prebolela Rolling Eyes onda je dosao Vedzi, bese mi maticar na svadbi Very Happy
Taj nije stigao ni da me eOzeni... ima cudan ukus, barem se tako danas izjasnio... Neka, neka... Very Happy
U medjuvremenu bilo je tu mnooogo avantura, potrosenih para, zivaca, alkohola Very Happy
No dobro, sada sam valjda pronasla svoju srecu uz Aty87 Very Happy
Iako mi opet, kako vidim, kace neke afere, neke misteriozne eLjubavnike, neke bivse preCednike, ali ja sve to demantujem Smile
to bi bilo sve za veceras, dragi moj dnevnice :***


Poslednji izmenio jecka89 dana Sub Nov 20, 2010 5:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5436
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Moj dnevnik Left_bar_bleue3/3Moj dnevnik Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySub Nov 20, 2010 5:10 am

juhu ajmo kumoooooooo
samo kuma ne menjaj a emuzeve mozes slobodno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Igor Elez
Admin
Igor Elez


Lav Broj poruka : 12
Points : 4937
Datum upisa : 16.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySub Nov 20, 2010 5:18 am

Demantujem demante gospođice Jecke i ostajem pri tome da ona u ovom dnevniku iznosi samo podatke iz svog drugog paralelnog života. Nije da me zanima njen prvi život, ali mogla bi nešto da nam kaže i o trećem ako nije tajna... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.szr.hit.to
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5635
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Moj dnevnik Left_bar_bleue3/3Moj dnevnik Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptySub Nov 20, 2010 10:57 am

-Au bre Jecka pa tvoj spisak je deblji nego bele strane telekoma Srbije... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5232
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Moj dnevnik Left_bar_bleue3/3Moj dnevnik Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyNed Nov 21, 2010 5:43 pm

dan 2.

Dragi dnevnice,

Cao, cao:)))
Uglavnom, juce sam dobila jedan veeeliki kompliment, receno mi je da sam KOLATERALNA STETA... cheers
Prvo pomislih da je to zbog one subote i mog pevanja, ali se onda setih da covek nije bio prisutan tada, a da jeste verovatno bi mi prilepio neki drugi nadimak tipa: uragan, cunami, zemljotres i ostale nepogode Rolling Eyes
U svakom slucaju, dragi moj dnevnice, pa kako da se ne osetim posebnom sa takvim opisom, steta, jos i kolateralna, pa nije to mala stvar, svako da pozeli Smile Jos kada takav opis dobijes ni kriv ni duzan, vec samo zato sto postojis.... prirodan talenat, nema sta queen

odg na komentare:
Kume, ma sve cu da ih menjam al ti si tu gde si:)
Ex prezidente, moji demanti se ne demantuju, a mozda te jednoga dana uputim i u cetvrtu stranu zivota:D
Vedzi kakve bele.... crvene, bele, ROZE, crveno-bele, sa srculencima i cveticima i leptiricima.... strane ravne mom spisku nisu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj dnevnik Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik   Moj dnevnik Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj dnevnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zabava :: Spamer Sekcija-
Skoči na: