eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...

Ići dole 
+4
Burekdzija
brusa
Zeleni EO
stewegi
8 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 12:27 pm

-Odluke sa skupa povodom skupa:

*Skup pocinje u 12 h
*Odrzava se u Borci, u Kikindskoj ulici
*Traje do 20 h (za posle cemo videti, mozda nastavimo u drugom lokalu, mozda ostanemo tu, a mozda se i razidjemo)
*Pice je nase (mnogi su mislili da ceo konzumirati pice iz kafica, po kafanskim cenama, pa da vam ovde napisem da pijemo ono sta kupimo i donesemo)
*Klopa, princip svedskog stola, klopa ce biti negde u cosku, tanjirici pored, pa ko ogladni pridje i uzme sta mu treba (zem Zace, na njega ce neko da motri) Very Happy
*Klopa ce biti cist mezetluk, necemo da rostiljamo, kotlicarimo, nego ona klasicna zurka klopa, feta, kulen, bla bla...

-Kako kolima doci do kafane?

*Ovako, jesam objasnio prosli put kako, ali su mi stizala pitanja kako iz Panceva, Zemuna, bla,bla da vam docaram...
*Ko dolazi iz pravca Zrenjanina, mora, napominjem, MORA da da doje preko zrenjanisnskog puta. Dakle pici zrenjanincem, pa kad naleti na prvi semafor na istom samo skrene levo.
-Ko dolazi iz pravca Beograda, neka se snadje kako da dodje da pancevackog mosta (stvarno ne mogu da pisem kako iz kog dela Bgd-a mozete da dodjete do mosta, pouzdam se u vase sposobnosti). Na mostu samo pratite gde je skretanje za Borcu, nemojte da produzite ka Pancevu, ima velika tabla, lepo pise, a za nepismene prvo skretanje sa mosta desno. Very Happy
Onda picite zrenjanincem, naidjete na raskrsnicu Borca-Ovca, ali samo obratite paznju na tu raskrsnicu, ne skrecite tu, produzite pravo do prvog sledeceg semafora posle raskrsnice Borca-Ovca, kada naidjete na sledeci semafor, skrenite desno.
*Iz pravca Panceva je isto kao za Beograd, s tim sto oni na idu na most, nego pre mosta prate skretanje ka Borci, a posle, kada udju na zrenjaninac upute su im iste kao i za ove iz Bgd-a.
*Napomena za sve. Kada skrenete na semaforu ka kafani produzite nekih 400 m napred i kafana je tu. Nazovite me kada udjete u ulicu, ako ne primetite kafanu.

-Oni koji dolaze peske...

*Autobus 95 ili 96. Kada skrene u Borchu sa zrenjaninskog puta (pitajte majstora gde je to, mada, to je prvo skretanje sa zrenjaninca, nije tesko da se uoci, ali ako niste sigurni pitajte majstora) izadjite i nazovite nekoga da dodje po vas. Molim vas samo da zapamtite kojim ste busom dosli, 95 ili 96, pa kada zovete da nam kazete to, jer ne skrecu oba busa na istom mestu. Hvala.
P.S. Pretpostavljam da ce malo njih doci busom, da ce se nekako snaci za prevoz, no, o tome cemo da se dogovorimo na chatu, o tome kasnije...

-Oni koji dolaze iz drugih gradova autobusom ili vozom...

*Iskreno, vas necu da davim kako da dodjete do Borce, Vase je samo da dodjete do autobuske ili zeleznicke stanice i da nazovete nekoga da dodje po vas. Ako ste zapucali toliki put da bi prisustvovali dogadjaju, mozemo makar toliko da ucinimo za vas da vas dovezemo do kafane. Smile

Ko dolazi?

*[You must be registered and logged in to see this link.] ima spisak ljudi koji su rekli da li ce doci ili ne. Male korekcije postoje, npr Gari je napisao da dolazi, no se nesto zakomplikovalo, ali je spisak uglavnom taj. Osim sto su mi se Sara i Kulin najavili da jos ne znaju hoce li moci da dodju, iz opravdanih razloga, tako da su oni jos pod znakom pitanja...
*Oni koji nisu odgovorili na anketu pretpostavljam da ne dolaze, mada su trebali da je popune, a ne da lomimo glavu da li dolaze ili ne... No to je njihovo pravo, ne mogu ja nikoga da teram da radi ono sto ne zeli. Ako dodju, dobrodosli, a ako ne, sta da se radi...

Definitivan dogovor

*U cetvrtak u 21 h bi trebali svi koji dolazimo da se skupimo na [You must be registered and logged in to see this link.]. Ko ne moze tada da bude na chatu, neka mi postavi pitanja na PM koja ga zanimaju, pa cu ih ja postaviti na chatu i onda im poslati odgovor. Uglavnom ,sve sto to vece treba da se dogovorimo je prevoz i pice. Da vidimo ko kako dolazi, pa ako neko nema prevoz da iskombinjuemo da li neko moze da ih pokupi usput. Da vidimo da li neko donosi pice i koje, da znamo sta da ne kupujemo. I naravno sve ostalo sto vas bude interesovalo povodom skupa, resicemo to vece, na chatu...

-Ne znam jesam li nesto propustio, ako jesam, editovacu. Toliko od mene za sada.

P.S. Posto znam da mnogi ne citaju ono sta se pise po forumu, svima koji su najavili da dolaze cu poslati i PM koji ce ukratko objasniti sta ovde pise, tako da vi koji ste procitali ovo ovde, pa jos dobijete poruku nemoj odmah da mi stavljate glavu na panj zbog spamovanja. Very Happy

-Pozdravlja vas vas Vegi! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 12:35 pm

-Mrzi me da pisem svima poruke. Smile
-Puko sam na shout, pa ko hoce neka cita, ko nece, pucketa mi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5147
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 1:06 pm

Citat :
...svima koji su najavili da dolaze cu poslati i PM...

nisam dobio nikakav PM Shocked
zasto palis narod?






alien
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 1:27 pm

vegivegi ::
-Mrzi me da pisem svima poruke. Smile
-Puko sam na shout, pa ko hoce neka cita, ko nece, pucketa mi. Very Happy

-Eto ti odgovor Zeleni. Cool
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5404
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 3:07 pm

primio sam k znanju...btw,zeleni,ne moj da te sanjam da ne doneses ono tvoje predivno domace vino Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue80/80Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 4:35 pm

Ne razumem, prvo kazes oni koji dolaze peske pa onda spominjes autobuse. Sta ce im autobus ako dolaze peske. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 6:29 pm

-E Znace, provalio sam i ja to posle, ali me mrzelo da ispravljam. Very Happy
-A pretpostavio sam da ce bas tebi zapasti za oko. Very Happy
-Neka ostane, da mi bude nauk za sledeci put. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5147
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 7:04 pm

brusa ::
primio sam k znanju...btw,zeleni,ne moj da te sanjam da ne doneses ono tvoje predivno domace vino Very Happy

bruso, brate, prijatelju...ja donesem vino, ali pod uslovom da ovog puta popijes, a ne da sve odneses kuci i niko da ne stigne da proba nista od tebe Laughing


a ovog vegija sve mrzi. "mrzi me da objasnjavam, mrzi me da vam pricam, mrzi me da mi pucketa"...i jos kad budemo u subotu otisli na skup on ce reci, "mrzelo me da organizujem, idite kuci". DA, VEGI, U TOM SLUCAJU IDEMO KOD TEBE KUCI DA JE DEMOLIRAMO, pazi se! bounce







alien
Nazad na vrh Ići dole
salermo
sektas beba
sektas beba
salermo


Broj poruka : 6
Points : 5152
Datum upisa : 24.02.2010

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 7:28 pm

Pa ljudi, sta je ovo???? Gde sam se ja to registrovao, kakav je ovo fejsbuk?? Ni sifru ne moze da zapamti Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 8:09 pm

Zeleni, mrzi me da ti odgovaram na ovo... Cool


Poslednji izmenio vegivegi dana Sre Nov 03, 2010 9:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: answer   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 8:16 pm

Pazi...
Da ti nesta kazem...

Taman sam zapucao da pravim skicu gde kad sta kako da dodjem do Borce, kad naidjoh na deo:

"-Oni koji dolaze iz drugih gradova autobusom ili vozom..."

Very Happy

Elem, ja cu se dogovoriti sa kumom, mozemo mi i busom, nego ako se zapijemo, da ne zalutamo Very Happy

Da odmah naglasim da sljivu najverovatnije necu donositi, jer nije kvalitetna, a brlju imate i u Bgu da kupite! (ovo se odnosilo na onog gospodina koji redovno kuka "a gde je shljiva?" )

Za one ostale, da ne bude bojazni, MEDOVACE ce biti, za sada litar, ako uspem da nabavim meda, bice i vise...


Toliko od mene za sada...
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySre Nov 03, 2010 9:07 pm

-Nema sljive... Sad Moracu da utopim tugu u pivu... Sad
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5200
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptyČet Nov 04, 2010 2:42 am

Peco, racunam na tebe da ces mi ponovo ustekati malo medovace:)))
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue3/3Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptyČet Nov 04, 2010 5:36 pm

-Ljudi, ukinuse admini privatne chat sobe, tako da su nam poremetili plan dogovora. Znaci, nece biti u "raginoj glavi", nego [You must be registered and logged in to see this link.] u 21 h.
-Toliko!
Nazad na vrh Ići dole
duska
sektas beba
sektas beba
duska


Rak Broj poruka : 8
Points : 5082
Datum upisa : 08.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptyPet Nov 05, 2010 12:09 am

OOO i mene da upoznate, dolazim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Left_bar_bleue80/80Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... EmptySub Nov 06, 2010 12:39 am

napokon duska cheers cheers cheers

Mislim da ce ovo biti jedan od najvecih ako ne i najveci skup nas sektasa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...   Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zavrsni dogovor za kafansko okupljanje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cer, dibidus dogovor...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: