eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5644
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Left_bar_bleue3/3Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! EmptyPon Okt 18, 2010 10:46 pm

-Aj nesto kratko o Avali...Onako kako ja umem... Smile E,sad.ne znam hoce li nekoga ko nije bio zanimati ovo sto kenjkam,al sta fali,nemam sta da radim,danas mi naredjeno strogo mirovanje. Sad

-Samo strpljenja,dok mi dodje inspiracija... Rolling Eyes Do tada gledajte ko je bio na skupu avalskome od nas nacionalista ili sektasa kako vam sladje...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.] su na slici,fali [You must be registered and logged in to see this link.] koja je kasno dosla,pa nije ni zasluzila da bude ovekovecena u ovako povijesnom trenutku po nasu odabranu momcad...

-E pa da pocnemo...Pretpostavljam kad procitate ovo "pa da pocnemo" svi istog trenutka prestajete da citate. Very Happy Pucketa mi,citacu ja posle...Ako me ne bude mrzelo...
-Daklen,probudim ti se ja ujutru,oko 8 sati,lepo pod tus (lazem,ne kupam se danima,al pisceva sloboda mi dozvoljava da izmislim po koju sitnicu),kafica,malko blejim po netu i dodje vreme da zagrejem krsa.Ali...Izadjoh napolje a yuga nema!!!prvo sam posumljao na lopove,a onda se setih da nema YUGA!Ko ce to da krade.Panicno telefon,kad ono... Sad Necu da vas smaram zasto auto nije bio u dvoristu,a i nije bas za javno... Sad
-Brzo pozvah dva erepera sa leve obale Dunava i Vilu koje sam trebao da pokupim.Sa Vilom mi je bilo lako,posto je ona samo cimnula Bureka i stvar je bila resena,a resili su prevoz i za Crnog,dakle,ostali su mi ovi moji seljani...A oni,momci perifernog tipa,nisu imali nista protiv da put Avale krenemo gradskim prevozom.Tri autobusa,pentranje od kilometar i po,vremenski nekih sat i po...Ma,sta je to za nas?Laganica.Stigosmo na odrediste,veseli i cili. Smile

-Ekipica se vec skupila,Vila je bila tu Smile ,Burek takodje,Chow ni od kuda,Crni,jedva ga primetih,Danijel je vec palamudio nesto,a izgubio se na putu ka Avali,e moj neinformisani ministre informisanja...Moram da pohvalim nase nacionaliste koji su bili tu.I ako je gro ereplija bio na suprotnom kraju terena,nacionalisti,sa jos par mudrih likova su zauzeli mesto ispod nastresnice.Tako da se nismo odmah pomesali sa svima,nego smo,sektaski,vrebali pravi momenat.. Cool

-I dok smo cevcili sto pivo,sto medovacu,Crni,ako sledeci put ne poneses sljivu,mojne ni da dolazis,kao da sam ja zeljan tebe da vidim. Evil or Very Mad HOCU SLJIVU UZICKU DA VIDIM NA SLEDECEM SKUPU!!!!Gde stadoh?A,da,dok smo cevcili sta je bilo za cevciti stize i Sara aka sareni sokic,obucena kao da je dosla na Halkidiki u julu mesecu... Very Happy Jos je Jecka falila...

-Malo pricice sa jos mudrih glava,koji ne posecuju nacionalni,malo glupiranja,malko smo popili,pa smo skupili hrabrost da se pridruzimo ostalima,ali mislim da oni nisu jos dovoljno popili da nas prihvate,kako smo se pribrizavali,tako sam video kako strah u njihovim ocima raste,nepotrebno,naravno,jer kad je Burek nabacio blagoteleci osmeh,svima im je pao kamen sa srca...

-Upoznah tu mnooogo bitne face eSirbistana,preCednika bivsih-komada 4,a i ovaj sadasnji je bio tu.Neke opasne novinare,a kongresmena kao pleve,vidjenije likove iz zaebanih paravojnih jedinica...Samo sam ja bio niko i nista. Sad Sem sto bi,kad bi spomenuo [You must be registered and logged in to see this link.],mnogi uzvikivali:"a,to je tvoja pekara?" Very Happy Nemam pojma zasto im je zapala za oko... Smile

-Jecka je pristigla i izgubila se medju Lavovima,Sara otisla da proveri da se neki od Kragujevcana nije zapio,Chow da se isprica sa elitom nase eSrbadije,Vila da malo bolje upozna rad novinara,Danijel da sa kongresmenima porazgovara o tome sta im je ciniti,a Crni,Burek i ja da pokazemo klincima kako se igra basket Basketball ...Ali,pokazase oni nama.Doduse,kad je Burek provalio da je suvise dobar basketas da bi gubio vreme sa nama umesto njega udje neki mali,pa brat bratu 90 kg laksi od njega,uspeli smo da im se revansiramo. cheers .
-Ponovo se ekipa sakupi u krug,malko price,malko slikanja,malko odlaska po koju turu piva,svega po malko,pa povratak na mesto zlocina,tj pod nasu nastresnicu.Bar neki od nas. Smile Onda Danijel i dvojica Novosadista koji su sa njim dosli resise da idu kuci,Vilu nam pokupise,a mi ostadosmo sami ko posrani. Sad A jos kad se setim kako je Vila otisla... pale
jedva da je pomoz Bog rekla... silent

-Kao sirocici,zagledasmo se kroz pomracinu i maglu i dodjosmo na fenomenalnu ideju! Idea Napustaj skup,i svi na 10.05 da se brani GG,tj kafana!Burek,Chow,Crni,Sara i moja malenkost stigosmo do kafane,kojoj naravno zaboravih ime,tamo nas usluzise sa slatkim i vodom,kao prave goste i pocesmo da sabiramo utiske...kad odjedared nestade struje... What a Face Kao da neko odozgo zna da nam se ne mili da se gledamo,pa nam je prvo poslao maglu,a onda i iskljucio struju. geek
-Naravno,to nam nije smetalo da se jos malko izglupiramo,kasnije dodje i ekipa Kragujevcana da pokupi Saru,Jecka,koja je trebala da dodje da bi je vozili kuci se izgubila na putu ka kafani,svasta,kako neko moze da se izgubi na Avali...Pitao sam se tada. Very Happy

-Nista,nas cetvorica i moj tutor,koji je uspeo da nas nadje u kafani,Zeka-Peka,krenusmo put Bgd-a.Onako,kako i treba da se ide za Bgd,preko naselja Zuce,pa nazad. Very Happy Very Happy Very Happy
I mi se izgubismo,a kasnije sam cuo da se gomila ljudi pogubila,sto u dolasku,sto u povratku sa Avale. Very Happy Ali,sta da se radi?Pitaj mestane,lokalne pijance,GSP majstora,koze...koga god smo stigli i uspesmo da se domognemo avalskoga puta.Crni je bio prevodioc za nemusti jezik,ako se cudite kako smo se sporazumevali sa kozama.Pa,kako Crni da zaboravi jezik ljubavi prve? Very Happy

-Zeku i mene istovarise nesto pre ljubljene mi Marakane,rastadosmo se sa suzama u ocima,dobro,ne svi,samo je Burek plakao kao malo dete,ali razumem ga.i meni bi bilo tesko da se rastanem od sebe...Mada,par puta sam se rastajao od samog sebe... drunken Ko razume,shvatice. Very Happy

-I to je bilo to.E sad.Kako su ostali provodili vreme,dok nisam bio tu,ne znam,pitajte njih.ja sam vam ukratko,da UKRATKO!Nemoj da mi prevrcete ocima!!!Daklen,ukratko,ponavljam,ukratko sam vam docarao sta se sa nama dogadjalo od onoga sta mi je bilo u vidokrugu. Smile Ko je citao do ovde,neka u komentaru napise pucketa.

-Moj zakljucak je da je i pored sitne,jesenje,dosadne kise i pored magle,prohladnog vremena bilo fantasticno.Gomila veselih ljudi (malko sam preterao za ono sektasenje,ali vec sam vam rekao,pisceva sloboda),lepo organizovano,nisam primetio da nesto fali,barem meni nije,sem mozda...Ali dobro,to je manje bitno za vas. Smile Mnogo lepse nego na Fruskoj Gori,i mnogo vise ljudi,jbt,na zajednickoj slici sam prebrojao tacno 100 ljudi.Mogli smo i ustanak da dignemo,al nismo teli. Twisted Evil

-Sve,sem Znaka,vas ljubi vas Vegi. :*

EDIT,EDIT!!!
-Aj da ubacim i klipove sa skupa,mozda nekoga zanima. Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

-Opet vas sve,sem Znaka,ljubi vas Vegi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5275
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Left_bar_bleue80/80Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! EmptyPon Okt 18, 2010 11:25 pm

"E pa da pocnemo" sto bi rekao veliki pisac. Very Happy

Jel verujes Vegi da se ni ja ne secam imena, dok sam stigao ovamo zaboravio sam ime kafane, a bas je bila ekstra. Toliko dobra kafana da im je cak crni ostavio malo slatkog od kupina ( nije eliminisao sve ).
I nemoj da se zalis za rastanak ovaj put sam stao da izadjes iz kola, a ne u pokretu ko prosli put. Very Happy

Sve u svemu dobro okupljanje.
Vidimo se na sledecem.

PS Vegi a sta ti to tacno pucketa?
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5241
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Left_bar_bleue3/3Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! EmptyUto Okt 19, 2010 11:15 pm

Hahah, jos jedna dokona osoba koja je uzela da broji ljude na slici Very Happy Very Happy Very Happy trebalo je prebrojati onaj levi gornji cosak Shocked Shocked Shocked
Medovacaaaaaaaa:))) kako sam se smorila kad mi je Peca rekao da ste sve popili, a kako mi je svanulo kada mi je doneo poslednje ustekane kapi Very Happy I kako me je narod gledao dok sam stajala kao klosar, flasa u jednoj ruci, casica u drugoj i ceeeepaj cheers
Ljudi meni je bilo extra queen
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5165
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Uzice / Novi sad

Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: !   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! EmptyČet Okt 21, 2010 2:09 am

Kafana se zvala "STARI MAJDAN" kako je zaboraviti, pa mislim stvarno...

Elem, slabo je poznato da sam put Bga krenuo sa 3 litra medovace, a da sam na Avalu stigao sa jednim Very Happy

Sve u svemu kajao bih se danima da nisam otisao, bilo je vrh...

Kao i uvek , falili su neki ljudi, ali neka ovo bude naravoucenje, da nas sledeci put bude jos vise!

U svakom slucaju...

Racunajte na mene....
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5445
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Left_bar_bleue3/3Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! EmptyUto Okt 26, 2010 7:43 pm

ma kaka bre Avala??videcete vi sta je organizacija sektaska kad dodjete 6. u Borcha city:D
sala mala...bash mi drago da ste se lepo proveli,vidimo se 6.u borchi obecavam lud i nezaboravan provod
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!   Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obecah,pa aj da napisem...Avala za nacionaliste!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» izlet,Ada ili Avala?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zbivanja Na eRepu-
Skoči na: