eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Left_bar_bleue3/3Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptySub Sep 25, 2010 2:12 pm

-E,dosta smo pisali u "novosti sa chata",aj malo da prebacimo u "zbivanja na erepu". Smile

-Vako,da vam docaram ja...Prvo,pisem vam,tek onako,da poslusamo glas naroda.Brusi i meni je nesto palo na pamet,ali necemo sve na svoju ruku,dakle,planirali smo malkice da se organizujemo i u zatvorenom.Nadjemo neki lokal,malcice pica,malko mezetluka (mislimo da je ovaj put rostilj suvisan),malko muzike ili karaoka...takodje planiramo i da sve to izvedemo krajem oktobra,a mozda i ranije,ako vi mislite da nam neki drugi datum odgovara,samo,da napomenem.Zeleli bi da na ovom skupu ucestvuje i Stewardess,a ona u Srbadiju dolazi 15-og ili 22-og oktobra,tako da JA mislim da je najbolje da se sve organizuje 30-og oktobra.Znam,znam,sad cete da planete koji moj vam vec sad pisem,ali objasnicu vam kasnije zasto vec sada obavestavam...Elem,cak ni datum nije siguran,zato sam licnu imenicu i napisao velikim slovima,da vas malkice nerviram,jer ustvari,JA nista jos uvek ne odlucujem,mozda to bude i ranije,ako bas budete insistirali.

-E,sad da pocnem zasto vam sve ovo pisem ovako rano,pa jednostavno,da se organizujemo ko ljudi,da svako da neki svoj predlog,ideju,da sto vise ljudi vidi ovo i da imate vremena da kojim slucajem ne popunite planirani termin (koji nije bas planiran,ali... Smile )

-Znaci,ako neko zna neki dobar lokal koji moze da nam preporuci,neka se izjasni sada (samo,trebalo bi da lokal bude pod zakupom ili slicno,da ne moramo da sedimo sa nekom gomilom pijanaca,kao na Besnom Foku,npr),lokal ne mora da bude u Bgd-u,ako neko ima zelju da i u njegovom gradu gostujemo,nacionalisti ce razmotriti predlog,dakle,slobodno pisite,za sada se samo ljudski dogovaramo;
-Meni je,npr,interensantan Brusin predlog da taj dan napravimo karaoke (ne plasite se,ja pevati necu,a za Zizi ne garantujem,ponesite cepice za usi,Jecka pogotovo),no,ako neko ima js neku ludu ideju,takodje bi voleo da je ovde izlozi;
-Takodje,Brusa i ja cemo to sve sto se dogovorimo oragnizaciono izneti samo,ali ako neko ima zelju da nam pomogne,slobodno neka se javi,ne ujedamo...takodje,ako neko drugi zeli organizaciju,a da nije iz Bgd-a,onda mu ne mozemo mnogo pomoci,osim da mu pozelimo puno srece. Very Happy ;
-Cetvrto,mesec dana je ranije,da bi neki ljudi shvatili da nema potrebe da se dure,pa da iz inata ne dolaze na skupove.Nismo deca,pa mislim da ce za m,esec dana da se izglade neke stvari,ali i ako se ne izglade,te iste molim da ne budu klinci,neka dodju,ucestvuju u raspravi oko toga sta i kako,prijateljstvo se tesko stice,a srusi se za sekundu,to je najlakse...(znam,znam,pametujem,al pukle me emocije Very Happy ).
-Peto,sve sto sam ja izostavi,napisite slobodno,ako se dosetite necega.Malo da vratimo zivost i forumum i chatu i nasem druzenju.kad se setim prve Ade i Palica...Iskreno,zeleo bi da dodju svi koji su bili na nekom skupu,kao i neki koji nisu mogli da dodju ni na jedan,ali imaju zelju za tim.

P.S. Ne budite lenji,procitajte neke clanke sa ranijih okupljanja,komentare,videcete sta mozemo da propustimo,ako prestanemo sa ovom lepom tradicijom... Sad

Sve,sem Znaka,vas ljubi vas Vegi. geek I love you
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Left_bar_bleue3/3Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptySub Sep 25, 2010 2:14 pm

E bacite sub na novine. Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Left_bar_bleue80/80Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptySub Sep 25, 2010 9:16 pm

Eeeee napokon da me preskoci sa tim zvaljenjem Very Happy

Nego da dodam sta si izostavio: a m n d , j i . a
Mislim da je to sve Very Happy

PS. Vote i Sub imas naravno
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5242
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Left_bar_bleue3/3Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptyNed Sep 26, 2010 10:05 pm

ja sam za Smile a karaoke....vegiiii pa kad cugnes ima i ti da zapevass Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
drNatasa90

drNatasa90


Ovan Broj poruka : 4
Points : 5119
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptyPon Sep 27, 2010 3:35 pm

[quote="zizi1819"]ja sam za Smile a karaoke....vegiiii pa kad cugnes ima i ti da zapevass Very Happy[/


ahahhahah Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5426
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Left_bar_bleue3/3Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  EmptySub Okt 02, 2010 10:15 am

prvo da se izvinem na inaktivnosti kako ovde tako na chatu ali me stislo malo u rl radim ko dragstor a drugo,naravno da cemo izorganizovati ovo ako tako bude dogovoreno,ja samo mogu obecati da ce sve biti na nivou,a sto se klope tice vegi je insistirao da ovaj put bude zuzu na meniju ihahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....    Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo zivo nacionalisti,da ne kazem sektasi....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O sektasi!!!!!
» Ajde da se opipamo...
» Vako! Da vi nesta kazem...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Zbivanja Na eRepu-
Skoči na: