eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Molitva za cetrdesete

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 1:44 am

-Dragi Boze,molim te da budem normalan kad udjem u duboke cetrdesete godine,da se ne svadjam sa decom od 12,13,14,15...godina,kako na ulici,tako ni na chatu.Da ne upotrbljavam reci kao sto su "slino","odjebi',"aj pali" i ostale,samo zato sto je neko rekao nesto sa cime se moj zaostali mozak ne slaze.Molim te Boze da nikada,pa makar bio i najstariji,ne zloupotrebljavam,kad u svojoj nemoci nemam sta drugo odgovorim,nego "nemas postovanja prema mojim godinama"...Jednostavno,Boze,molim te nemoj dozvoliti da budem takav.Zaostao i svima smesan i to u svojim cetrdesetim...Ako nisam takav bio sa svojih 4 i po godine,verujem da necu ni u 40,ali opet bi te zamolio da mi sredis nekako da ja budem normalan,da ne budem kao oni koji to rade...
Unapred ti hvala...

-Svaka slicnost sa stvarnim ljudima je slucajna... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rapalino
sektas beba
sektas beba
Rapalino


Broj poruka : 9
Points : 5161
Datum upisa : 21.02.2010

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue80/80Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 1:57 am

meni chow reko da sam slina,idemo cheers
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5179
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 93
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 2:35 am

naravno da nisi sa 4 godine i nećeš ni sa 40 g. jer tvoj mozak ne shvata da reči koje izgovoriš nose posledice,a malo poštovanja prema drugima bi ti donelo neko novo iskustvo.Zaista se nadam da ćeš do 40-tih steći neko osnovno znanje o pristojnoj komunikaciji.,pokušati da shvatiš da nedostatak nečije pažmje nije kraj sveta da moraš da se exponiraš po svaku cenu..ali mladost ludost nosi to sa sobom...........nikada nisam bio pisac kao ljudi iz predgradja .. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 2:43 am

-Ajoj... "nedostatak necije paznje nije kraj sveta" Very Happy Pa to reci sebi,poceo si da places ko malo dete sto ti se nisam obratio sat vremena,samo da bi me pitao koje gace da poneses u Zrenjanin,da li one koje su napred zute ili one koje su napred jos zuce. Smile
-Samo,ne znam zasto si se ti nasao uvredjenim?Lepo sam napisao da je svaka slicnost slucajna...
-"Kao ljudi iz predgradja"...To dokazuje tvoju primitivnost,jer mislis da si Bogom dan sto si iz "centra",mada...daleko si ti od centra.A,da,sasvim slucajno sam do svoje 13-e godine ziveo na Slaviji i ne mislim da je to prednost,cak sta vise,mnogo su bolji ljudi iz Padinske Skele ili Borche,pa tako isto i iz Kaludjerice,Barajeva,Subotice,Gornjeg Milanovca...Ako znas da i tamo postoje ljudi,gospodine iz "centra". Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5179
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 93
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 2:59 am

Pravi dokaz poštovanja 10 meseci poznastva i boravka kod ,,prijatelja ,,u kući zaslužuje da čeka da se 1 sat da se kaže kada gde i kao .. super, hipi fazon neko voli neko ne , ali je osnovni red kada se kaže u 22 h da
se kaže šta i kako i gde..drago mi je da si živeo na Slaviji ..ali je šteta da nisi ništa naučio ..otišao neuk..zaista šteta.. Ljude gledam po delima ..a ne mestu boravka..ipak si ti iz predgradja..svako dobro..ne bih dalje ..pokušaj da budeš u centru pažnje bar u Borči..ali delima... Surprised
i da imaš org-koliko hoćeš daj još neki shout ,,neka baš bude teatralno ..msm ono GRAND- Very Happy
ps ;;žute gaće nosi onaj ko se ne presvlači ..na sreću ja uvek nosim svoju ;sport bily torbu i njoj ima svega pa i gaća.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 3:17 am

-Zuce gace ima onaj ko ima slabiju besiku,pa mora da nosi nekoliko pari gaca kad se udalji od kuce. Wink
-Kakve veze ima sto sam bio kod tebe?Sad zbog toga mozes da me psujes?Da li sam ja tebe i jednom opsovao?
-Sat vremena si cekao?Pa sta?Trebalo ti paznje?Izvini sto ti je nisam pruzio...Eto,znam cak i da napisem rec "izvini",sigurno je to borcanska kultura...Ili je borcanska kultura to sto ne psujem,ne znam...mozda sam to naucio na Slaviji,ko zna...
-"Ljude gledam po delima ..a ne mestu boravka..ipak si ti iz predgradja..svako dobro..ne bih dalje " Very Happy Ova recenica govori sama za sebe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5179
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 93
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 3:31 am

verovatno zbog bešike nosim i majice ..vlažne maramice .lekove dezodorans..kad te neko pozove u kuću ..očekuje bar osnovno poštovanje i red..to što ti nemaš poštovanje prema takvom liku koji to uradi je druga stvar..i zaista ne bih dalje ..budi i dalje zvetda GRANDA-a svako dobro..
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 3:47 am

-Jbg,ja ne smrdim da bi nosio vlazen maramice ili dezodoranse sa sobom...
-Pa covece,ti kao da si mi prepisao tu kucu, u najmanju ruku.Imam postovanje prema svakom,bez obzira da li me on pozvao u kucu ili ne,ali ako taj neko pocne da me psuje,onda se postovanje gubi.E,sad,ako mislis da je dovoljno nekoga pozvati u kucu,pa ga onda psovati,izvini,ja nisam tako vaspitan.ja necu da psujem ni nekoga ko ima 40 i vise godina,a ni nekoga ko ima 10,takav sam...
-Ne znam samo ni zasto si sve pocinjao,opet ponavljam da sam napisao da je svaka slicnost slucajna,a ti procitao ono sto je rapalino napisao,pa napao mene. Smile Ne razumem ovo sa zvezdom granda,pa ne mogu da ti odgovorim.Slabo sam upucen u to kakve su te zvezde granda,pa ne znam kakvo si poredjenje hteo da uputis,ti si verovatno njihov obozavaoc,pa si mene poistovetio sa nekim od njih,ali ne znam zasto,ako bi mi pokazao neki njihov poster koji cuvas kuci,pa da vidim da li licim na njih,mozda bi mogao da odgovorim na tvoju opasku...
Nazad na vrh Ići dole
chow-chow BGD
maloletni sektas
maloletni sektas
chow-chow BGD


Ovan Broj poruka : 23
Points : 5179
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 93
Lokacija : Beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Molitva za cetrdesete Left_bar_bleue3/3Molitva za cetrdesete Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptyNed Sep 12, 2010 3:59 am

Sam si sebi dovoljan..uživaj...
Nazad na vrh Ići dole
-,^wOOt




Broj poruka : 1
Points : 4945
Datum upisa : 15.09.2010

Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete EmptySre Sep 15, 2010 6:36 pm

flower sunny pedofilu matori :PP
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molitva za cetrdesete Empty
PočaljiNaslov: Re: Molitva za cetrdesete   Molitva za cetrdesete Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Molitva za cetrdesete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: