eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Left_bar_bleue3/3Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty
PočaljiNaslov: Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(   Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( EmptyPon Jul 19, 2010 9:18 am

-Dakle,sad ce mnogi reci da smo kasno obavestili eRaju o ovom skupu,ali nama nije bila namera da zvonimo na sva zvona o dogadjaju koji pripremamo,vec da ga dobro pripremimo. Smile
Do sada se ekipa sa srpskog nacionalnog chata vec okupljala 3 puta,2 puta na Adi i jednom na Palicu i provod je bio fenomenalan.Ovoga puta smo izabrali Besni Fok,mestasce u okolini Beograda,28 km udaljeno od centra istog,a oko 50 km od Zrenjanina.Datum je 24.07. Subota,od 10 h,pa na dalje,ko kada moze da dodje. Smile

-Besni Fok se nalazi na zrenjaninskom putu i do njega je moguce doci iz dva pravca,iz Beograda i iz Zrenjanina.Treci ne postoji,ali,moram da napomenem da je nalazenje istog veoma jednostavno.Samo picite zrenjanincem,pa onda kod table za skretanje ka Besnom Foku skrenete levo (ako dolazite iz pravca Bg-a),ili desno (ako dolazite iz pravca Zr-a).

-No,malo smo i slikali,da bi vam pojednostavili. Smile Ako vam ove slike mogu ista pojednostaviti. Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
Iz pravca Zrenjanina nailazite na ovu tablu

[You must be registered and logged in to see this image.]
i skrenete upravo ovde

[You must be registered and logged in to see this image.]
iz pravca Beograda primeticete ovu autobusku stanicu sa leve strane

[You must be registered and logged in to see this image.]
a zatim skrenete bas na ovom mestu Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
pratite put

[You must be registered and logged in to see this image.]
a onda naidjete na ovu zgradu
Kada naidjete na zgradu,samo pratite kruzni tok,zamislite,ima ga u Foku,i nailazite na parking...

[You must be registered and logged in to see this image.]
parking

Parkirajte,izadjite iz kola,zakljucajte automobil,naravno. Smile Pa prodjite pored ove "kafane" Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
kafana "Sumski raj"

Kada ugledate ovo,tu ste,mada cete pre toga ugledati i par pijanih chatera koji ce poraniti da bi vam bili dobri domacini. Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sada jos malo slika,cisto da vidite mestasce gde cete provesti,siguran sam,nezaboravne trenutke...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Inace,mi smo proveli tamo oko 4 sata,verujte nam da je ladovina debela,a pirka vetric,tako da nam vrucina nece predstavljati problem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

-Elem,toliko o tome kako doci i gde cete biti.Samo da napomenem da nam problem mogu predstavljati komarci,kao i svugde sto bi predstavljali,pa ponesite neku zastitu od istih,ako vam smetaju.Dok smo mi bili,nije ih bilo,ali mi smo bili od 1 do 5,pretpostavljam da ih predvece ima.
Struju,mesto za rostiljanje,kuvanje kafe,klonju (ne mogu lepse da se izrazim za to mesto,nadam se da ce biti sredjenije kada dodjemo),hladjenje pica i jos sitnica nam daje ljubazna vlasnica "Sumskog raja".tako da za to nemamo problema.Muziku cemo obezbediti (in live,od Silvane do Nirvane),pice i meso uzimamo na crtu,pa posle skupljamo donacije od onih koji mogu i zele da doniraju (nemamo odredjenu potraznju za novcem,ko koliko moze da da).

-Sta poneti? Preporucujemo svima da ponesu peskir,cebe ili satorsko krilo,jer klupe nisu bas udobne,a na zemlji je milina sedeti,pogotovo kad se uhvati debela ladovina,ko zeli,moze da donese i nesto zestoko,samo ne preterujte,jer licno mislim da,zbog vrucina,zestoko pice nece mnogo ici,sem ako ne dodje moja kuma. Smile Naravno,ponesite i neku loptu,bio bi vam zahvalan. Smile

-Sve u svemu,sve sto vas interesuje,mozete me pitati na PM [You must be registered and logged in to see this link.] ili u komentaru,danas nemam posla,pa cu imati vremena da vam odgovaram na pitanja.Takodje,ko zeli da dodje,neka me obavesti,da bi znao priblizan broj ljudi koji ce prisustvovati nasem malom skupu.

P.S. Ako sam nesto zaboravio da napisem,napisite u komentaru,pa da ispravim. Smile
P.S. 2 Mestane ne gledajte u oci,ne pokazujte prstom u njih i ne trazite gutalj piva od istih,nije preporucljivo. Smile Salim se,mestani su miroljubivi,u sta smo i mi mogli da se uverimo.

-Veliki pozdrav svima i nadam se lepom provodu!
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Left_bar_bleue3/3Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(   Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( EmptyPon Jul 19, 2010 9:36 am

Daj,ljudi,sta da radim?Ne mogu da izdam clanak na erepu. Sad
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Left_bar_bleue3/3Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(   Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( EmptyPon Jul 19, 2010 11:34 am

Uspeo sam. Smile
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5433
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Left_bar_bleue3/3Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(   Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( EmptyPon Jul 19, 2010 5:00 pm

naravno da si uspeo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(   Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo sam napisao u novinama,ali nece da mi izbaci clanak. :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ovaj clanak ce mi najverovatnije izbrisati

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: